2737
2734
عنوان

وکیل خوب خانوادگی در تهران

27862 بازدید | 81 پست
سلام دوستان. من تازه واردم ولی یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی خیلی حاده. دنبال یه وکیل خانوادگی خوب تو تهران برای طلاق میگردم. خواهش میکنم زود کمکم کنید من خیلی عجله دارم.
سلام
اتفاقاً منم یه جورایی تازه واردم ولی در مورد مشکلت یه وکیل خیلی خوب سراغ دارم که حتی اگه سوال کوتاهی هم داشته باشی تلفنی جواب میده ، دفترش هم تو هفت حوضه به اسم اقای شاه صاحبی تا حالا دو تا از آشنایان ما هم پیشش رفتن و راضی بودن
تلفن دفترش 77200165
موبایلش 09123461722

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستهای خوبم من یک وکیل خوب داشتم خیلی دلسو ز و پیگیر بود وقتی رفتم برای طلاق پیشش بهم امیدواری الکی نداد و گفت خیلی طلاق زن سخت و کلی راهنماییم کرد که هم هزینش کمتر باشه هم وقت کمتری بگیره دفترش قبلا تو میرداماد بود شای الانک همونجا باشه شمارش میزارم جدیدا سایتش دیدم ادرسش میزارم٠٩١٢٣٥٧٤٦٥٥-www.farrokhilawyer.com
2728
من مشکل بزرگی داشتم واسه طلاق و مهریه ... شوهرم رفته بود همه اموالو زده بود به نام داداشش تا به من چیزی نده دختر 8 سالمم بهم نمیداد ... تو همین نی نی سایت یکی از خانوما شماره آقای نصیری خلج را بهم داد ... اول مشاوره تلفنی بهم داد ، بعد رفتم پیشش دفترش تهران بود ، خودش وکیل یه ارگانه و یکی از دوستاش را معرفی کرد ، ولی همه کارها رو خود نصیری از پشت سر انجام می داد به صورتی که قاضی ها همه میشناختنش و قبل از اینکه ما بریم انگار حکم معلوم بود ... کارمو حل کرد .... خودمم باورم نمیشد بشه اینکارو کرد ... مهریه را از پسر عموی شوهرم با یه کلکی گرفت و شوهر سابقمم انداخت زندان و مجبورش کرد اومد تو دادگاه منو طلاق داد و حضانت بچمم گرفتم ... خدا پدرشو بیامرزه ... شمارشم 09351970782 بود ، یادمه کار چک و زمین های بزرگ و مهاجرت و هر چیزی رو انجام میداد... همیشه اینو بدونید که وکیل اگه هزاریم پرفسور هم باشه ، آشنا نداشته باشه هیچ کاری از دستش بر نمیاد ... این وکیله همه کار میکنه و کارشم خوبه ... زنگ بزن بهش تلفنی راهنماییت میکنه ، بگه کارت شدنیه دیگه خیالت راحت ، مطمئن باش انجام میده اصلا انگار جادوگره ، یه کارای عجیب غریبی میکنه که منم نفهمیدم .... من که از وقت آشنایی با ایشون با خیال راحت تو ایران زندگی میکنم ولی قبلش از همه چی میترسیدم ... خیلی خوبه آدم همچین کسیو داشته باشه ... بازم از فرزانه باید تشکر کنم که شماره را بهم داد و زندگیمو نجات داد
2738
من دو تا وکیل داشتم ولی خیلی اذیتم کردن فقط ازم پول گرفتن یک روزی اتفاقی تو نت سرچ کردم تو همین پیج اسم دو تا وکیل دیدم با یکی تماس گرفتم دفترش نبود ولی از یکی دیگشون وقت گرفتم اول که رفتم به نظرم خیلی جون امد با خودم گفتم ارن دو تا وکیل که برام هیچ کاری نکردن حالا این به این جونی چی کار برام میکنه ولی وجدانی دو تا راهنمایی کلیدیم کرد و بهم گفت لزومی نداره هزینه وکیل بدی و با دو نکته کوچیک که انقدر اون دو تا وکیل من اذیت کردن انجام شد فقط خواستم از اون طریق از خانم هدی فرخی تشکر کنم شاید هیچ وقت متوجه نشه ولی من واقعا فکر کردم از این طریق ازش قدردانی کنم
سلام با این شماره تماس بگیر تخصصی پرونده های خانواده رو تو تهران انجام میدن. حق الوکاله هم مناسب میگیره
آدم با تجربه ای من که ازش خیلی راضی بودم
09129170468 آدرسشون سمت فلکه دوم صادقیه دقیقش رو نمیدونم
سلام به دوستان گلم از اینکه اینجا اظهار نظر کردین و تجربیات خوبتونو در اختیار ما قرار دادین منم بر حسب وظیفه خواستم بگم برای مشاوره پیش خانم هدی فرخی رفتم واقعا ایشون هم یک وکیل خوب و دلسوز بود و هم یک مشاور خانواده عالی بودن و من از اینکه با ایشون مشاوره کردم هم ارامش گرفتم ومشاوره حقوقی خوبی بهم دادن و واقا ایشون وکیل حاذقی بودن از اینکه ایشون منو گمراه نکرد که فقط بخواهد پرونده رو ازم بگیره و من لازم دانستم از تجربه ای که برای مراجعت داشتم بنویسم و از اینکه یک وکیل برای اینکه پرونده منو بگیره هیچ اصراری نداشت و به من تاکید کرد گرفتن وکیل هیچ کنکی به من نمیکنه و فقط هزینه بیخودی است و از اینکه ایشون وکیل با وجدانی بود به شما عزیزان در میان بزارم البته من اینجا فقط یک سایت از ایشون دیدم و شمارشو میزارم شاید یک موقعه لازمه شما عزیزان بشه ٢٢٩١٩٦٣٣ و
Sepideh جان سلام من با این خانم وکیل هدی فرخی دیروز تماس گرفتم، بسیار خانم نازنینی بود و چه آرامشی به آدم میده. تخصص ش هم خانواده و طلاق هستش، جالب این بود که تلفنی برای من کلی وقت گذاشت. جالبه که تو اینستاگرام یک صفحه داره farrokhilawyer@ مطالب جالبی میزاره. از اینجور وکلا کم پیدا میشن
2706