2733
2734
عنوان

میــــــــــترســـــــــم!!!

1163 بازدید | 16 پست
هفته 8بارداری هستم .خیلی نگرانم و میترسم
از اینکه بارداری پرخطری داشته باشم
از اینکه زایمان سختی داشته باشم
از اینکه بچم سالم نباشه
لطفا با تجربه ها دلداریم بدید.........
منم مثل تو بودم ... خدا روشکر به خوبی تموم شد .. بد به دلت راه نده ... فقط هوشیار باش و مراقب خودت و نی نی باش و تغذیه خوبی داشته باش
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینهایی که گفتی طبیعی هست، همه مادرا این ترسها رو دارند. پس بدون تنها کسی نیستی که این نگرانیها رو داره... سعی کن از دوران بارداریت لذت ببری. نی نی که بدنیا میاد، آدم تا مدتها دلتنگ بارداریه. هنوز هم یه موقع هایی وقتی بی هوا چیزی به دلم می خوره می ترسم. با اینکه بچه ام به دنیا اومده و داره یه سالش می شه.
2728
طبیعیه گلم ذهنت رو منحرف کن
من از ماه اول هر دبار می رفتم دکتر می گفتم الان بهم میگه این بچه مرده یا خانم یه مشکلی هست
تا روزی که دنیا اومد ولی سعی می کردم ذهنم رو منحرف کنم
دیگه بهش فکر نکن چون هر چی بیشتر فکر کنی بیشتر اذیت میشی
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2738
سارا جان
منم اولش اینطوری بودم
بعد یک روز نشستم با خودم فکر کردم؛ اینهمه آدم سالم، اینهمه بچه سالم و بی مشکل... چرا من به اون درصد خیلی کم فکر کنم؟!؟ پیش خودم گفتم اینهمه بچه تو فامیل دنیا اومده، کدوم مشکل داشتند که من بیخود نگرانم؟! دیگه از خدا هم خواستم که بهم آرامش بده که الحمدالله آرامش پیدا کردم
الانم خدا رو شکر دختر خیلی خوب و آرومی دارم که خودم معتقدم نتیجه باردای آروممه...
تو هم به روزای خوب آینده با نی نی جانت فکر کن و سعی کن خداکثر آرامش رو داشته باشی که عینا نتیجه اش رو خواهی دید :)�
سلام سارا جان
منم تو هفته 19 هستم و از دیروز دلشوره داشتم آخه بچه زیادی پایینه!
اما حالا خیلی آروم تر هستم. اصلا به خودت استرس نده و بسپرش به خدا ان شاالله خودش همه نی نی ها رو حفظ کنه.
اگر دوست داشتی برای ختم یس بیا به کلوپ ما:

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=16749&ChatDate=28-6-1391
CafeMom Tickers
عزیزم این افکار مقتضای بارداریه بیشتر افراد همچین افکاری رو دارن بد به دلت راه نده خودتو بچه تو بسپار به خدا
بچه که بودیم...
اگر بستنی مان را گاز می زدند قیامت به پا می کردیم
چه بیهوده بزرگ شدیم...
روحمان را گاز می گیرند و سکوت می کنیم...
عزیزم به خدا توکل کن و دعا بخون تا به آرامش قلبی برسی عزیزم.
نگران نباش شیطان دشمن آدم این ترس و استرس را در تو به وجود میاره نترس به خدا توکل کن.
دعای نادعلی بخون.
خدایا شکرت راضیم به رضای تو...
Lilypie Maternity tickers
2706