2733
2734
عنوان

آدرس و تلفن بهترین پزشکان زنان وزایمان که میشناسید

| مشاهده متن کامل بحث + 281074 بازدید | 378 پست
من پیش دکتر زهرا رضایی میرم خیلی دکتر خوبیه.فوق تخصص زنانه
لا حول و لا قوت الا بالله توکلت علی الحی الذی لایموت و الحمد الله الذی لم یتخذ ولدا و لم یکن له شریک فی الملک و لم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دکتر من خانوم دکتر معصومه یونسی، فوق تخصص نازایی و جراح لاپارسکوپی مسئول فنی کلینیک نازایی بیمارستان خاتم الانبیا از سال 92 تاکنون عضو و هیئت علمی مرکز نازایی جهاد دانشگاهی قم پزشک معتمد صدا و سیمای تهران بیمارستان خاتم الانبیا بیمارستان پارسیان مطب 1- سعادت آباد، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 7 مطب 2- امیراباد، پایین تر از بیمارستان قلب، کوچه خسروی، ساختمان پزشکان جامی، طبقه 4 مبایل مطب: 09128477832 سایت پاسخگوی قوی برای کلیه بیماران با نظم و مطالب علمی بروز: http://www/dryounesi.com جوان، بروز، خوش برخورد با دانش جدید فوق تخصص نازایی که جراحی لاپاراسکوپی را برای رفع مشکلات نازایی انجام می دهد. از طب سنتی مانند عسل درمانی، پیاز درمانی، رژیم پانزده روز غذایی و ... برای درمان عفونت، کیست، اندومتریوز و ... استفاده می کند.
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
2738
دکتر رضوان کاظمی عالیه واقعا همه ازش راضی هستن من با کلی تحقیق انتخابش کردم 88371315جنب بیمارستان اتیه
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706