2726
عنوان

آدرس و تلفن بهترین پزشکان زنان وزایمان که میشناسید

| مشاهده متن کامل بحث + 281067 بازدید | 378 پست
ماری جان ممنون ببخش الان دیدم جواب سوالمو دادی ممنونم عزیزم تصمیمم عوض شد چون دنبال دکترهایی هستم که بیمارستان دی هستند
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم های گلی که دکتر اعظم محمدمیرزایی رو میشناسن یا دکتر کاتب میشه راهنماییم کنن کدوم بهتره؟بین این دو موندم هر دوتاشون دکتر بیمارستان دی هستند
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
2728
سلام دکتر معصومه یونسی، فوق تخصص نازایی و جراح معروف لاپاراسکوپی سایت اینترنتی: http://www.dryounesi.com مطب1: سعادت آباد، جنب بیمارستان پارسیان، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 7 مطب2: امیرآباد جنوبی، پایین تر از بیمارستان قلب، کوچه خسروی، ساختمان پزشکان جامی، طبقه 4 لینک پرسش و پاسخ: رایگان برای همه http://www.dryounesi.com/?q=fa/faq&page=131 مسئول فنی در کلینیک نازایی بیمارستان خاتم الانبیا بیمارستان پارسیان و صدا و سیما نوبت دهی: اینترنتی راحت تره
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
خانم دکتر مهری رایکا جراح و متخصص زنان و زایمان به نظر من پزشک بسیار خوبی هست بسیار مسلط و همچنین با أخلاق و انسان بسیار متدین هست و من دو فرزندم رو تحت نظر ایشون زایمان کردم ، و خیلی راضی هستم ، مطب کتر مهری رایکا در تهران خیابان بلوار کشاورز بین جمالزاده و کارگر ضلع جنوب خیابان بلوار کشاورز ، پلاک ٣٤٠ ساختمان پزشکان بهار میباشد تلفن مطب ٦٦٩٠٩٩٢٦ هست .
نمیدونم چرا هر جا سخن از دکتر شاددل است نام کاربری مرینوس و ماری میدرخشد.... عزیزم لااقل واسه تبلیغ هفت هشت تا نام کاربری درست کن که انقدر تابلو نباشه این کارت اصلا درست نیست شاید باعث شه یه سری رو تو دردسر بندازی
من در دوران پریودم خیلی خونریزی میکنم. تا حالا چندین دکتر هم مراجعه کردم. ولی هیچ فایده ای نداشته. دوستان اگر دکتری رو می شناسند که می تونم رو کمکش حساب کنم، لطفا معرفی کنید!
بهترین دکتری که میشناسم دکتر مرضیه عباسی هستش هم اخلاقش با مریض خیلی خوبه ،هم تخصصش خیلی بالاست من که رفتم چند بار پیشش خیلی راضی بودم ...خوبه خوب شدم. شماره تلفنش 22694056 - 22694057 ساعت کار مطب : روزهای زوج 11 الی 13 روزهای فرد 17 الی 19 دکتر مرضیه عباسی
2706