2737
2734
دخترم 3 سال و نیمشه و از اول مهر باید بره مهد.کسی مهد کودک غنچه های ساعی تو خیابان جهان آرا را می شناسه؟ از لحاظ تمیزی خیلی خوب بود اما رفتار مربی ها را نمی دانم.لطفا کمک کنید.
سلام عزیزم

پسر من از 10 ماهگی این مهد رفته و از اول مهر هم میره تو کلاس 3 ساله ها. من شخصا چون هیچ مهد دیگه ای را ندیدم نمی تونم اظهار نظر مقایسه ای کنم ولی روی هم رفته خوبه. انتقاد پذیرن بسیار زیاد یعنی اگه پیشنهاد یا انتقادی داشته باشی هم خانم انصاری مدیر مهد و هم خانوم صنعتی مدیر داخلی بدون تعصب می پذیرن و سعی در رفع ایراد دارن، هر وقت روز که بخوای می تونی بری و بچت رو ببینی و هر چقدر خواستی با مربیش حرف بزنی اینا از نظر من که کلا مادر همیشه نگرانی هستم بسیار مهمه ولی مهمتر از همه اینا خود بچه اس که اونجا رو دوست داشته باشه و با مربیش ارتباط برقرار کنه یا نه. راستی از نظر آموزش هیچ نظری ندارم چون تا الان پسر من هیچ آموزش جدی نداشته (منظورم زبان و ژیمناستیک و...) البته بگم کلا با راحتی بچه بیشتر راضی هستم تا آموزش جدی!!! امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مامان هلن عزیز

این رو باید بپذیریم که همونطور که ما که مادریم ممکنه یه وقتایی از کوره در بریم و با بچمون بلند حرف بزنیم، مربی هم ممکنه این رفتار رو داشته باشه. من اگر رفتاری از مربی مورد قبولم نبوده بدون تعارف مطرح کردم و خواستم که بهبود حاصل بشه. خوشبختانه تا حد زیادی رضایت منو جلب کردن.

کلاس سه ساله ها خاله لیلاست. من دوسش دارم و ظاهر و باطنش یکیه.

نمی دونم مهدای دیگه چطوریه؟ واقعا مربی عاشق سینه چاک بچه هاس یانه؟؟ ولی به نظرم رفتار نسبتا معقولی دارن. البته بگم یکی دونفر بودن که رفتارشون رو اعصاب من بود. شکر خدا یکیشون رفت.

باز هم می گم ارتباط بچه با مربی و مهد بهترین نشونه خوب بودن یک مهده. (البته برای کسی مثل من که آموزش اولویت اولش نباشه)
من مدیرشو میشناسم .خانم انصاری خیلی آدم با تجربه و مدبریه. من خیلی شخصیتشو دوست دارم. البته مهدش به من دوره ولی حتما میزاشتمش. خواهرشونم مدیر مدرسه ساعی هستن.

دختر دوستم چند سالیه میره اونجا خیلی راضیه .
مریم جون روزی که من رفتم خانم انصاری نبود.اصلا نمی دانم تو مهد حضور داره یا نه؟چیزی که برای من خیلی اهمیت داره اهمیت داشتن بچه توی مهده.اینکه به بچه احترام بذارند.البته توقع ندارم که مربی بچه را دعوا نکنه چون طبیعت بچه اینه که گاهی اوقات اذیت داشته باشه.هیچ مهدی هم صد سال مثل خونه نیست برای بچه.ولی همونطور که گفتم اهمیت دادن به بچه برام خیلی مهمه.
ریحان جون مربی دختر منم لیلا جونه.این حسی که شما داشتی منهم نسبت به ایشون داشتم.توکل به خدا امیدوارم که همه چیز خوب پیش بره.
5ماهه بچه ام میره ساعی،مهدکودک تمیز کادر خوش برخورد همشون باروی خوش،اما بسیار پولک،، یعنی شهریه یک روز دیر بشه رک بهت می گن 150 تومن بغیر از شهریه گرفتند واسه وسیله اما هنوز بچه ها با پاستیل های شکسته پارسال نقاشی می کشند، خیلی وقتها بچه ها رو کاغذ کاهی نقاشی می کشند، کار آموزشی ندارن،مدیر روزی نیم ساعت میاد مهدکودک چون همزمان مدیر مدرسه ساعی هم هست، دروغ می گن مثل آب خوردن، امروز که تهران بارونی شدید و خیلی شهرا سیل اومده وهمه دو سه هفته ای هست که شوفاژ ها رو روشن کردن، شوفاژ های مهدکودک خاموش بود اعتراض کردم معاون جلوی بقیه مادرا قسم می خورد روشنه داغه، بخدا،درصورتیکه کلاس مثل یخچال بچه های بی زبان هم خواب تو اون سرما، من دست گذاشتم روی شوفاژ حتی گرم هم نبود بعد از پنج ماه واقعا ردشون می کنم بچمو می برم
2738