2737
2734
دوستای گلم سلامممممم

فکر میکنم به خاطر ترافیک بالای پستها ، وارد شدن به تاپیک قبلیمون خیلی سخت شده...

من بعد از این اون تاپیک به عنوان یادگاری به تاریخ می پیوندد و همه خانم خشکلای قمی بیان همینجاااااااااااا...

خیلی دوستتون دارم و امیدوارم این تاپیکمون هم سرشار از خاطره های خوب و روزای قشنگ باشه.....

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

اسامی آتلیه های خوب قم

FAFA:

((( راﺳﺘﯽ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﯾﮑﯽ از ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ آﺗﻠﯿﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﺑﻮد ﺑﺮای ﻋﮑﺴﺎی اﺳﭙﺮت

ﺑﺒﯿﻦ ﻣﻦ اﯾﻨﺎ رو ﺷﻨﯿﺪم ﻋﺎﻟﯽ ﻫﺴﺘﻦ

32930386 :دوران....ﺑﻠﻮار اﻣﯿﻦ اﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎرﻩ

37830246 :ﭘﺮ.....ﻓﻠﮑﻪ رﺳﺎﻟﺖ .ﺷﻤﺎرﻩ

32932265:ﮐﺘﺎﯾﻮن.....آدرس ﻧﺪارم اﻣﺎ ﺷﻤﺎرش اﯾﻨﻪ

32909096 :ﮔﻞ....ﺻﺪوق. ﺷﻤﺎرﻩ

37743879 :ﭘﺎرﺳﯿﺎ ﻣﯿﮕﻦ ﺧﻮﺑﻪ....دﮐﻮر ﻫﺎی ﺷﯿﮑﯽ دارﻩ............. اﻧﮕﺎر ﺻﺪوﻗﻪ: ﺷﻤﺎرﻩ

ﭘﺮوﺷﺎت ﻣﯿﮕﻦ اﻓﺘﻀﺎﺣﻪ....ﻗﯿﺎﻓﻪ رو ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ

ﻣﯿﻼد ﻣﯿﮕﻦ اﻓﺘﻀﺎﺣﻪ

ﺳﺒﺰ ﺗﻮی ﺻﺪوﻗﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﺎرش ﺧﻮﺑﻪ..... ﺷﻤﺎرﻩ اش رو 118 دارﻩ

ﭼﺸﻢ اﻧﺪاز ﺗﻮی ﺻﺪوق ﻣﯿﮕﻦ ژﺳﺖ ﻫﺎی ﻗﺸﻨﮕﯽ دارﻩ......ﺷﻤﺎرﻩ ﻧﺪارم

32936644 :ﻃﻬﺮان ﺗﻌﺮﯾﻔﺶ رو ﺷﻨﯿﺪم...اﻧﮕﺎر دﮐﻮرای ﻗﺸﻨﮕﯽ دارﻩ....ﺷﻤﺎرﻩ

:ﻫﻮﻣﻦ ﮐﻮﭼﻪ 23 دورﺷﻬﺮ ﻣﯿﮕﻦ ﭘﯿﺎﻧﻮ و ﻣﯿﺰ ﺑﯿﻠﯿﺎرد و ﺗﺎب و ... دارﻩ و ﺑﺎغ ﺑﺴﯿﺎر زﯾﺒﺎ....ﺷﻤﺎرﻩ 37739624

اﯾﻨﺎ ﻫﻤﻪ آﺗﻠﯿﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻮدن ﮐﻪ اﺻﻼ ﭼﯿﺰی رو ﺑﻪ ﻋﮑﺲ اﺿﺎﻓﻪ ﯾﺎ ﮐﻢ ﻧﻤﯿﮑﺮدن...........ﻓﻘﻂ و ﻓﻘﻂ .روﺗﻮش و ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻧﻮر دارن ﻗﺒﻞ از ﭼﺎپ........ﺑﻪ ﻋﺒﺎرﺗﯽ ﻓﺘﻮﺷﺎﭘﯽ و ﻣﻮﻧﺘﺎژی اﻧﺠﺎم ﻧﻤﯿﺪن روی ﻋﮑﺲ

.ﻣﻨﻢ ﺑﻪ آﺗﻠﯿﻪ ﻫﺎی اﯾﻨﺠﻮری ﻋﻼﻗﻪ دارم )))

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

دکتر زنان در قم

برید به این تاپیک

maman malih
1392/11/14 6:07 ب.ظ

قابل توجه مامانهای قمی| تاپیک متخصصین زنان در قم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=727647&PageNumber=3 اگر از سوالها و جوابهای تکراری خسته شدید به این تاپیک بیایید
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان امیر علی جون خوش اومدی عزیزمممممممم...بیشتر بیو بده تا با بچه ها بیشتر آشنا بشی!

نیاز جون تاپیک قبلیمون که باز نمیشه برای من!!!!خودت میتونی زحمتشو بکشی؟!!!!
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
2738
مامان مریم؟؟؟ شرمنده یادم نمیاد!!!

میشه بیشتر از خودت بگی؟؟؟؟
تیام جان فایده نداره!!!!!

تاپیک قبلی سنگین شده غاط زده!

مامان امیر علی خودتو معرفی کن دیگه: اسم:سن:مدرک:بچه:کجا میشینی...
سلام
تاپیک جدید مبارک
منصوره جون دستت درد نکنه
هر چند اونجا یه چیز دیگه بود :))
خوبید خوشید
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2706