2703
2553
سلام مادرهای عزیز
خسته نباشید
امیدوارم نی نی های گلتون همیشه سالم باشند
من تا حالا نی نی ام رو با هواپیما جایی نبردم.
یک سفر هوایی به خارج از کشور میدونید دیگه در پی اون به هم ریختن ساعتها و شب تا صبح بیدار بودن و کلی انتظار تووی فرودگاه های مختلف و چندین ساعت در هواپیمابودن ...
خیلی نگرانم با بچه 1/5 ساله چه بایدکرد ؟
تکلیف غذاش چی میشه که بایدمخصوص باشه ؟
تازه نینی من پسرهست و یک جا آروم وقرارنداره و همش باید بدوو راه بره و همه جاروسرکشی کنه ... تووی هواپیما چطوری ساعتها سرگرمش کنم که نخواد راه بیفته و قشقرق بپا نکنه ؟
لطفا" خواهشا" اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه
پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم
همتون رومیبوسم
سلام عزیزم من نمیدونم سفر شما چقدر طول میکشه ولی من سه بار با بچه نه ماه تجربش رو داشتم.حدود یکساعت و نیم تو هواپیما بودم.خوشبختانه بیشترش رو خواب بوده.بعد اینکه توی هواپیما که بهش اسباب بازی میدن ولی خودت هم چند تیکه ببر با خودت.در ضمن پسرت دیگه بزرگ شده فکر نمیکنم غذاش اونقدراهم مخصوص باشه.

میتونی قبلش بهش شربت دیفن هیدرامین ساده بدی حتما ساده باشه نه کامپاند.در حد یک ق مربا خوری.یکساعت قبل از حرکت.

سفر خوشی داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم، من دو هفته پیش یه پرواز داشتم حدود 23 ساعت، پسرم 10 ماهشه ، به من که خیلی سخت گذشت پدرمو در اورد، براش از این غذاهای اماده برده بودم اما نخورد فقط شیر.خودمو دادم، شیرمم زیاد نیست اما پسرم کلا بد غذاست و کم خوراک، نصف راه رو تو بغلم خواب بود چون ساعت خواب شبش بود ، گر چه من نتونستم بخوابم چون همش میخواست شیر بخوره، خلاصه وفتی گریه میکرد یه کم راه میرفتم تا اروم بشه، اگه بچت بخوابه خیلی خوبه
2456
عزیزم اول اینکه برای غدای بچه زیر دوسال بهش غذای کودک میدن که معمولا شبیه همون سرلاک یا غلات دیگه همراه با شیر هست.در ضمن صندلی شما جایی هست که فضاش یکم بازتره .البته باید قبلا اعلام کرده باشین. و برای خواب بچه هم به شما یه سبدی میدن که جلوی صندلی به دیوار نصب میشه و راحت پسرت می تونه توش بخوابه.برای سرگرم کردنش هم می تونی کتاب با تصاویر رنگی یا از اسباب بازیهای مورد علاقش همراهتون ببری.این تجربه من با ایران ایر بود.البته موقع خرید بلیط درصدی بابت بچه پرداختم.اما اون موقع خیلی کم بود.
2714
البته در پاسخ مریم جان باید بگم همه ی هواپیمایی ها به بچه غذا نمیدن پس بهتره واسه اطمینان خودت ببری، در ضمن اون سبد تا شش ماه به درد میخوره الان بچت فکر نکنم توش جا بشه، البته جای اون سبد یه صندی معمولا نصب میکنن که میتونی پسرتو بذاری توش
نونا جان من در انتها گفتم این تجربه من با ایران ایر هست.و اون موقع پسر من که یک سال داشت من مشکلی با اون سبد نداشتم.و کلی حال کردم. اما در سفرهای بعدی که با ترکیش و لوفت هانزا داشتم منم غذای خاصی برای بچه ها ندیدم.
من یکبار یک سالگی دخترم و یکبار یک سال و هشت ماهگی دخترم سفر رفتم دفعه اول حدود دو ساعت و دفعه دوم هفت ساعت تو هواپیما بودیم ، قبلش به دستور پزشکش نصف قرص دیمن هیدرینات رو تو چایی حل کردم و بهش دادم ، برای تو راه هم کلی کتاب و اسباب بازی و فیلم بردم و هر دو دفعه خیلی راحت بود و اصلاً اذیت نشد
دوستان گلم از اینکهمنرو راهنماییکردید خیلی ممنونم.آره صندلی ردیف جلو سفارش دادم چون پروازم با هواپیمایی قطر هست البته پول حسابی هم واسه پسرم گرفت و سفارش غذای کودک هم دادم و گفت که سبد بچه میده اما اینطورکه معلومه پسرتپلی من تووش جا نشه
بردمش دکتر گفت شربت هیدروکس زین 1 قاشق بهش بده . نگران تهوعش هستم .دکترش گفتن اگه تهوع پیداکرد 8 قطره متو کلوپرامید بدم
وووای پسر من جونش به شربت و آب میوه هاش بسته همش باید شیشه دستش باشه بخوره نمی دونم یک شیشه شربت یا آب میوه میشه واسش ببرم داخل هواپیما یا با مایعات حتی واسه بچه هم مخالفت میشه ؟