2737
2734
تو سونو نوشته جفت جنین low lying و خلفیه . دکتر به من گفت لکه بینی داری گفتم نه گفت احتمال داره جفتت بعد ها بیاد بالا باید دفعه بعد دوباره سونو بدی بهم گفت اگه بالا نیاد با بزرگ شدن جنین هی میره پایین .
نگران شدم نکنه بعدا" مشکلی پیش بیاد کسی چیزی می دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لی لی جون سلام

جفت منم تو سونو 12 هفته low lying بود و هم تحتانی. و فاصله اش تا دهانه رحمم 13 میل بود.لک بینی هم نداشتممممممممم

فقط مراعات کردمممممممممم.خم و راست نشدم.پله بالا پایین نکردمممممممم.زیاد سر پا نبودم.

اما بقیه کارامو میکردم

تو سونو هفته 16 همه چیز خوب بود جفتمم رفته بود بالا الان تو موقعیت خلفیه و مشکلی ندارمممممممم

پس نگران نباش با استراحت و رشد جنینت خوب میشه

راستی low laying بودن جفت .تو انواع جفت پایین کم خطر ترینه عزیزممممممممم
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014050712110941240 به دنیای منم رای بدید خاله ها
2738
بچه ها اصلا خودتون رو نگران لو لایینگ نکنین.نوع کم خطر جفت سرراهیه.یعنی نزدیک دهانه رحمه.حتی لبه دهانه رحم هم نیست.لبه باشه میشه مارژینال.فقط مواظب باشید وکار سنگین نکنید
خداوندا اگر تمام عمرم را به سجده شکر بگذرانم باز هم کم است.
نمیخوام به کسی استرس بدم فقط خواستم تجربه ام رو بگم درس عبرت بشه جفت من هم لولایینگ بود ولی بالا نرفت و باعث شد دخترم رو از دست بدم ولی من استراحت نکردم کوتاهی دکترم بود که به من نگفت استراحت لازمم.
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
2706