2737
2734
مامانای با تجربه یک کمک می خواستم...من پسرم 3.5 سالشه و مشکل نگهدار ی ندارم براش ..کلاسهای خلاقیت بادبادک رو می رفت خیلی خیلی دوست داشت...فکر کردم نیمروز مهد بره خوب باشه...دایم داره از ما لغت انگلیسی یا اعداد رو می پرسه ..نردیکمون مهد دوزبانه هست که از 9 تا 12 می ره ولی با رغبت نمی ره اصلا...هر چی هم می پرسم ظاهرا که چیزی یاد نگرفته فعلا...کسانیکه تجربه دارید ایا واقعا مهد دو زبانه اونقدری که می گن تاثیر داره یا اینکه بذارم بزرگتر شه و اینکه اگر فکر می کنید یادگیری زبان تو این سن واقعا خوبه شنیدم یکسری کلاسهای زبان هست که با بازی اموزش می دند و آموزش مستقیم نیست به نظرتون اونها چطورند؟
دختر من از چار سالگی به جای مهد رفت کلاس زبان به صورت فشرده یک ساعت درس بود و بقیه بازی ولی انگلیسی
یه جورایی مثه مهد بود ولی مخصوص این سن
خیلی حرفه ای هستن دخترم الان که ده سالشه تافل کودکان از کمبریج رو داره
از ٨ صبح تا ١٢ بود ولی مدرسه ای که شد دو روز در هفته عصرا میره
من این کلاس رو یکی از شانس های زندگیم میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فری جان خیلی ممنونم. میتونم بپرسم دخترتون هنوزم اونجا میره؟ میشه بی زحمت یه توضیحی راجع به سیستمشون بدی؟ چطوره که روزی چهار ساعت بچه ها اونجا هستن؟ مثل مهد میمونه؟
ببخشید خیلی سوال کردم...
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
سلام دوستان
ما تو کارگاه مادر و کودک خانگی مون
کارگاه زبان داریم و اموزشمون از طریق بازی و برای اولین بار همراه مادر ان می باشد
مادران عزیز هم حضور دارن و تو یک ساعتی که کلاس هست همه انگلیسی صحبت می کنند ..

شنبه ها و سه شنبه ها
2738
در این مورد به این تاپیک نظری بیاندازید: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=534836
١-آموزش زبان به کودک اشتباه محض است اما پرورش کودک دوزبانه با آموزش زبان به کودک تفاوت دارد. ٢-فرصت برای دوزبانه شدن محدود است ٣-آموزش لغت، ترجمه کردن و مخلوط حرف زدن دو زبان با کودک اشتباه و مضر است. اینساگرام: dozabaneh وبسایت: http://www.zabanefarda.ir تلفن دفتر: 02166479860 کانال تلگرا م: @aminicartoons
سلام مامان ساناز جون اگه شرق تهرانید من دانشمندان رو پیمان میکنم بهتون هر چه قدر تعریف کنم از لحاظ شادی در محیط و اموزش کمه واقعا عالین و دوست داشتم بهتون تجربه ان رو بگم جزر بهترینه در شرق واقعا اینستگرامشون daneshmandan_zaban هست عکس و فیلم بچه ها رو ببینید عالیه روش مونته سوری کار میکنن. شماره تماس ٧٧٢٩٣٠٤٠
فری جان خیلی ممنونم. میتونم بپرسم دخترتون هنوزم اونجا میره؟ میشه بی زحمت یه توضیحی راجع به سیستمشون ...

به نظر من در قیاس با بادبادک زیاد جالب نیست، بادبادک عالیه مامانا، واقعأ من راضی هستم ازشون، خیلی هم با پرستیژ هستن و احساس خوبی به من دادن.

مامان هاي گل من دخترم دانشمندان ميره و خيلي راضيم عالين واقعا و در حال جا به جايي به محيط جديدشون هستن كه واقعا باروجود حياط بزرگي كه داره اين مجموعه را كامل كرد واقعا شماره تلفنش ٧٧٢٩١٠٠٥ ٧٧٢٩٢٠٠٨

2706