2737
2734
عنوان

رادیولوژی کاخ و هر نوع سوال در مورد عکس رنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 51906 بازدید | 138 پست
آذین جان خیلی خوشحال شدم که عکس رنگیتو به سلامتی و بدون ناراحتی خاصی گرفتی منم مثل تو بودم زیاد اذیت نشدم و خندون از اونجا اومدم بیرون من حتی لکه بینی هم نداشتم.امیدوارم نتیجشم خوب باشه البته از اینکه درد زیادی نداشتی و خودشم گفته عکست خوبه خیالت راحت باشه که لوله هات بازه. حتما داکسی سایکلیناتو همشو بخور.امیدوارم هرچه زودتر هممون نی نی دار بشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام مامان رومینا جان منم این سری که پری بشم ( که کاش میشد نشم) باید برم برای عکس ، لازم نیست از قبل زنگ بزنی وقت بگیری؟
و من یتق الله یجعل له مخرجا... و یرزقه من حیث لا یحتسب ... و من یتوکل علی الله فهو حسبه ... ان الله بالغ امره ... قد جعل الله لکل شیء قدرا ...
کسی هست؟ من خیلی نگرانم جواب عکس رنگی به صورت زیر هست پس از تزریق ماده حاجب کانال سرویکال و رحم و هر دو لوله از ماده حاجب پر شده است. کاویته رحم نسبتا جادار و کورنها کشیده و بدنه سیلندریک و جسم رحم در قسمت وسطی حفره لگن و در پوزیسیون آناتومیک قرار دارد. در کلیشه a که ماده حاجب به مقدار کم تزریق گردیده علاوه بر air bubble تصویری به شکل vertical defect در کناره چپ کاویته رحم mucous filament و پاتالوژیک نمی باشد. کانال سرویکال نسبتا کوتاه و دفورمه و به شکل ball shaped و چینهای پالمیت برجسته است . همچنین تصویری به شکل round defect در کناره فوقانی و راست کانال سرویکال مانند توده فضاگیر نمایان است. ناحیه ایسم باریک و طویل و رژید و خمیده و به شکل treadlike نمایان است . این تغییرات زمینه را برای infertility فراهم می نماید که در صورت لزوم توجه به آن توصیه می گردد. معذالک بررسی این ناحبه با بوژی و یا هیستومتر جهت تشخیص افتراقی از اسپاسم توصیه می گردد. هر دو fallopian tubed از ماده حاجب پر شده ناحیه ایسمیک لوله ها باریک و قسمت دیستال پیچیده است. در کلیشه کنترل هر دو لوله باز و پرمابلیته لوله چپ کمتر از طرف مقابل است. در postdrainade film ماده حاجب لوکالیزه در طرف راست و پیچیدگی لوله ها به خصوص لوله چپ و کانال سرویکال باقیمانده و تخلیه و پخش دارو به موقع انجام نگرفته است.
نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"
سلام من روز 10پریودی رفتم عکس رنگی ولی روز 4پری پاک شدم بهم گفتن هیچ مشکلی ندارم ولی هنوز به دکتر نشون ندادم شما گفتید 3روز بعد پاک شدن بریم واسه عکس امکان داره من دیر رفتم جوابش اشتباه باشه ولی نزدیکی نداشتم ممنون میشم جوابمو بدین آخه خیلی استرس دارم
خدایا منتظر معجزه توام , تو زندگیم دستمو بگیر
2738
تجربیات جدید شوشو و یافته های جدید در مورد مشکل اسپرم مطالبش خیلی جالب و کمک کننده هست پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش آدرس : http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=529160&postID=38712746
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
عزیزان سلام. 1 سال پیش دکترم برام عکس رنگی نوشت وتاکید هم کرد که به رادیولوژی کاخ برم.ولی من بخاطر مطالبی که اینجا خوندم شدیدا ترسیدم و این کار رو نکردم. تا اینکه دکتری رو بهم معرفی کردن که گفتن اصلا عکس رنگی تجویز نمیکنه. وقتی رفتم مطبش در کمال ناباوری بهم گفت که حتما باید عکس رنگی بندازم. وقتی بهونه اوردم گفت باید عکس رنگی رو حتما بندازم تا بفهمه مشکل از کجاست و گفت بدون اون هیچ کاری رو شروع نمیکنه. منمدل و زدم به دریا و همین که از مطب خارج شدم تصمیم گرفتم برم و اینکارو انجام بدم. جالبه که ایشون هم گفتن برو کاخ و نیم ساعت قبلش یه ژلوفن 400 بخور و مطمئن باش که هیچ مشکلی پیش نمیاد. زیاد سرتون رو درد نمیارم و در مورد بیماران دیگه ای که اومده بودن کاخ و از تجربه های بد خودشون یا دیگران تعریف می کردن چیزی نمیگم. وقتی نوبتم شد رفتم تو. واقعا پرسنل داخل اون بخش، متخصص و عالی و خوش اخلاق بودن. افراد رو 3 تا 3 تا صدا می کردن.باورتون نمیشه همه از اینکه چه قدر کارمون راحت و بی درد یا کم درد انجام شده بود متعجب بودیم. من که یه ابسیلون هم درد نداشتم. حتی شبش هم هییییچ مشکلی نداشتم. ولی جلوی شوهرم فیلم بازی کردم که خیلی سخت بود وپدرم در اومد!
خانمها تو رو خدا راست بگید من خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی میترسم کلاً ترسو هستم و پر استرس. 6 ماهه که عکسو عقب انداختم... من از بس برای هر چیزی مسکن خوردم دیگه بهم جواب نمیده اونجا با بیهوشی انجام نمیدن؟؟؟
سلام من دیروز که روز 9 پریودم بود برای عکس رنگی به رادیولوژی کاخ رفتم. قبلش خیلی میترسیدم. قبل از اینکه راه بیوفتم به توصیه دوستان شیاف دیکلوفناک گذاشتم. ولی واقعا اونقدرها هم که میترسیدم ترسناک نبود. درد داشت ولی در حد روز اول پریود که زیر دلتون درد میگیره. در همین حد... اونم برای چند لحظه... شاید 30 ثانیه. بعدشم یه حالت سوزن سوزن زیر دلتون میشه تا دو روز... که واقعا اصلا اذیت کننده نیست و با یه استامینوفن ساده رفع میشه. من یه لکه بینی خیلی کم داشتم... اونم نه در حدی که بخوام نواربهداشتی استفاده کنم.
ولی کلا اونجا قبل از اینکه برم رو تخت بخوابم... خانومایی رو میدیدم که گریه میکردن یا دراز کشیده بودن و سرگیجه داشتن... خیلی وحشت کردم... یا هر کی میومد بیرون با یه حالت آه و ناله و باعث ترس من میشد. رو راست بگم که اکثرشون خودشون رو لوس میکنن... یا اینکه از ترس اینجوری میشن. چون خیلی راحته و دردش فوق العاده کم و در حد پریود شدنه. واقعا احساس میکنید که دارید پریود میشین
سلام من تازه عضو سایت شدم.من 1394/01/30 حاملگی خارج از رحم داشتم و عمل کردم و متاسفانه چون دیر فهمیده بودم لوله ی سمت راستم رو از دست دادم.پریودم هم کلا از دوران عقدم به هم ریخته.حالا قراره برم برای عکس رنگی.من شنیده بودم کاخ خیلی خوبه.ولی توی سایت یکی نظر گذاشته بود که ممکنه به خاطر سرعت کارشون لوله پاره بشه.یه خرده نگران شدم.چون من فقط 1 لوله دارم.کسی چیزی شنیده که چنین اتفاقی برای کسی افتاده ؟
2706