2703
2553
عنوان

کمک در مورد ماشین ظرفشویی بوش

3966 بازدید | 13 پست
برای انتخاب ماشین ظرفشویی باید از بین قابلیت هایی که برام مهمه یکسری رو انتخاب کنم و از یک سری دیگه چشم پوشی کنم چون هیچ کدوم از ماشین هاش همه قابلیت هارو نداره حالا شماهایی که ماشین بوش دارید به موارد زیر بر اساس اهمیتشون از یک تا 10 نمره بدید بلکه بتونم تصمیم بگیرم دعاتون میکنم

1- برنامه ویژه INTENSIVE ZONE که ظاهرا برای شستن قابلمه است یعنی در طبقه ÷ایین اب رو با فشار بیشتری میده (اخه من شستن قابلمه هم برام مهمه) و میخواستم ببینم ایا اون برنامه شستشوی قوی اتوماتیک میتونه جایگزین این باشه یا نه؟

2-برنامه نصف ظرفیت(اخه بعضی مدلاش که مصرف ابشون خیلیکمه در حد 5/6 لیتر دیگه این برنامه رو ندارن به جاش یه شستشوی فوق سریع 20 دقیقه ای دارن.

3- شستشوی بهداشتی (در دور اخر ابکشی اب با حرارت بالا رو به ظرفها میزنه تا یه جورایی ضد عفونیهم بشن عکس شیشه شیر روش هست

4- قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات

5-سیستم محافظت از ظروف شیشه ای (اگه از این برنامش استفاده کردید بگید چقدر مهمه)

6-سیستم AQUA STOP

7-داشتن 5 دمای مختلف شستشو(معنی اینو نمیدونم مگه دماها اتومات با انتخاب برنامه خودشون انتخاب نمیشن پس این یعنی چی و چقدر مهمه؟)

8-میزان مصرف اب مثلا 10 لیتر باشه ولی نصف ظرفیت داشته باشه یا 5/6 باشه اونو نداشته باشه به جاش شستشوی 20 دقیقه ای داشته باشه

9-3 طبقه بودن (یعنی یک طبقه جدا واسه قاشقا

10-14 نفره بودن (اخه بعضی چیزا توی 13 نفره ها هست به نظرتون 13 و 14 خیلی فرق دارن؟)

11-برنامه ویژهEXTRA DRY (چقدر مهمه داشتنش)
خانومی یه ماشین ظرفشویی میخوای بخریا

مگه تو تاپیکای دیگه بچه ها جوابتو ندادن؟
گلم همه ی ماشین ظرفشویی های خارجی تقریبا سیستمشون یکیه
شماداری سوالای تخصصی میپرسی که خیلیا نمیدونن
از فروشنده بپرسی بهتر نیسسسسسسسسسسست؟

منم بوش دارم خیلی راضی ام
ولی دفتر چه و کاتالوگش دمه دست نیست تا جوابتو بدم
بیخیال گلم برو بخر خیالت راحت باشه
تنها ماشینی هم هست که بیصداست
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
سلام عزیز من ال جی 14 نفره دارم و طبقه پایینش قابلمه تا قطر 35سانت می گذارم و خوب می شوره(با هر برنامه ای شسته تمیز کرده)!سه طبقه(یک طبقه مخصوص قاشق چنگال)هست و سبد قاشق چنگال هم جدا داره. یک طبقه هم آسانسور داره.برنامه نیمه شستشو داره.شستشوی سریعش 47 دقیقه هست.آبکشی بهداشتی هم داره.برنامه شستشوی کریستال هم داره.
تو بعضی از برنامه هاش شدت فشار پاشیدن آب دلبخواه تغییر می کنه...تایمر داره برای زمانی که بخوای سر زمان خاصی ظرف ها رو بشوره.اگر برق بره و قطع بشه؛وقتی برق بیاد دوباره از همون جایی که قطع شده بوده شروع به کار می کنه.قفل کودک هم داره.
و یو وی هم داره برای مثلا میکروب کشی!
من در کل خیلی راضیم.هر روز هم ازش استفاده می کنم.
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم من تقریبا دوهفته قبل از ماه رمضون خریدم.هر کی می بینه می گه امکاناتش حدید و مثل بوشه.خیلی هم بی صداست.من قبل از گرونی ها خریدم 1400
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
ببین من همشو نمی دونم اما بعضیاشو که می دونم می گم امیدوارم کمکت کنه (;

1/ مثلا اون نصف ظرفیت رو سعی کن داشته باشه چون یه وخ مهمون داریو ظرف زیاده می خوای دوبار ظرف بذاری اما ظرفاتم کثیفن با 20 دقیقه حل نمیشه. اما نصف وقت که بذاری زود و مطمئن کارت راه میفته (نمره7)

2/تنظیم ارتفاع اصلا به نظرم مهم نیس. خودشون طبقه رو طوری فیکس کردن که کاملا مناسبه (نمره 1)

3/ محافظت هم خیلی مهم نیس! آدم اگه یه ظرف خیلی ترد و شکننده داشته باشه اصلا دلش نمیاد بذاره ظرفشویی خودش میشورتش (نمره 1)

4/ دماهای مختلف خوبه بد نیس. گاهی قابلمه داری میذاری 70 درجه گاهی فقط لیوان این چیزاس میذاری 25 درجه (نمره 6)

5/ 3 طبقه بودنم خیلی مهم نیس. آخه وقتی سبد داره توش آدم راحت قاشق هر چقدر هس میریزه توش اما 3 طبقه باید دونه دونه قاشقا رو بچینی وقت گیره. اما خب تمیزتره دیگه. ولی سبدی هم واسه ما کم پیش اومده قاشقی کثیف باشه. (نمره 3)
2714
سی سی من تجربه خودم رو بهت می گم:وقت خرید خوب تحقیق کن اما زیادی وسواس نشو!
اتفاقا طبقه بالا که برای قاش چنگال خیلی خوبه!چون وقتی بخوای کفگیر و ملاقه بشوری این امکان رو بهت می ده.در حالی که توو سبد این امکان نیست!بقیه ش رو هم شب بهت می گم الان دارم می رم