موضوع: محصولات كورپوسانو و اسپانول + اظهار نظر

negarrr پست ها : 95عضویت:1388/10/12
1388/12/22 - 5:07 عصر
دوستان كسي از محصولات كورپوسانو و اسپانول استاده كرده؟ميدونين ازكجا ميتونم تهيه كنم؟مرسيييييييي
1389/9/19 - 4:39 عصر
سلام عزيزم منم خيلي دوست دارم استفاده كنم آخه تبليغشو زياد شنيدم يعني يه كرم خودم استفاده ميكردم كرم الويه وراشو اول خوب بود به صورتم ميزدم آخه اول چرب نبود همه لكامو برده بود اما بعدا چون حواسم نبود چربشو خريدم پوستم بهم ريخت فقط حواست به اين باشه
گاهي .... در جائي ميماني که تازه ميفهمي چقدر به خداي خود احتياج داري براي عبور از مراحلي خاص.... و انجاست که دست به دامن همه مي شوي براي دعا ..... دوستانم التماس دعا..... محتاج دعاي خيرتون ...پائيزه
1389/9/19 - 4:41 عصر
سلام عزيزم منم خيلي دوست دارم استفاده كنم آخه تبليغشو زياد شنيدم يعني يه كرم خودم استفاده ميكردم كرم الويه وراشو اول خوب بود به صورتم ميزدم آخه اول چرب نبود همه لكامو برده بود اما بعدا چون حواسم نبود چربشو خريدم پوستم بهم ريخت فقط حواست به اين باشه
گاهي .... در جائي ميماني که تازه ميفهمي چقدر به خداي خود احتياج داري براي عبور از مراحلي خاص.... و انجاست که دست به دامن همه مي شوي براي دعا ..... دوستانم التماس دعا..... محتاج دعاي خيرتون ...پائيزه
1389/9/19 - 4:41 عصر
محمد پست ها : 2عضویت:1389/11/16
1389/11/16 - 1:31 صبح
سلام به دوستان محترم.اگر كسي محصولات فوق العاده گياهي كورپوسانو و اسپانول (كرم ها . شامپو ضد ريزش مو و ..)با قيمت مناسب نياز داره با من تماس بگيريد.ثئشهم:mohammad19831@gmail.com
علي پست ها : 1عضویت:1390/6/7
1390/6/7 - 7:11 عصر
دوستاني كه به محصولات ارگانيك علاقه من هستند و مي دونند ارگانيك بودن يك محصول بهداشتي چقدر اهميت داره براي سلامتي قطعا كورپورسانو رو با اون برند 4 رنگ اش به همه چيز ترجيح مي دند اما خب نمي شه از بيش از 100 سال سابقه توليد اسپانول هم گذشت
راستي اگر مايل بوديد محصولات اين دو شركت عظيم رو تهيه كنيد مي تونيد از اين سايت بازديد كنيد
http://eshop-iranian.net/m_box.aspx?p_group=70

هميشه سلامت باشيد
ليلي پست ها : 320عضویت:1391/2/27
1391/3/7 - 2:53 عصر
من ميخوام باهام تماس بگيرين
44612053
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: