2737
2734
کاملا با عسل جون موافقم لایکککککککککککککک

چقدر این چیزا رو سخت میگیرین از بس ...................... داشتین با هم که اینجوری شده تازه چیزی نشده

ضمنا ادم واسه همچین موضوعی نمیاد تایپیک بزنه عزیزیم نری دعوا راه بندازی با شوهرت بیچارت

مگه مردا ادم نیستن نمی تونن واسه خودشونم باشن

این همه ما تو نی نی سایت تایپیک چرت و پرت سکسی و ...... میبینیم
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام مانا جون.امیدوارم بهترشده باشی الان تاپیکتو دیدم ناراحتم شدم.بهترین کار همون که دوستان گفتن.همه رو پاک کن اگه شوهرت سرسختی نشون داد.بعد بروش بیار.بهش بگو از این چیزا متنفری و حس این جورچیزا مثل حس نگاه کردن به اشغالای متعفنه!!!!!!!!!!!!خودتو حساس نشون نده که ازت نقط ضعف بدست بیاره.
92/9/1 نیمای عسلم یکساله شد.تولدت مبارک جونم.
بنظرمن ضدحال بزن حذفشون کن
هرگز به یک زن نگو:
تو که خانه بودی چه کار کردی؟
خستگیت واسه چیه؟
.باید دقیق تر نگاه کنی. ریزبین باشی?!
او هیچ کاری هم نکرده باشد، امیدت را
در این خانه زنده نگه داشته است
بگو فیلما رو دیدم چه با حاااالللللل بوووووووووووود

مرده رو دیدی؟ ماشالا ماشالاااااااا

یه کم غیرتی شه. لجش در آد

بعد اگه دیدی به جاهای باریک کشید بگو من که خوشم نمیاد فقط می خواستم تو متوجه ککارت شی
2738
بگو فیلما رو دیدم چه با حاااالللللل بوووووووووووود

مرده رو دیدی؟ ماشالا ماشالاااااااا

یه کم غیرتی شه. لجش در آد

بعد اگه دیدی به جاهای باریک کشید بگو من که خوشم نمیاد فقط می خواستم تو متوجه ککارت شی
منم می گم پاکش کن جلوی چشم خودش لچ تاپش را بیار بگو وااااااااا اینا چیه و پاکش کن
برای سردیشم به جای اینکه بیفتی دنبالش بی محلی کن و سعی کن خوش باشی و شیک خودش م یاد سمتت اگه مشکل مهمی در کار نباشه
Lilypie First Birthday tickers
پری خیلی باحال گفتی ...چه راه حل جالبی
من اصلا نمیتونم اونایی رو که میگن بی تفاوت باش درک کنم
بیچاره داره از ناراحتی سکته میکنه اونوقت خیلی راحت بگه عیبی نداره عزیزم بگو من چه ایرادی دارم تا درسش کنم؟؟؟؟؟؟
مردا همین چیزا رو میبینن که اینقدر توقعشون میره بالا و عقده ای میشن... زنای بیچاره هم واسه اینکه اینا رو راضی کنن به هر دری میزنن که عاقبتش این شده که زنای ما به جای اینکه به فکر آرامش و لذت از زندگی باشن خودشونو به هر دری میزنن واسه خوشگل شدن و سوپر مدل شدن...
من که هر وقت میام ایران توی خیابون که میام احساس میکنم اومدن فشن شو از بس زنا خودشونو عروسک کردن !!!! مردا رو هم که میبینم همش تو دلم میگم اینا کاری ندارن جز دیدن اندام زنا و نظر دادن در موردشون حس میکنم شب که میرن خونه همشون فیلم ... میبینن
سلام به همه
خطاب به مانا و همه خانم های دیگه چیزی میخواستم بگم
به نظر من اگر مردی عادت به دیدن این جور فیلم ها کرده باشه هر کاریش هم کنی بازم کار خودش رو میکنه حتی با پنهان کاری
من مردی رو میشناسم که همسر بسیار زیبا و خوش اندامی داره و زندگی زناشییشونم خوبه اما آقا از دوران مجردی کارش تماشا و جمع اوری این طور فیلمها بوده و هست
همسرش هم کم وبیش میدونست و چند باری هم با شوهرش دعوا کرده .با شناختی که من به اون آقا دارم هررررررررررررررررررررررگز این کارو کنار نمیذاره
این آقا ظاهرا" برای خاطر همسرش جوری وانمود میکنه که این کارو کنار گذاشته اما من و خیلی ها میدونیم که اینطور نیست و دور از چشم همسرش کلی کلیپ جمع اوری کرده و میکنه و خلاصه خوشه برای خودش
همسرش هم خیالش راحته که اون مدتهاست دست ازین کار برداشته
2706