2726
مهدا جون ممنونم عزیزم

ارزو جون از شما هم ممنونم همچنین ماندانا و روشان و باقی دوستان که زحمت کشیدن و راهنمایی کردن
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ارزو جون از دعوا کمتر نیست ولی باشه فردا صبح باید خودمو راحت کنم میام میگم
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
2728
ای بابا مگه چه اشکالی داره کامپیوتر ما پر از این فیلمهاس اصلا دوتایی می شینیم میبینیم
علت سردی شوهرت أینه که توقعش باالاست سعی کن براش تنوع بوجود بیاری به جای این که منتظر بشی أون بیاد سراغت تو برو سراغش مثل فیلمها براش ادا دربیار
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
عزیزم منم با مریم موافقم.چه اشکالی داره.سخت نگیر.طبع مردا اینطوریه.شمام سعی کن بجا این کارا خودت قدم جلو بذار و مجبورش کن.شاید همسرت منتظر این چیزا باشه.دیر بجنبی پریده.پس به فکر خورد شدنو این چیزام نباش.زندگیه باید واسه نگه داشتنش همه کار کرد.
نه والا توجیهی در کار نیست.مطمن باش شوهرت میخواسه بفهمونه که خودت سرد باشی اون یطوره دیگه ای خودشو سربند میکنه وگرنه این فتیلا رو نگه نمیداشت. نمیدونم چرا بعضی از خانوما اینقد بددل و تعصببن.چه اشکالی داره!!!!!!!!!!!!
منم خوشم نمیاد از دیدن یا داشتن این فیلما اما به نظرم اونقدر هم مهم نیست الان خیلی ها میبینن و دارن....نمیگم خوبه ها...ولی اونقد مهم نیست که خیلی ذهنتو مشغول کنی و خودتو اذیت کنی....یا پاک کن یا تذکر بده که خوشت نمیاد...بعد دیگه بهش فکر نکن...
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
عزیزم صاحب تاچیک یه چیزی رو خواهرانه بت میگم.این عادت خوبی نیست که هر اتفاقی میفته سریع به بیرون بروز بدیم.همه رو میگم نه تنها شما.یکم دلامون بزرگ کنیم.صبور یاشیم.هنوز چیزی نشده اینقد جبهه گرفتی وای به حال چیزه دیگهههههههههههههههههه.
2706