2703
2553
عنوان

تست هوش کودک 3 ساله

47493 بازدید | 21 پست
سلام دوستان خوبم. مربی کودکم بهم گفته که فرزندت از هوش خیلی بالا برخوردار هست و ببرش برای تست. ولی نمی دونم اصلا چنین تستی در ایران انجام میشه یا نه. اگر هم بشه موسسه ای هست که اصلا بهش توجه کنه. و حالا اصلا تستش 1000 بشه کجا باید بردش که آموزش خاص ببینه و هوشش هدایت بشه. خودم توی خونه آزمون آدمک رو براش انجام دادم نتیجه تستش 169 شد. ولی اصلا نمی دونم چقدر قابل اعتماد هست. بعد هم اینقدر لجبازه که یکبار دیگه می خواستم انجام بدهم که مطمئن شوم اصلا راه نداد. اگر تجربه ای دارید لطفا در میون بگذارید. ممنونم.
تو اینترنت سرچ کردم ظاهرا خیلی آزمون معروفی هست برای بچه های 3 تا 13 ساله. برای بچه هایی که نمیشه سر یک تست طولانی نگهشون داشت. آزمون بین المللی هست و تو تمام دنیا استفاده می شه. به بچه می گویند یک آدم بکش هر چقدر می خواهی وقت داری و هر جور دوست داری بکش. بعد یک جدول داره که از روی اون بهش امتیاز می دهید بر اساس سن کودک. (سن دقیق تا ماهش رو هم باید حساب کنید)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام...اگر واقعا این کار رو میخوای بکنی باید ازش تست وکسلر بگیری مطب دکتر کتاییون خوشابی فوق تخصص روان پزشکی اطفال...ولی 169 ضریب هوش خیلی خیلی بالاست و باید بدونی که 95 درصد کسایی که بچه هاشون ضریب هوش 130 به بالا دارن پدر مادر های پر هوشی دارن که معمولا تو مدارس خاص درس خوندن مدارک علمی خیلی بالا دارن چون ضریب هوش کاملا ژنتیکی هست...خودت یا همسرت مدارس تیز هوشان میرفتین؟مدارج علمی بالایی دارین؟

در ضمن هرگز به موسسات استعداد یابی اطمینان نکن که کلک هست...فقط ببیرش پیش متخصص

موفق باشی
مرسی ثناگل جون.
مامی مریم خیلی راهنمایی خوبی کردی. من هیچ وقت تست هوش ندادم مدرک دانشگاهی ام هم معمولیه و کلا در درس خوندن بی حوصله بودم. البته دیپلم ریاضی فیزیک معدل 19.5 داشتم ولی در دانشگاه خیلی خیلی معمولی بودم. اصلا هم درس نمی خوندم. البته برادرم تست هوش داده قبلا 140-150 بوده. پدرم هم همینطور. ولی من مشکل تمرکز دارم اصلا خودم حوصله درس خوندن و سر کلاس نشستن ندارم.

در هر حال خیلی راهنمایی خوبی بود. می خواستم دنبال موسسه برم. این خانم دکتر خوشابی خیلی معروف هستند و من قبلا در مورد چیز دیگه ای در موردشون شنیده بودم. بهترین راه همینه فقط نمی دونم با مراجعاتی که دارند میشه ازشون وقت گرفت یا نه.
وقت گرفتنش خیلی سخته ولی شدنیه...در ضمن تست وکسلر چون برای بچه های کوچیک هست بیشتر کلامی هست تا عملی و اول باید خود دکتر مهارت کلامی بچه شما رو تست کنه و تحلیل جوابهای این تست فقط کار همین جاست وگرنه موسسه سات در پیت هم میگیرن و یه عددی هم میپرونن و شما رو یا الکی دلخوش میکنن یا ناراحت ولی اینجا دقیقه...پس وقتی میخوای وقت بگیری اول نگو برای تست بگو برای ویزیت و تست .....و بگو که تحلیل کامل میخوای تا برات نتیجه رو پرینت بگیرن و فقط عدد ندن..............
اگر زنگ بزنم بگم فقط وقت می خواهم و بعد به خود دکتر بگم نمیشه؟ یعنی حتما منشی می پرسه چه کاری دارید؟
دخترم مشکل وسواس هم داره که دوست دارم با دکتر مطرح کنم.
2706