2703
2553
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531258 بازدید | 2174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مارکای مختلفو امتحان کردم و این نتیجه به دست آمد: :)

بیو:
قبلنا دو تا شماره ازش داشتم که خیلی خوب بودن. خیلی راضی بودم. چند وقت پیش رفتم از همون مغازه ای که قبلیا رو گرفته بودم دو تا دیگه گرفتم شماره 362 و 426. کیفیتشون اصلا مثل قبلیا نیست. مخصوصا 462 که رنگش گلبهیه ناامیدکنندس. نمی دونم کیفیت رژ بسته به شماره رنگشه یا سری جدیدی که وارد شده این قدر افتضاحه. در هر حال که من 50 تومن بی زبون رو ریختم تو جوب! :(

لورئال:
شماره 708 که امضای آیش روشه عاااااالیه. نرم و براق! لبو نرم می کنه و نمی ماسه. طبیعی و شیک هم هست. من که دوسش دارم و اگه مثل بیو تو ذوقم نخواد بزنه بازم ازش می گیرم.

بورژوا:
6 و 8 سری sweet kisss naturel شو دارم و 43 sweet kiss رو. دو تای اولی خشک تر از سومین و طبیعتا موندگاریشون بیشتره. اما رنگ سومی رو بیشتر می دوستم.

میکاپ فکتری:
شمارش یادم نیس فک کنم 43 بود یا 39 !! صورتیه! اونم خیلی راضی نبودم. یه جوریه. مثل روغن نباتیه جامد می مونه اگه بخوام دقیق توصیفش کنم. اما لبمو خیلی خوب نرم می کنه.

آرت دکو:
من ارزونترین مدلشو دارم همون که جلدش سفیده و روش نوشته: Gloss & Care Lip Protection spf 15 شماره 51. دوسش دارم. نرم و سبکه. spf هم داره و چون رنگش خیلی تابلو نیست بیرون رفتنی با خیال راحت می زنم که از آفتاب محافظتش شه لبام.

دبورا:
اونم خوب بود. موندگاریش از اونای دیگه بیشتر بود. اما رنگشو خوب انتخاب نکرده بودم. صورتیه جیغ بود که خیلی دوست نداشتم. یه چیری در مورد دبورا بگم: رژ من بعد دو سه بار استفاده از بیخ شکست. بعدش تو نت دیدم دو سه نفر دیگه هم همین مشکل رو با دبورا داشتن!

دیگه ...
آهان رژ مایع فقط از وو داشتم که شمارش یادم نیس اما خیلی خوب بود.

2720
مک اینجایی که من هستم نمایندگی نداره. پنکیک هاشو دیدم بعضی فروشگاها دارن اما رژاشو نه!

من این سری پوپا و یون می گیرم و احتمالا دیانا و DMGM. راستی دوستم از ایزادورا هم راضی بود خیلی.
فائزه من نسبت به محصولات ترکیه اصلا حس خوبی ندارم.
چند سال پیش یکی از دوستام همیشه یه رژ خوشگلی داشت ازش پرسیدم گفت مودا شماره 10. از اون مغز دارا. اون موقع دو تومنم قیمتش بود. منم گرفتم. چون مغزدار بود خوب نرم می کرد لبو اما بوش خیلی خیلی تند بود.
2714
یه چیزی که هست اینه که خواسته مون چی باشه. من دوس دارم رژم نرم و کمی چرب و براق باشه. حالا موندگارش کم هم باشه و مجبور باشم هر دو ساعت تمدید کنم مشکلی نیست. اما رژ خشک و مودنگار اصلا دوست ندارم. از مارک نوبا اصلا خوشم نمیاد مثلاً. خیلی لاکی هم دوست ندارم. لبام پر و گوشتیه. اگه رژ مایع لاکی بزنم خیلی بد دیده میشه :)
اگه مارک خوب بخوای ایو روشه هم رژای صورتی خیلی خوشگلی داره. ماه رمضون دوستم گرفت 28 تومن جامدشو اما الانو نمی دونم. سایت البسکو دیدم همون 27 تومنه اما فکر نمی کنم با این قیمت بشه از مغازه گرفت!
2706