2737
2739
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531305 بازدید | 2174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها لطفا عکس رژ لب هاتون جامد ومایع بذارید این طوری بهتره

من قول میدم رفتم خرید بیام عکسای رژ لبم بذارم.

بوووووووووووووووووووووس برای همتون
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
2728
نونو جان ممنون که آدرس گذاشتی ولی چقدر گرون میده.دوستم یه دونه از کرمانشاه برام خرید 15 هزار تومن.وقتی قیمتی که بچه ها گفتن رو دیدم پیش خودم گفتم چقدر کرمانشاه به دوستم گرون دادن.ولی بازم ممنون.
2738
بچه ها من این مدت که نبودم چند تا رژ خریدم به این قرار:

آرتدکو مدل پرفورمنس شماره 437 که خیلی خوشمله
آرتدکو مدل پشن شماره 33 که بد نیست
آرتدکو مدل پرفکت شماره 22 که اونم خوبه، بد نیست . نورپردازی فروشگاهه افتضاح بود همه شماره هاشو رنگ هم میدیم. اینو گرفتم آوردم خونه دیدم اصلا اونی نیست که اونجا دیده بودم :( اما خودش خوب و نرمه و نمی ماسه

ماوالا شماره 528 . اینم هنوز دقیقا نمی دونم چه جوریاس. اولا این که رو جعبه ش نوشته MAVALIA و نه MAVALA! کیفیت بسته بندیشم اندازه قیمتش نیست. 40 تومن بود! اما یکی دو بار که زدم خوبه و مخصوصا موندگاریش بیشتر از رژای دیگه مه. از یه جای مطمئن خریدمش و برچسب و بارکدش اینا اوکی بود اما خودش مورد داره و نمی تونم با اطمینان استفادش کنم.

و کاپریس شماره 39 که عاشقش شدم. رو لب قرمز لایت خیلی ناز دیده میشه. میزنمش کلی احساس شادابی می کنم.

فعلا همینا.
سلین خریدای جدید بچه ها رو میگم.الان خودت این چن تا رژ که خریدی عکساش بذاری بهتره که
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
بچه ها این رزلبایی که گوگوش تو شبای اجرای زنده اکادمی میزد رو من خیلی دوست دارم.یه چیزی بین صورتی و نارنجی ولی دقیق نمیدونم چه رنگی بهش میگن .میشه بگید دقیقا چه رنگین؟شماره ای میشناسید اینجوری بشه هم بگید لطفا
2706