2737
2734
عنوان

رژ لب های خوشرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 531305 بازدید | 2174 پست
مارک خاویار اریس که اصلا جالب نیست مثله برندای چینیه کیفیتش اگه 24 تومنه خیلی گروونه یادمه رژ دو سراش 4 تومن بوود
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
بچــه ها کمـــک.. از ایـن رنـگ رژ چـه مـارک و چـه شمــآره ای داره؟ مـن پوشتـم گندمیه ینــی بهــم میـاد؟؟؟

آپلود عکس
آپلود عکس
دوسـتـتــــــ دارم خـــــدا (محض اطلاع کسایی که میپرسن دوبولوبولوشم ینی چی. دوبولوبولوشَم: وقتی یکی بخواد ناز یکی رو بکشه میگه دوبولوبولوشَمِ من) خسته شدم از بس توضیح دادم.. والا به خدا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام رژقشنگا...من یک رژگلدن لیدی خریدم هم.رنگش خاصه هم دوامش خیلی خوب بودوسوسه شدم برم رنگ دیگه هم بخرم که البته رنگاش محدودبود:))اینی که خریدم قهوه ای طلاییه حالابرم صورتی وقهوه ای تیره اش روهم میخرم البته اگه وقت بشه وبرم
ممنونم نوناجان..........خیلی باحاله دوستش میدارم خداییش یک 2-3ساعتی کامل موندرولبم بی اینکه پخش بشه یاسنگینی کنه.......... وامااااااااااااااااا رفتم یک کرم پودر yubeخریدم نمیدونم چرا بااینکه اکتی پورمیزنم بازم جوش زدم این بیسش ابه وخیلی سبکه اول فکرکردم فروشنده الکی داره تعریف میکنه اماصبح که زدم دیدم هم کاورش خوبه هم خیلی سبکه........رژمودا هم خریدم بارژگونه اش اوناهم خوشرنگ هستن.....عکسشومیذارم دراولین فرصت.........عروسی دعوت شدم دارم هی میرم الکی خرید............این کرم پودره خوب بودامیدوارم برای روزعروسی پوستم بهتر شده باشه
2706