2703
2553
چند روز پیش تو tv دکتر صحبت میکرد .. میگفت اگر تغذیه خوبی داشته باشه .. لبنیات ... پروتئین و...یتامین ......و هر چیزی که لازمه به بدنش برسه هیچ ربطی نداره ...
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥
چند روز پیش تو tv دکتر صحبت میکرد .. میگفت اگر تغذیه خوبی داشته باشه .. لبنیات ... پروتئین و...یتامین ......و هر چیزی که لازمه به بدنش برسه هیچ ربطی نداره ...
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نه عزیزم دختر منم دو سالشه موهاشو بلند کردم چند بار هم از دکتر خودم شخصا پرسیدم گفتا هیچ رابطی به رشد بچه نداره گفت بزار دخترت دخترونه بزرگ شه راحت باش منم کمی مرتب مبکنم موهاشو ..... به غذاش وماستش و شیرش برسی موردی نیست بزار بلند بمونه
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
عزیزم یا پودینگ درس کن خودت موزی توت فرنگی یا هم دنت بده بخوره همه رنگش هست :))) موفق باشی
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
اصلا ربطی نداره من همیشه موهای دخترامو کوتاه میکنم ولی قدشون کوتاهه دختر جاریم موهاش بلنده قدشم مشالاه بلنده
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اگه دخترت شیرو ماست و کلا لبنیات نمی خوره بهش ارده بده یا حلوا شکری یا میتونی کنجد رو اسیاب کنی بدی بهش بخوره خیلی کلسیم داره 3برابر شیر
خدایا شکر به خاطر چیزهایی که قراره بهم بدی
2706