2737
2734
عنوان

دلم شدیدا گرفته... خدا من باید چکار کنم ؟؟؟؟ چه خاکی توی سرم بریزم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203234 بازدید | 354 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند مورد اومدند ولی ما ردشون کردیم
مامانم اینها راضی نمی شند به هر کسی
یکی رو به خاطر رفتار مامانش
یکی رو تحقیق کردیم بیچاره چیز خیلی بدی هم نداشت
یکی دیپلمه بود
یکی شغلش آزاد بود
یکی فرهنگش به ما نمی خورد

اینها اومدندو ما رد کردیم
چند مورد هم یه رابط بینمون بود که قرار بود بیاند ولی نمی دونم چی شد
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
ببین نگارجون

دعا و جن و پری حقیقت داره
اما به نظر من شما خرافاتی شدی حالا به چه دلیل نمیدونم!!

ببین وقتی 6 سال خواستگار در یه خونه بیاد و همه بدونن این دختر به هیچکس جواب مثبت نمیده خب رو زبونا میفته که اینا دختر بده نیستن و همین باعث کاهش خواستگارات میشه
اگه دقت کنی میبینی که هر زمان که بیشتر از 2 سال یه جا بودین خواستگارا رفته رفته کم شدن و علتش فقط همینه که گفتم
توی محل کارو بین همکارای مامانتو و.. . هم دقیقا همین اتفاق میفته
زبون مردم اثرش از هر دعایی و طلسمی قویتره
مثلا من 18 سالم بود که توی انگشت دست چپم انگشتر میذاشتم
یه روز یکی از همکارای مامانم اومد در خونمون گفت به دخترت بگو انگشترشو در بیاره همه جا پیچیده که دخترت عقد کرده!!!!

منم یه حالتی مثل شما بودم و خیلی خواستگار داشتم اما این نکته واسمون مهم بود که محترمانه رد کنیم مثلا من خودم هیچوقت قبل از دیدن طرف حقوقشو نمیپرسیدم یا شرط نمیذاشتم
اول میدیدمش بعد اگه خوشم میومد ادامه میدادم اگه نه که هیچ.

2738
آدم باید به خدا توکل کنه

من که هرکی معرف میشد واسم به مامانم میگفتم بگو دیگه کسی رو معرفی نکنه، مگه اینا خدا هستن که میخوان منو شوهر بدن

واقعا توکلم به خدا قوی بود توی مسئله ازدواج
کلی هم شرایط داشتم که همه میگفتن تو فرد ایده آلی که میخوای گیرت نمیاد

ولی اومد چون خدا برام خواست چون من از خدا خواستم
ما هم سعی می کنیم محترمانه باشه که بهشون بر نخوره
آخرین موردش که همکارم بود رو تحقیق کردیم و بعد به نتایج جالبی نرسیدیم و به خانوادش گفتیم الکی که ما کل خانوادمون اعتقاد داریم که قبل از ازدواج به یه آقای سیدی می دیم استخاره بگیره و گرفته و برامون و بد اومده
نمی تونستیم تو چشاشون نگاه کنیم بگیم پسرتون ال و بل
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
خواستم باهات اشنا بشم...شاید همصحبت های خوبی واسه هم باشیم...شاید اگه درددل منو بشنوی به وضعت امیدوارتر بشی :)

یاهو داری؟

به عنوان دوست اضافه ات کردم اگه خواستی قبول کن خانمی
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....
2706