2733
2734
عنوان

دلم شدیدا گرفته... خدا من باید چکار کنم ؟؟؟؟ چه خاکی توی سرم بریزم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203238 بازدید | 354 پست
از کجا مطمئنی که خوب هستن ؟؟؟؟
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دعاهات رو ببر بنداز تو آب یه مدت هم بیخیال ازدواج و این حرفا بشو خاله منم تو سن 31 سالگی ازدواج کرد اونم شرایطش مثل شما بود یعنی در حد حرف و گاهی دیدن خواستگار داشت یکی هم به خاله من گفته بود یکی طلسمت کرده که هرکس برای خواستگاری و ازدواج با تو مصمم میشه تو رو به شکل یه حیوون زشت یا ترسناک میبینه بخاطر همین میره و دیگه برنمیگرده اما قسمتش این بود که تو سن 31 سالگی با شوهرش آَشنا بشه و ازدواج کنه اونم چه شوهری خوب و عالی
2731
تو که اون خواستگارا ها را نمیشناسی فقط ظاهری دیدیشون
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین اگه من بودم همه این دعا ها رو و این افکار رو می ریختم دور و شروع به زندگی می کردم!
ولی چون تو متفاوتی ، و به این مسائل اعتقاد داری و الان این استرس رو داری که دیر شده و ... نمی تونی اونطوری که ما فکر می کنیم رفتار کنی ، چون اذیت می شی و همیشه ته ذهنت فکر می کنی که ای کاش نمی کردم شاید ال می شد و شاید بل می شد ، به نظر من اول فکرت رو درست کن، این افکار و اعتقادات رو بریز دور ، و شروع کن به لذت بردن از زندگی و موقعیتت ، بعد می بینی که شرایط عوض می شه
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
2738
عزیزم من 27 سالگی ازدواج کردم و قبل از ازدواجم هم همین فکرارو میکردم .... پیش دعانویس هم رفتم ... اما مطمین باش اینا همش فکر و خیالاته .... به موقش بخت تو هم باز میشه .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
دختر خوب کارت را بکن به خودت برس به سلامتیت برس بی خیال بشو ببین من تا وقتی هی میگفتم چرا باردار نمیشم یا چرا میشم نمیمونن و سقط میشن و میمیرن هی نمیشدم ماهی که بی خیال شده بودم و اصلا بهش فکر نمیکردم گفتم خدایا هر جور خودت میدونی اگه من مادر خوبی میشم به من بچه بده عیب نداره قبلی ها را بردی پیش خودت و کاملا بی خیال شده بودم و باردار شدم
ببین درسته بقیه میشناسن و ممکنه خوب باشن اما ممکنه تو برای زندگی با اونا ساخته نشده باشی شاید برای همین جور نمیشه شاید برای همین خدا نمیخواد باهاشون ازدواج کنی

عزیزم بیخیال شو زندگی عادی خودت را بکن یک روز میبنی که ازدواج کردی به این روزا هم میخندی
منم خیلی ناراحت نیستم که چرا ازدواج نکردم بیشتر نگرانیم ما اوضاع که داره پیش میره و دعایی که واسم کردن

اگه خواستگار داشتم که می اومدن و میرفتن هم دیگه رو می دیدیم و ... حالا اکه نمیشد میتونستم خودم قانع کنم بگم قسمت نبود اما تحمل این شرایط واسم سخته که فقط در حد حرفه و الکی بهم میخوره !!!!!!!!!
تو خیلی خودت را درگیر این طلسم و این چیزا کردی ............................بندازش بره

بعد هم یک نماز بخون و به خدا نزدیک شو
بعد هم زندگیت را بکن همین
2706