2726
عنوان

دلم شدیدا گرفته... خدا من باید چکار کنم ؟؟؟؟ چه خاکی توی سرم بریزم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203187 بازدید | 354 پست
چگونه متوجهشویم که طلسمیم (تو یه سایت دیدم الان)

ابتدا سردرد

چشم درد

یا گوش درد

ویا بیماریهای عجیب

کم اشتهایی

کم خوابی

خواب های پریشان

زردی رنگ صورت

درد قفصه سینه

گرفتن عضلات

بد بیاری های پی درپی

گم شدن یا خراب شدنوسایل

حس خودکشی

خوردن قرص هایارامبخش یا محرک

جنگ و جدال با مردم

متنفر شدن از مردم یابالعکس

عاشق شدن بیخود و بیموقه

ناراحتی های اعصاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لائم سحر چیست؟ علائم زیر نشان می دهد که فردی سحر شده یا نه. پس به دقت علائم زیر را دنبال کرده و نتیجه گیری می کنیم:
۱- بی نظمی در ساعت خواب.
۲- خواب های بی معنی و بی ربط یا کابوس.
۳- گرفتگی عضلات شانه، کتف، کمر، گردن، باسن و یا پهلوها زمان بیدار شدن.
۴- عدم تمایل به برخاستن از بستر.
۵- اسهال و دلپیچه بی دلیل از ۱ ساعت بعد از بیداری تا ساعت ۱۱ ظهر.
۶- افسردگی.
۷- سردرد بی دلیل.
۸- مصرف زیاد نمک یا شکر.
۹- عطش زیاد به مایعات.
۱۰- ضعف بینایی.
۱۱- ریزش موی سر.
۱۲- هیجان زدگی ناگهانی.
۱۳- خوشحالی بی دلیل.
۱۴- ناراحتی بی دلیل.
۱۵- عصبانیت شدید غیر لازم و بی دلیل.
۱۶- زردی صورت.
۱۷- اختلال جنسی.
۱۸- عدم اشتیاق به واجبات شرعی.
۱۹- توهم و عدم تمرکز.
۲۰- گره بی دلیل در کارها.
2728
منم همچین مشکلی دارم . با این تفاوت که هر خواستگاری میاد بختش باز میشه . برای من آرزوی خوشبختی می کنه . .کس دیگه ای را می گیره . حتی عروسیشم دعوتم میکنه .
می بینی تو رو خدا
شدم بخت گشای پسر ها .
نگار جون اوضاع من خیلی بدتره

وقتی خواستگار بیاد و بره کس دیگه ای را بگیره

یا از پسری خوشت بیاد ولی با دیگری ازدواج کنه

بلاخره منم یک دخترم برای خودم غرور و منش دارم
در این مدت انقدر سر خورده شدم و غرورم له شده
که دیگه می ترسم پسری را چه برای خواستگاری چه برای آشنایی یا دوستی به زندگیم راه بدم .
چون این قضیه چندین بار پیاپی تکرار شد .

من همیشه حرف بر عکس شما را میزنم . می گم چرا وقتی قسمتم نیست خواستگار میاد خونمون . اگر صلاح نبود میشد در حد حرف باقی بمونه. و دیگه این همه هزینه مالی ،زمان ، احساس......نمی شد.
نگار جون شما نماز می خوانی؟؟
من قبلا نماز نمی خواندم . از وقتی دیدم که دوستم با نماز سره وقت و قضا نشدن نماز صبحش گشایش تو زندگیش به وجود آمد . منم تصمیم گرفتم نمازم را به خوانم . الان یک ماه که شروع کردم .
و تا حالا به این نتیجه رسیدم که این جور مسائل فقط رو کسایی تاثیر میزاره که نماز نمی خوانند . واقعا به این نتیجه رسیدم که خدا یک چیزی می دونسته که نماز را برای مسلمانان جزوه واجبات دین قرار داده .
نگار جون شما نماز می خوانی؟؟
من قبلا نماز نمی خواندم . از وقتی دیدم که دوستم با نماز سره وقت و قضا نشدن نماز صبحش گشایش تو زندگیش به وجود آمد . منم تصمیم گرفتم نمازم را به خوانم . الان یک ماه که شروع کردم .
و تا حالا به این نتیجه رسیدم که این جور مسائل فقط رو کسایی تاثیر میزاره که نماز نمی خوانند . واقعا به این نتیجه رسیدم که خدا یک چیزی می دونسته که نماز را برای مسلمانان جزوه واجبات دین قرار داده .
نسیم عزیزم من هم نماز میخوانم اما مشکلات عجیبی در زندگی ما هست گلم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706