2726
عنوان

دلم شدیدا گرفته... خدا من باید چکار کنم ؟؟؟؟ چه خاکی توی سرم بریزم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203196 بازدید | 354 پست
نگار جان جواب دادم....ایشالا خدا بهترین ها رو سر راهت میذاره...فعلا برم بخوابم صبح خواب نمونم!!

خوشحال شدم از اشناییت عزیزم.
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....
انگار صحبت ها رو کامل نمیخونین!!

چشم ابی جان نگار بعدش گفته رد نکرده که!! به دلایل مسخره جور نشده..همش در حد حرف بوده جلو نمی اومدن
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثلا همین مورد آخری:

اومده بود سرکار منو دیده بود خوشش اومده بود بعد اومده از آبدارچی تحقیق کرده و آمار و اطلاعات گرفته. آبدارچی هم کلی تعریفمو داده و هر اطلاعاتی که ازم داشته بهش گفته. بعد که دید همه چی اوکی هست پسره بهش گفته شماره تماس خونشون رو بگیر.

آبدارچی هم از طریق رئیسم منو تو جریان گذاشت. گفت نظرت چیه؟ شماره بدم یا نه؟
منم ازش پرسیدم میشناسیش؟ گفت نه فقط اسم و فامیلشو میدونم. بهش گفتم یعنی نمیدونی چکارست یا چند سالشه؟؟ یا کجایی هستن؟؟؟ گفت نه !!!! منم بهش گفتم اگه میشه یه جوری ازش بپرس این اطلاعات رو بعد بهم بگو که به خانوادم بگم و شماره تماسمو بهش بدم.

اینم رفته پرسیده عوض اینکه بهش جواب بده گفته چرا این سوالات رو پرسیده و بهش برخورده پیغام داده قضیه کنسله !!!!!!!!!!!!!!!!!! منو بگی شاخ در آوردم خودش این همه اومد تحقیق کرد آمار گرفت بعد من که یه دخترم و میخوام شماره بدم حق ندارم دو سوال پیش پا افتاده بپرسم ؟؟؟
نگار در مورد کیس اخر بهت حق میدم!
چه توقعی داشته پسره؟!!
یعنی انتظار داشته تا از یکی خواستگار یکرد صاف بگه بفرمایید منزل ما؟

عجب!!

راستش من در مورد مشکلت میتونم بگم که اینطور که مشخصه فعلا قسمت ازدواجت نرسیده! همین
به دعا و سحر و ..هم خیلی اعتقاد ندارم
درحالیکه وقتی صحبتهای شما رو خوندم بهت حق دادم که برات عجیب باشه

امیدوارم هر چه زودتر از این وضعیت معلق رها بشی
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
ببین فکر طلسم باطل کردن رو از سرت بیرون بیار. منم 17 سالگی کلی خواستگار داشتم. یه دفعه تا پنج سال یک نفر هم نیومد. بعدش هم یک مقدار محترمانه تر با خواستگارانت رفتار کن. مثلاً اون اقای تو اداره نباید می گفتی اطلاعات بدین بول ندارم.و ... . بعدش هم با یک فردی دوست شو. ازدواج سنتی رو من خودم اصلاً ق
Lilypie Pregnancy tickers
قربون دوست گلم بری ناراحتی چرا؟فدای سرت..میدونم الان میگی شعار نده و این حرفا اما باور کن همچین خبری هم نیست ها...اما خب هرکسی دلش میخواد از تنهایی در بیاد..به نظر من این حرفا الکیه.دعا و سحر و ... اما به حرفات احترام میزارم.یکم دقت کن شاید مشکلی این وسطا هست که نمیشه.مثلا به خودت برس و شیک کن و یکم اجتماعی باش.بعضی ازین دخترا تا یه پسر میاد سمتشون میخوان گازش بگیرن ههههههههه دیگه گذشت قدیما که ابرو پاچه بزی مد بودباید مد روز باشی

اگرم ازین نظرا مشکلی نداری پس احتمالا هنوز وقتش نشده...من خودم تا 22 سالگی هرماه خواستگار داشتم بعد یهویی همشون غیب شدن!تا 25 سالگی یه نفر هم حتی زنگ نزد...داشتم افسردگی میگرفتم دیگه کم کم...درسم هم تمام شده بود تو خونه بودم دیگه بدتر.کسی منو نمیدید اصلا که بخواد خواستگاری کنه.حالا باز تو سرکار میری...یکم مثلا ازین مجلسای زنونه برو.عروسی برو حتی اگر فامیل دور و دوست اشنا باشه برو عروسیشون اینجور جاها مامانا دنبال عروس میگردن...کلی هم به خودت برس.من که دختر عموی شوهرم منو توی یه مجلس زنونه دید واسه شوهرم معرفی کرد.حالا اگر هم سنتی دوست نداری میتونی خودت با یه پسر مناسب اشنا بشی اما خب یکم سخته ادم خوب پیدا کردن...بازم میگم همه چیز دست خداس تا نخواد نمیشه...یکم دعا کن انشالا همه جوونا خوشبخت بشن
نگار خوبی گلم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706