2726
من میخوام بیام یه چند روزی رشت اگه بخوام پوشاک خرید کنم میشه مغازه ها و مرکز خریدهای گلسارو معرفی کنین چون تعریفشو زیاد شنیدم خواهشا آدرس کامل و اینکه چه لباسایی تو هر مغازه میشه خرید شیک و قشنگ و ترجیحا مارکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرکز خرید گلسار خوبه.
بلوچ مانتو داره بد نیست.
چند تا مانتو فروشی هم تو همون راستا هست که خوبن.
سر سه راه گلسار که میخواد بره واسه گلایل هم یه کیف و کفش فروشی هست که خوبه کاراش.
یه کبف و کفش فروشی هم هست که چرم کار میکنه.سفارش هم میگره واسه دوخت.یه دکور سنتی چوبی داره.اسمش تو ذهنم نیست.بری گلسار راحت خرید میکنی.نیاز نیست کسی دقیق بهت آدرس بده.اونقدرا که بزرگ نیست.یه کیف و کفش و صندل فروشی هم هست سر نبش یه کوچه هست اونم بدکش نیست.خیابون گلسار کوتاهه.
اما به نظر من بری تو مرکز خریدش همه چی میتونی بخری.از کیف و کفش تا مانتو و لباس مجلسی.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
گلسار مرکز خریدش از همه معروف تره
ولی راستش من به شخصه از گلسار خرید نمیکنم چون علکی گرونه به خاطر کرایه بالای مغازه ها جنساشم قیمتش بالاست
همون لباسا یا کفشای اونجا توی مطهری یا علم الهدی یا حاجی آباد و....با قیمت مناسب تر پیدا میشه
حالا خود دانی
وقتی میمیرید نمیفهمید که مردید فقط تحملش واسه دیگران سخته درست مثل وقتی که بیشعورید!!!
آره
حاجی آباد و مطهری که به هم وصل هستن
علم الهدی هم یه خیابون اونورتره
برای خرید لباس و کیف و کفش و مانتو و روسری حتی لباس بچه و مردونه
خلاصه همه جور مغازه تو این خیابونا هستش
وقتی میمیرید نمیفهمید که مردید فقط تحملش واسه دیگران سخته درست مثل وقتی که بیشعورید!!!
2706