2737
2734
پارسه / راهیان ارشد / مدرسان ..... کدوم بهتره؟

راهیان ارشد واسه چند تا رشته شنیدم بهترینه واسه کامپیوتر هم بهترینه؟؟/

کسی اطلاع داره لطفا راهنماییم کنید.
منم دلم میخواد برای ارشد بخونم ...... چند بارم همت کردم و تجربه این مدتم رو می گم ....

به نظرم پارسه برای کنکور آزاد خوبه ... تو اگه قصدت سرارسریه باید کتابهای مرجع و مقسمی و این جور چیزا رو بخونی ....

حالا خوشحال می شم با هم شروع کنیم .... البته من یه پسر 16 ماهه دارم .... ولی خیلی دلم می خواد شروع کنم به درس خوندن ..... نظرت چیه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الیسا جان منم همت کردم بخونم ... منم خوشحال میشم با هم شروع کنیم

ولی اول بهترین منبع رو پیدا کنیم من شنیدم کتابهای مقسمی هم واسه آزاد خوبه

یکی از دوستان که رتبش 2 رقمیه و شریف درس خونده خیلی تعریف راهیان ارشد رو واسه چند رشته می کرد و می گفت خیلی کامله
می خوام بدونم واسه رشته مام خوبه و بهترینه
2728
نمی دونم ... من اصلا منابعش رو ندیدم ... ولی پارسهدارم برای آزاد بدرد میخوره فقط ...... مقسمی رو هم خوندم ... ساختمان و سیستم و مدارش رو قبلا کامل خوندم ... خیلی خوب و کامله ..... شاید بدرد سراسری هم بخوره ....

تو شرایطت چطوره ؟ نی نی نداری ؟ سر کار میری ؟ چند ساله تموم کردی ؟

خب می تونیم منابعمون رو اشتراک بذاریم .... ولی من از مقسمی خیلی راضی بودم ..... ولی وسط ها قطع کردم و بی نتیجه موند .

تهرانی ؟
نه الیسا جون من شهرستانم .... شاید اصلا واسه رشته ما نداشته باشه نمی دونم ... یه سرچی باید بکنم بعدش بهت خبر می دم ...

ولی اگه تو خوندی جفتشونو و میگی خوبه و بهتره پس دیگه حله

من یه چند واحدم مونده تموم کنم پروژه و اینا .... بهمن تموم میشه درسم

قبلا سرکار می رفتم تمام وقت الان فقط صبحا می رم

مجردم ... منم می خوام نرم افزار بخونم
2738
من سر کارم از 7 تا 15.5 ........

من آزمون آره دادم ... پارسه ... تا جاهایی که می خوندم عالی جواب می دادم .......

خب پس تو شرایطت مساعدتره ..... من پسر 16 ماهه هم دارم ..... و شاغلم هستم ولی پایه ام شروع کنم .....
فک کنم همزمان پیش بریم خیلی تو روند خوندمون تاثیر بذاره و بتونیم خوب پیش بریم

تو به خاطر بچه یه کم شرایطت سختتره ولی خوب منم مهمون زیاد داریم و خیلی وقتا برنامه ام به هم می ریزه

رو پروژه ام هم باید وقت بزارم

در کل فک کنم می تونیم با هم اراده کنیم و پیش بریم

من ساختمان مقسمی رو تموم کردم ..... 2 سال پیش البته

سیستم عامل مقسمی ......

کتابهای پارسه رو هم چون تو امتحاناتش شرکت کردم دارم ....

مدار منطقی اش هم بد نیست ....... خوبه .

از بقیه هم در حدود چند فصل ....

در کل من فقط مقسمی خوندم و پارسه .....

آره خوبه ...... تصمیم داری از روزی چند ساعت شروع کنیم ؟؟؟ هدفت برای آزاده یا سراسری ؟
2706