2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم از مای استفاده میکنم خوبه....البته رنگی اش....لوسیونش به صورتم نمیسازه....کلا پوست من خیلی حساسه... ضدافتاب مای استفاده میکنم...مرطوب کننده..هیمالیا....کرم پودر هم کنویس..لوسیون بدن هم سینره.
نور
من داشتم راضی نبودم خیلی چربه و صورت رو بیش از حد براق نشون میده . الآن دکتر ژیلا دارم بهتره
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
من راضی نبودم به همون دلایل که مریم777کفت جندساله کرم ضد افتاب بجه کونه وبوست حساسشو میزنم راضیم مشکل اون معمولیاششو نداره اماجون میکن سرب محصولات مای خیلی بالاست میخوام کرمم روعوض کنم وبیودرمابزنم ازجندنفرشنیدم
هم لوازم ارایشی ها میکن هم یه دکتر تو ازمایشکاه دانشکاه تهران کفت ازمایش لکرده سربش خیلی بالاست�
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
والا من کفتم شنیدم حداقل از5نفر
بیشتر محصولات ارایشی سرب دارند که مقداارشون کمه وبی خطره امااین مارک توایران بر میشه میکن سربش بالاست مای اصل توایران نیست فکر کنم کارخونه ش المانیه
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
منم دکتر ژیلا را ترجیح میدم

حتما شنیدین اگه میخواین بفهمین رژلب سرب داره یا نه... یه کمی رژ روی دستتون بزنین و با یه قطعه طلا مثلا انگشترتون روش بکشین اگه سیاه شد یعنی سرب داره ... من خودم با کرم ضد آفتاب امتحان نکردم ببینم این روش برای کرم هم جواب میده یا نه؟
من قبلا میزدم ، رنگیشو، رنگش خیلی قشنگ بود و خوب رو پوست میخوابید، اما من که پوستم چربه بااینکه کرمش مثلا فاقد چربی بود سریع برق مینداخت رو صورتم، میگن قدرت ضد افتابشم خیلی خوب نیست، خلاصه الان سان سنس رنگی میزنم، خیلی راضیم، قیمتش بالاتره اما خیلی پربرکته و یه دونش ٣ ماه کار میکنه کاملا.
2706