2726
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 205928 بازدید | 785 پست
امروز یه خانومی می گفت مهد موچ مهر سمت فلکی سوم خیلی خوبی.ازش چیزی شنیدی؟
میتونی یه آمار از بگیری.ممنون
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
سلام دوستان عزیزم
من از امروز دیگه یاسمن رو نذاشتم بره مهد
یاسمن 21 ماهشه هفته اول که تو تیر ماه رفت مهد عفونت ادرار گرفت چون اصلا کسی که پوشک بچه ها رو تعویض میکرد یه دختر مجرد بود که نمیدونست طرز شستن دختر بچه با پسر بچه فرق میکنه (چون میدونید که دختر بچه رو از جلو به عقب می شورن)هفته پیش هم که چهارشنبه یاسی که با سرویس اومد دیدم عین کوره داغ هست اومدم با درجه تبش رو گرفتم 39 درجه تب داشت و اصلا متوجه نشده بودن سریع یه شیاف براش گذاشتم و زنگ زدم مهد و مدیر مهد گفت یاسی اصلا تب نداشته حتما تو سرویس تب کرده فکر کنید فاصله 174 تا 192 که کلا 5-6 دقیقه فاصله هست از پنجشنبه 1 لقمه نون هم بچم نخورده تمام دهنش تا حلقش آفت زده دکترش گفته از میکروبه عروسک یا دست کثیف کرده تو دهنش تاره فکر کنید 5شنبه ها هم برای ضد عفونی کردن مهد تعطیله ببینید مدیر به این دروغ گویی بعد هم امروز زنگ زدم که وسایل یاسمن رو بدید سرویس بیاره و گفتم که دیگه نمی یاد میگه مگه چی شده میگم اون روز که تبش رو متوجه نشدید تمام دهنش هم اینطوری شده میگه آفتش از تبش هست میگم نه دقیقا بر عکسه تبش از آفتش هست میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه پیشنهاد دارم بیاید این آیتم ها رو پر کنیم تا یه مهد خوب بتونیم برای کوچولو هامون پیدا کنیم
مشخصات و آیتم های ارزیابی که به ذهن من رسید این ها هستند:

1 نام مهد
2 وضعیت بهداشت
3 وضعیت آموزش
4 آموزش زبان دوم
5 امکانات بازی
6 کافی بودن فضای آموزشی
7 کیفیت ناهار
8 نسبت تعداد بچه ها در کلاس به مربیان
9 سطح علمی مربیان
10 رفتار مربیان با کودکان
11 تعداد ستاره در درجه بندی بهزیستی
12 شهریه ماهانه برای یک روز کامل با ناهار
13 دارا بودن سرویس ایاب و ذهاب و هزینه آن
14 آدرس
15 شماره تلفن
16 سن پذیرفتن کودک در مهد

ابتدا لطفاً آیتم های ارزیابی را کامل کنید.
من یه پیشنهاد دارم بیاید این آیتم ها رو پر کنیم تا یه مهد خوب بتونیم برای کوچولو هامون پیدا کنیم
مشخصات و آیتم های ارزیابی که به ذهن من رسید این ها هستند:

1 نام مهد
2 وضعیت بهداشت
3 وضعیت آموزش
4 آموزش زبان دوم
5 امکانات بازی
6 کافی بودن فضای آموزشی
7 کیفیت ناهار
8 نسبت تعداد بچه ها در کلاس به مربیان
9 سطح علمی مربیان
10 رفتار مربیان با کودکان
11 تعداد ستاره در درجه بندی بهزیستی
12 شهریه ماهانه برای یک روز کامل با ناهار
13 دارا بودن سرویس ایاب و ذهاب و هزینه آن
14 آدرس
15 شماره تلفن
16 سن پذیرفتن کودک در مهد

ابتدا لطفاً آیتم های ارزیابی را کامل کنید.
2728
سلام شادی جون،فندق جون و بقیه ای که پست گذاشتین.من یه بار همون اوایل اینجا سر زدم .الان دیگه جدی میخوام بیفتم دنبال مهد واسه دخترم.3 سالش داره میشه و باید بفرستمش اما با این چیزایی که میشنوم حسابی میترسم
فلکه چهارم برام دوره.اما وقت کنم موج مهر رو سر میزنم

موج مهر رو یه خانمی بهم گفت که دیروز اومده بودبرای گریم بچه ها برای جشن.من که رسیدم داشتن میرفتن.

مثلا من گفته بودم دیانا گریم نشه اما شده بود البته بدم نیومد چون خود دیانا خیلی دوست داشت .اما اگه بچه ای بود که حساسیت می داد چی....البته خود گریمورها می گفتن مواد ما مخصوص بچه ها وضد حساسیته!

صبر می کنم این یه ماه تموم بشه برای بعد تصمیم میگیرم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من 2 روزه دارم دخترمو میبرم.نمی دونم.قطعا به اون حدی که خودشون تعریف می کنن نیست.باید ببینم در مقایسه با مهد های منطقه چطوره

امروز صبح راحت رفت اما طهر که رفتم دنبالش داشت گریه میکرد.انگار مربی یه بچه دیگه رو دعوا کرده دختر من گریه کرده.آخه اگه ببینه کسی گریه می کنه اونم گریش می گیره.اگه فردا هم همینطور بشه حالشو مگیرم.تاحالا نزدیک 500000 خرج نکردم که بچم اشک تو چشاش بیاد
سلام فندق جان انشاالله که برای دخترت خوب باشه ولی اصلا به حرف مرجان و بقیه اعتماد نکن مخصوصا مرجان
سی دی دوربین رو بگیر و بچه ات رو چک کن
البته خیلی اوقات خاموشه
راننده سرویس آقای محترمی هست و مورد اطمینانی هست
راستی بپرس هزینه سرویس رفت و برگشت چقدره
lمگه شاغلی کع میهوای بذاری پیش مامان.؟

منم انتخاب دومم آفتابه.فقط یه کم دوره.فعلا این یه ماه رو میذارم.ببینم چی میشه.

الان که صبح ها نا آرامی می کنه اما تقریبا زود آروم میشه و میره بین بچه ها.اگه منو از دور ببینه بدتر می کنه.کلاسشو عوض کردم.پیش یه مربی بود که همش صبحا میگه پیش خاله سروناز نمیرم...فکر کنم این یکی مربی بهتره...البته فکر کنم

تو این4 روزه شعر یاد گرفته...رنگ طوسی رو بهش یاد نداده بودم که الان یاد گرفته ویکی دوتا کلمه انگلیسی مثل juice هم به دایره لغات انگلیسیش اضافه شده
فکر کنم برای 4 روز خوبه....چون شنبه که فقط جشن بود
2706