2726
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 205953 بازدید | 785 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامن اهورا جان سلام
من قبلا کاملا در مورد بلوط نوشتم الان یک ماهه که رها مهد بلوط میره من کاملا ازشون راضى هستم نمیگم عالیه و پرفکتو بدون هیچ نقصى اما تو این همه مهد که من دیدم یکى از بهترین مهدهاست کلا مهد عالى از همه نظر نداریم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2728

سلام دوست جونی هااااااااااااااااااا

من چند وقته با یه مهد تازه تاسیس آشنا شدم و چون ازش خیلی راضیم گفتم خوبه به شما هم بگم اگه خواستید برید

مهد کودک کودکان امروز واقعا مهد خوبیه

بچه ها خیلی دوست دارن خیلی خیلی بزرگه و کادر خوش برخورد و مهربونی داره

امکاناتش واقعا عالیه

وقتی شهریه اش رو شنیدم خیلی خوشحال شدم چون واقعا با توجه به امکاناتش هیچی نیست!!!!!!!!

البته تو اقدسیه است هاااااااا باید خودتون ببینی به مسیرتون می خوره یا نه

من که تو این مدت خیلی خیلی ازش راضی بودم

یه استخر ماسه هم داره که فوق العاده است!!!!!!!!!!!!
مامان نی نی
خیلی تابلو بود
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
سلام به همه من مدتی قبل با این تاپیک اشنا شدم چون دنبال مهد خووب برای پسرم می گشتم البته تو شرق اکثر مهد های این منطقه رو رفتم و دیدم و با توجه به اینکه دخترم هم قبلا در این منطقه مهد می رفت تجربیاتی رو بدست اوردم که دوست داشتم با شما در میون بذارم امیدوارم همه به یه انتخاب خوب برسن
دخترم 8 سال قبل مهد و پیش دبستانی رو در مهد کودک پریزاد که اون موقع نامش پریناز بود و در تهران نو بود گذروند و من واقعا راضی بودم هم از مدیریت هم مربیاش و هم فضا و امکانات و هزینه هاش ولی خوب همون سال این مهد به تهران پارس منتقل شد سال گذشته من پسرم رو مهد کیان تو بابا طاهر گذاشتم که اصلا دوست نداشت و بعد از مدتی نرفت مدتی هم یه مهد تو خ غزالی رفت که اسمش الان تو ذهنم نیست که اونجا دیگه فاجعه بود خلاصه امسال بعد از کلی تحقیق دنیای حنانه بردم و چون دخترم هم قبلا مهد می رفت در حال مقایسه این دو هستم از نظر هزینه که حنانه تقریبا سه برابر پریزاد می گیره ولی از نظر کارایی نسبت به هزینه ای که می گیره اصلا راضی نیست فقط فضای بزرگ و مجهزی داره مربی های کم سن و سال با تحصیلاتی که هیچ ربطی به شغلشون نداره و هفته گذشته که سی دی جشن اغاز سال رو تحویل گرفتم متوجه اوج بی سلیقگی و هرج و مرج مهد شدم تو مهد دخترم بچه ها همه دسته بندی شده بودن و هر 15 نفر سی دی مخصوص خودشون رو داشتن که خوب خیلی عالی بود و تایم فیلم فقط مختص این چند نفر بود ولی پسرم یه فیلم 2 ساعته که بیشتر از صد نفر بودن و هر بچه کلا یه دقیقه هم تو فیلم نبود گذشته از این موضوع الان که حدود سه ماه از سال می گذره من اموزش خاصی ندیدم همش در حال نفاشی و رنگ امیزی هستن و هیچ خبری از تبلیغات گسترده ای که دارن نیست نه جلسات ماهیانه اولیا و روانشناسان نه تست هوش نه زبان و جالبه بابت هر برنامهای که در خواست می کنی توقع هزینه اضافه برای همون تایم مهد رو دارن مدیری به شدت اقتصادی و مادی
خلاصه فقط خواستم بگم موقع انتخاب مهد به محیط پر زرق و برق و تبلیغات وسیع و یا هزینه های گزاف توجه نکنین هستن مهد هایی که با هزینه های کمتر محیط کوچکتر و بی ریاتر اموزش های بیشتری رو به بجه ها میدن من اگر پریزاد راهش بهم دور نبود صد در صد دوباره پسرم رو اونجا می بردم ببخشید که مطلبم طولانی شد
ممنون سارا
امیدوارم بتونی جای بهتری پیدا کنی
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
سلام دوستان
منم از مهد اوا راضی بودم و البته در حد هزینه و توقعی که داشتم خوب بود
اوا مهد رو دوست داشت مخصوصا مربی و دوست عزیزش سهیل رو و این برام خیلی عالی بود
شعرها رو یادگرفته بود و تو خونه می خوند اونم با ریتم خودش
ولی خوب من هر روز از ١٠-١٢ میبردم و به زور بیدارش نمی کردم چون شبها هم دیر می خوابه و کلا کم خوابه نمی خواستم اذیت بشه
این ماه ابان خیای مریض شد و تقریبا دو روز در هفته میبردمش

تصمیم گرفتم به خاطر سردی هوا و مریضی اوا برای ماه اذر و زمستان یه روز در میون ثبت نام کنم اماااااا
قبول نکردن در اوج ناباوری من ! و با اینکه هم فامیلمون اونجا مربیه هم عمه اوا مشاور مهدشون شده اما بدون رو دربایستی و حتی ملاحظه گفت نمیشه
گفتم هیچ راهی نداره خوب اوا زیاد مریض میشه. گفت ما با جدیت اموزش رو شروع کردیم و نمیشه یه روز درمیون بیاد!!
من مرده جدیتشونم!!! من اصلا هدفم اموزش نبود والا ٨ صبح میبردم و روند پیشرفت اموزشی که نداشتن رو دنبال می کردم!!!

خلاصه گفتم پس تا عید ننویسم گفتن هرجور راحتی!!!!! منم گفتم وسایلشو بذارید میام میبرم و روز اخر وسایلشو گرفتم تا عید هم نمی برم!
ةبه نظرتون تصمیم درست بود یا عجولانه تصمیم گرفتم؟؟؟؟
بعد تنها گزینه کلاس لگو قیطریه بود که ثبت نام کردم اتفاقا جلسه اولش همین یکشنبه بود و اوا خیلی خوشش امد اما تایمش کمه کاش یه ساعت و نیم بود اقلا؛(

خلاصه دنبال کلاس موسیقی ام جایی هست نزدیکمون و مورد تاییدتون؟

فکرم شدید مشغوله هنوز! ارمغان تربیت هم نزدیکمونه هربار رد میشیم اوا خوشش میاد از رنگ امیزی دیواراش! به نظرتون یه روز درمیون اونجا بنویسم اصلا قبول می کنن

یا تا عید همین کلاس ها رو ببرم بعد ببرم همونجا؟؟
2706