2726
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 205945 بازدید | 785 پست
پری شاغلی که مهد میذاری؟؟؟؟؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
masi جون ناهار هر روز یه چیزه که توی وایت بورد دم در مهد می نویسن مثلا یه روز صبحانه نیمرو + چای شیرین + گوجه / نهار : عدس پلو + ماست , الان که یه گروه مشاور تغذیه آوردن که برای هر رده سنی برنامه جداگونه داده برای میان وعده مثلا میگه یه روز شیر برنج درست کنید با (ترکیب شیر و برنح و ا قاشق م کره و 3 تا بادام پودر شده ) و....
دخترم نسب به سنش خوب حرف می زنه , مربیاش هم میگن چون خودم تو خونه خیلی باهاش حرف میزنم و براش کتاب می خونم . یه دفترچه شعر هم مهد به ما داده که تو خونه باهاشون کار کنیم خودشونم اونجا شعر یادشون می دن و واسشون کتاب می خونن و..

فندق جون تا یکی دو هفته دیگه ایشالله می رم سر کار , الان یک ماهه روزی 4-5 ساعت می ذارمش که کم کم عادت کنه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی از مهد صدای زندگی اطلاعی داره؟
مربیاش و مدیریتش چه جوریه؟
کسی شناخت داره راهنمایی بده؟
ممنونم
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است
2728
من اونجا رو 2بار رفتم دیدم
بد نیست
من نکته خیلی بدی ندیدم و نشنیدم
معمولیه از خیلی جاها بهتره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
خوشاومدی
چند صفحه قبل در مورد بلوط نوشتن
صدای زندگی رو دیدم؛) چقدر به من نزدیکه؛)
ساختمونش ویلایی و بزرگه دیوارهاش هم ابی پر رنگ با عکس سیاره و اینجور چیزا؛)
به نظر اروم میاد
ولی داخلش نرفتم چون فعلا قصد تغییر مهد ندارم
اوا مربیشون رو دوست داره و چندتا دوست هم پیدا کرده؛)
گویند انتهای 154شرقیپ
خودم نمیدونم
2706