2733
2739
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 206268 بازدید | 785 پست
پری کوچولوت هنوز کوچیکه زیاد نمیتونی توقع آموزش داشته باشی تا 3 سالگی
الان باید مخدی بری که اول از همه تمییز باشه ومربی هاش مهربون باشن وتمییز.رفتارشون با بچه خوب باشه ورسیدگی کامل
مثل تعویض پوشک و غذا دادن و بازی وسرگرمی
تعداد بچه ها و حدود سنیشون هم مهمه در یه کلاس
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهد که تهرانپارس زیاده باید خودت بری ببینی که کدوم رو میپسندی
ارمغان تربیت 212 نبش اخوت
لاوین 178یا176 بین اخوت و جحربن عدی
صدای زندگی 186 نبش اخوت
گلدونه 180/1 نبش زرین
هورشاد (مولود)174 بین عادل وزرین

یه کم دورتز هم آفتاب و گلبن
صفخات فبلو بخون یه چیزایی نوشتیم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
سمت شرق سوم هم چندتا هست مثل صورتی
2738
فندق جون منم تهران پارس هستم
من پسرمو پارسال از مهر تا خرداد امسال مهد گذاشتم مهد لاوین میرفت برخورد مدیر و مربی هاش خیلی صمیمی بود پسرمم اونجاراضی بود الان که میخوام دوباره بنویسمش خودم یه خورده تومسیله مالیش موندم
نمیدونم مثلا کلاس زبان یا باشگاه ورزشی بنویسمش یا مهد بهتره؟؟؟؟؟؟
این کارگاه مادرو کودک که توی نوشته هات خوندم توتهران پارسم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد شک وتردید میتونم چندتا نکته بهت بگم
اولا که پسرت چند سالشه.اگه 3-4 ساله هست بازدهی مهد براش بیشتره تا کلاس
مگر کلاسای خاص با متد خاص وقابل اعتماد که با بازی باشه و بچه زده نشه که من تو تهرانپارس ندیدم

بین ایندوتا یعنی مهد وکلاس هم ببین برنامه شخصیت چیه؟
میخوای تایمی برای خودت داشته باشی که مثلا کلاسی یا باشگاهی بری یا دذرس بخونی مهد بهتره

اگه وقتت آزاده ومشکلی نداره روزی 2-3 ساعت یا تو رفت وآمد باشی یا پشت در کلاس بشینی کلاس ببر
در ضمن اگه خودت ماشین زیر پات نیست کلاس با بچه کوچیک سخته تو سرما....نرفته دوباره باید برگردی تو خیاابون دنبال تاکسی
اگه ماشین داری مهد وکلاس فرق نداره
در مورد کاگاه مادر کودک یکی تو اقدسیه هست به اسم آینده که تو سایت تبلیغش هسن
یکی تو حسین آباد که بادبادکه

مهد دخترم منم (آفتاب)هم کارگاه مادر کودک داره .تو تهرانپارس همینتو فقط میدونم
اگه ماشین داشته باشی اقدسیه وحسین آباد خیلی به ما دور نیست اما بدون ماشین نه خیلی بده فقط باید با آژانس بری
من اگه دخترم تو سنی بود که کارگاه به دردش میخورد میبردمش
ولی الان تو سنه مهده
2706