2733
2739
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 206628 بازدید | 786 پست
راستی اگر اون مهد که فقط جنبه ی نگه داری نداشته باشه هم سراغ داری ممنون میشم بهم معرفی کنی
اخه راستش ما یه جوجه دیگه قرار بیاریم و چون اسفند به دنیا میاد میخوام تا اونموقع بزارمش که هم عادت کنه هم من وقت بیشتری هم واسه جوجه داشته باشم
راستی کلاسای زبان رنگین کمان رو من خیلیی تعریفش رو شنیدم
منتظرم زودتر پسرم ٣ ساله بشه
چون برای بالای سه ساله
پسرت چند سالشه کیانا؟
خونتون کجاست؟تهرانپارسی یا پاسداران؟

این شماره بادبادکه درسته؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میتونی خانه کودک آینده رو هم بری ببینی هم مهد داره هم کارگاه.دوست من کارگاه میبره راضیه قیمتاشم از بادبادک کمتره
تو اقدسیهه ست
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2731
دختر من مهد آفتاب میره
و راضیم
کجای تهرانپارسی
تو پاسدان مهد خوب یزاده
نونا
نمونه تهران
کیانا این بری شما..همون کارگاه دوزبانه
http://bclc.ir/content.aspx?id=19〈=fa. کارگاه مادر و کودک نیلوفر ابی. ادرسش که دروس
2740
مامان بهاره ارمغان تربیت به من خیلی نزدیکه!
اما من زیاد خوشم نیومد خیلی شلوغ و نامنظم به نظرم امد
دو شیفت صبح و عصر داشت نود هزار تومن شهریه اش بود
چون تازه امدن ساختمونشون رو کلی رنگ و لعاب دادن و وسایلاشون تمیزو نوه ولی از جایی اسباب کشی کردن اینجا تازه تاسیس نیست
من ظهر رفتم بازدید ... مادرهای شیفت عصرو دیدم گفتن مربیهای عصر بهترن....
در هرصورت یه کم با معیارهای من متفاوت بود
اما سالن ژیمناستیک بزرگی داشت وسایل بازیش هم بد نبود
کفش کامل موکت بود و کلاسهای فوق برنامه اش فوم بودن
ممنون ازاده جون نمیدرنستم برای پاهاشون ضرر داره؛( خوب شد گفتی

من فعلا همونجا میبرمش تازه با محیط اشنا شده
عشق عمو موسیقی رو داره و کل هفته منتظر عموموسیقیه!
کار بارنگ رو خیلی دوست داره و روزهایی که کار با رنگ دارن خیلی خوشحال بر می گرده؛)))
نی نی ناز الان کوچولوت رو کجا میبری؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

مامانهای عزیز تا حالا شده بخواهید کودکتون کنارتون باشه ولی با شما کاری نداشته باشه ؟

خیالتون راحت باشه که به کودکتون حسابی داره خوش می گذره و خودتون با خیالی آسوده کتابی ، روزنامه یا مجله بخوانید یا حتی در اینترنت دنبال مطالب مورد علاقتون باشید ؟

برای کامل شدن این فراغت فنجانی چای بنوشید؟

اگه واقعا دنبال چنین فرصتی هستید به باشگاه کودک تماشا یه سر بزنید.

آدرس : شهرک غرب ، بلوار فرحزاد ، خیابان طاهرخانی ، پلاک 61 ، برج تماشا ، باشگاه کودک تماشا

تلفن : 22374857

وبسایت :http://www.tamashakidsclub.com/
چهارراه تیرانداز به سمت مترو سر 121
شمارشو ندارم
اما آأدرسش
چهارراه تیرانداز به سمت مترو نبش خیابون 121
2706