2726
عنوان

راجع به دردهای زایمان طبیعی بگید.

37297 بازدید | 38 پست
بیایید به هم اطلاعاتی بدیم واسه بهتر فهمیدن.متشکرم
جان جهان دوش کجا بوده ای نی غلط اندر پی ما بوده ای
آه که من دوش چه سان بوده ام
آه که تو دوش که را دیده ای
من تخت کمرم درد داشت
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونقدرام وحشتناک نیست که میگن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
کی میگه وحشتناک نیست خیلیم وحشتناک من که یادم میافته دیوونه میشم این همه درد کشیدم آخرشم سزارین شدم از ساعت 2 نیمه شب تا 12 ظهر 12 بردنم اتاق عمل
ولی اگه میخوای طبیعی زایمان کنی بی خیال این حرفا شو زایمان بالاخره درد داره دیگه چه طبیعی چه سزارین
اینجوری فقط بیشتر استرس میگیری
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
اگه به سرانجام نرسه وحشتناکه
بعد از خروج بچه فقط حس لذت داری
تینا من جیغ هم نزدم
فقط چهار تا آخرش
کدام بیمارستان بودی؟
به نظر منم درداش کاملا قابل تحمل ، بیشتر جو ترسناک براش درست می کنن ، مثل درد پریوده یکم بیشتر ولی قابل تحمل تر از دردای پریود چون بینش فاصله هست ، من کیسه آبم 4 صبح پاره شد ، دردام 7 صبح شروع شد که اول خیلی کم بود ساعت12 هم پسرم بدنیا اومد ، من که خیلی راضی بودم.
خوبم تو خوبی؟
زایمانت کیه؟
2706