2726
سلام من تازه 3 روزه فهمیدم باردارم میخواستم بهم یه دکتر خیلی خوب معرفی کنین که هم با حوصله باشه هم منصف.
مبارک باشه انشاله.
خانومی دکتر من دکتر فاطمه فیروزی است.
خیلی با حوصله مهربون و باانصافه ولی نمیدونم کسری هست یا نه؟
از این دکترهایی هم نیست که چپ و راست آزمایش و سونو ... بهت بده. خیلی آرامش خاطر میده و اصلا دچار استرس نمیکنتت.
اگر خواستی شمارشو میدم از منیشیش سوال کن کدوم بیمارستانهاست و به من هم بگو.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دکتر من مینا سلیم بود که توی کسری و قایم جراحی میکرد مطتش هم توی برج طالقانیه خیییییییییییییلیدکتر خوبیه با حوصه و خوش اخلاق ولی نمیتونم بگم منصف یکم پولکیه ولی کارش حرف نداره
میتونی بری بیمارستان و بپرسی کدوم متخصص هااونجا جراحی میکنن و پیداشون کنی
در ضمن مبارکه
خدایا به خاطر همه داده و نداده هایت شکر
2728
32266528-9
دکتر فاطمه فیروزی

اگر تونستی خبری بگیری از بیمارستانهاش لطفا به من هم بگو

فکر کنم الان منشیش باشه. چون شنبه ها تا شب هست دکتر.
من که کارم به زایمان نرسیده که ببینم پولکی یا نه ولی تو مطبش نوشته که هرکسی توانایی پرداخت ویزیت نداره میتونه پرداخت نکنه. شاید بشه فهمید که پولکی نیست !!!
چه جالب صارم هم هست.
من چقدر از صارم بد گفتم پیشش ههههههههههه

چه خوب بیمارستانهای خوبی هست. کسری رو که میدونم خیلی خوبه ولی امام خمینی رو نمیشناسم. آخه من تازه اومدم کرج.

چه جالب. اگر بخوام بچه ام تهرانی باشه میتونم برم صارم بدون اینکه دکترمو عوض کنم
سحر جان من برم انشاله که اگر رفتی اینجا، برات دکتر خوبی باشه. خیلی ماهه. من که خیلی آروم میشم میرم پیشش.
و انشاله که بسلامتی زایمان کنی.
اگر سوالی داشتی در خدمتم.

نادیا چطور با دیدن بیمارستان کسری که از نظر من مردود هست در مورد صارم اینطور قضاوت میکنی
من قصد دارم به این دکتر مراجعه کنم با اطمینان به اینکه توی بیمارستان بسیار خوب صارم هم کار میکنه
مهسان جان من خودم داستانی داشتم با صارم. با دکترم همین دکتر فیروزی هم صحبت کردم گفت صارم بیمارستان خیلی خوبیه ولی فقط برای زایمان. نه برای دوره بارداری یا پیش از بارداری.

سلام به دوستان 

یکی از دوستان من هفته گذشته بر اثر بی مسئولیتی خانم دکتر فیروزی در بیمارستان کسری پسرش را مرده به دنیا آورد بدون اینکه هیچ مشکلی برای بچه بوجود آمده باشه با اینکه سونو گفته بود باید بچه رو به دنیا بیاری خانم دکتر گفتن نه هنوز زوده و بچه دوروز قبل از وقتی که این خانم داده بودن خفه شدبا ابنکه چند روز قبلش مادر بچه به دکتر زنگ زده بود و گفته بود درد دارم جای اینکه بگه بیا بیمارستان معاینت کنم گفته بود برو استامینوفن بخور.

2706