2737
2734
اسم اصلیش
beran saat

هستش

گلمــــــــــــــــــــ کانال ترکیه دکترلار میده show tv
اگه زبان ترکیه بلدی میتونی نگاه کنی وگرنه ادم نمیفهمه مخصوصااااااااا اصطلاحات پزشکی و.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی دختر مهلبون... :-))

راستش یه کم میفهمم... اما تصمیم گرفتم تلاش کنم تا یاد بگیرم... زبون قشنگیه...

امروز تو کانال دی ...عشق ممنوع رو دیدم... خیلی خنده دار بود برام... چون صداشون خیلی با دوبله شدش فرق میکرد...

مخصوصا بیهتر... :-))))))

منم خیییییییییییلی وقته منتظر حریم سلطانم..خدا کنه تکرارش ساعت مناسبی باشه که حتما ببینمش...

چون شبا که 11 نشون میده..اصلا کسی این سریالارو دوست نداره تو خونه... و من یک به سه هستم..بعدا باید تنها ببینمش..
حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
اهان هههههههههههههههه لیلی بوسسسسسس

اره سامیت زبونش قشنگه مخصوصا اگه ترکی اذری هم بلد باشی 2 هفته ای کامل یادمیگیرییییییییی بوسسسسسسسسس

اره عشق ممنوع ساعت 2.30 اینا میده انگاررررررررررررر

کانال استار دارید شما ؟؟؟
2738
سامیت جون

دکترلار رو ببین حتماااا تازه دوباره از اول شروع شده ادم معتادش میشه البته اگه به پزشکی علاقه داری چونکه من بار اول که دیدم گریه کردم اخه داستان مریضا خیلی غم انگیزهههههههههههههههههه

ولی داستان عشق دکترا حال میده به ادم هههههههههه

دوشنبه تا جمعه ساعت 1 تا 4 میده

شنبه و یکشنبه هم ساعت 4 میده
اره گلم ساعتش عوض شده دنبالت بودم برات خبر بدممممممممممممممممممممممممممممم

فریها ساعت 1 میده

دکترلار هم 5 میده

ساعت هاش عوض شده بوسسسسسسسسسسسسسسس

راستی چطور ظبط میکنم
دنیا جون...مرسی...شبکه استارو داریم....

من خیییییییییییییییلی خوشم میاد از سریال حریم سلطان... تاحالا 3 قسمتشم دیدم.. خییییییییییلی خوب بوده... آخه قبلا کتابشو خوندم که خیلی قشنگ بوده...

دکترلارو دیدم..اما جسته گریخته..نمیدونم چرا حوصلم سر میره میبینمش... :-( اصلا نمیفهمم چی میگن...اما فیلم kalbim seni secdi رو میبینم... تقریبا میفهمم چی میگن...
حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
2706