2726
سلام دوستای خوبم اگر دقت کرده باشین هر کس که عکسای سیسمونی نی نی اش رو می ذاره یه اتاق خواب کامل رو به نینی اختصاص داده و همه وسایل رو به صورت کامل چیده

اما ایا همه زوج های ایرانی خونه دو خوابه دارن؟ واقعا برای من جای سوال پیش اومده ؟

و اینکه تو خونه یه خوابه باید چطور سیسمونی بچینیم؟ کسایی که تجربه دارن بیان راهنمایی کنن

ممنون
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
خونه ما کوچیک نیست ولی معماریش سنتی بوده با اینکه قدیمی هم نیست چون طبقه پایین مادرم هستیم یه خواب بیشتر نداره به جاش یه اشپزخونه خیلی بزرگ و یه حال و پذیرایی خیلی بزرگ داریم
چون خونه برا خودمون نیست امکان بنایی و ایجاد یه اتاق خواب جدید رو هم نداریم

من موندم برا سیسمونی چکار کنم؟ تخت خودمون رو جمع کنم و همه وسایل نی نی رو به طور کامل بخرم یا اینکه یه حداقل ها بسنده کنم و توهمون اتاق 12 متری یه طوری بچینم؟

واقعا نم یدونم چیکار کنم
CafeMom Tickers
می ترسم سیسمونی درست و حسابی نگیرم بعدا که رفتیم یه خونه جدید دو خوابه پشیمون بشم چون کلی هزینه می افته پای خودمون !! اینو د رمورد دوستم دیدم

از طرفی تختمون رو جمع کنم اسایشمون به هم میخوره

نمیدونم خیلی بده یه گوشه از حال بزرگمون رو دکور بزنیم و وسایل نی نی رو بچینیم ؟ شوهرم میگه زشته
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صذف جون منم مشکل شما رو داشتم و چون نمی خواستم تخت خودمم جمع کنم رفتم بازار یه جور تخت و کمد سرهم خریدم یعنی ویترین و کمد هست که درش هم ریلی باز می شه تخت هم توی خود کمد تعبیه شده و کاملا به تخت خودم می چسبه و هر کس هم دیده خوشش اومده به نظر من ماهایی که جا نداریم باید تخت و کمد جمع و جور بگیریم بقیه وسایل هم اونقدر نیست می شه چید. احتمالا تا دو سه روزه دیگه اتاق و بچینم حتما عکس می زارم تو وبلاگم ببین
2728
ممنون نسی جون کاش حتما عکسشو برامون بذاری
ببین فقط عکس تخت و کمد رو بذار ببینیم چطوریه؟
اخه تختی که ویترینو کمد بهش چسبیده چطور چسبوندین به تخت خودتون خطر ناک نیست ؟ یهو یه چیزی از رو ویترین بیوفته پایین؟
نمی دونم شایدم من نمی تونم تصورش کنم
CafeMom Tickers
صدف جون بستگی به مدل هال داره، اگه راه بده میتونی با یه پاراوان( از این چوبی هایی که حالت آکاردئونی داره) یه قسمت رو جدا کنی و اتاق نینی رو بچینی.

خونه بزرگتر هم بری پاراوان همیشه به دردت میخوره و رو دستت نمیمونه. چون چیز خوشگلیه و خونه رو قشنگ میکنه.
من خودم الان یکی میخوام برای اینکه بتونم مدل چیدمان هال رو عوض کنم. اینجوری که الان خونم هست فقط یه جا دیواری هست که میتونم تی وی بذارم ولی با پاراوان میتونم جای تی وی رو عوض کنم.
می تونیم اینو یه طرف اتاق بذاریم اما نمی دونم بعدا به درد بخور هست یا نه؟ تخت نوزادی تا چند سالگی کاربرد داره
این تخته فکر کنم نهایتا تا 3 سال باشه

8pic.ir     مکانی برای آپلود رایگان فایل های شما

از طرفی یه کم حس م یکنم چون کمدو ویترین کنارش و بالاش قرار گرفته برا نی نی ناامن باشه....
CafeMom Tickers
صدف جون منم همین مشکل رو دارم اما با صابخونه م طـی کردم که اگه نی نی دار بشم واسم یه گوشه از هـال رو دیوار کاذب بزنـه و قبول کرده..دوستم که خونه ش یه خوابه بود و پذیرایی بزرگی داشت قسمتی از پذیرایی که به اتاقشون نزدیک بود رو پارتیشن گرفت و زد اصلااااااااا هم بد نشد..
صبــــر،اوج احتــرام به حکمـت خـداست!
میتونی از خرید بعضی چیزا صرف نظر کنی و موکولش کنی به اینده؟اگه میتونی یه تخت پارک بگیر+ یه کمد تک بدون ویترین.فعلا استفاده کن تا انشاله نی نی که بزرگتر شد و جابه جا شدید ست کامل بخری.یا اگر تا چند سال اینده قصد جا به جایی نداری باز الان نخر جاتو کمتر نکن صبر کن نی نی به سلامتی بزرگتر شد و خودش خواست بگیر براش اونموقع میتونی فکر دیوار کاذب هم بکنی اما باور کن الان نیازی نیست حتما ویترین بگیری یا تخت چوبی و خیلی چیزای دیگه.
تخت پارک تا دو ساله!
الکی می گن 3 سال! 4 سال رو فکرش رو هم نکن!!!!!!!!!!!
تازه از وقتی بچه بتونه بلند شه باید بذاریش کفش ! چه جوری می خوای درش بیاری؟ میخوای کمرت داغون بشه؟؟؟!!
من تخت پارک فارلین داشتم 4 سال پیش خریدم 390 تومن ...زیپ داشت و کلی با حال بود ...به جان خودم دقیقا سر 1 سال و نیم جمعش کردم گذاشتم انباری...بهترین تخت و پارکی بود که میشد خرید.
بعدش هم براش یه تخت بادی طرح ماشین خردیم 48 تومن اون هم 1 سال تمیز کار کرد آخر سر هم چسب ریخت روش که خراب شد...خیلی هم خوب بود.
بعد از اون هم تختش رو جمع کردم و یه اتاق دل باز شده...و بچه ام رو زمین می خوابه و هر کی میاد خونه ما تصمیم میگیره بره تخت بچه اش رو جمع کنه!
با همیت تخت بادی و بی خطر بودنش به راحتی رفت تو اتاق خودش خوابید ...الان هم نه ترس از تخت افتادن دارم نه جای تنگ!
خونه مت دو خوابه هست البته ...من کف اتاقش رو کف پوش آلمانی کردم طرح خیابون...فقط یه دراور تو اتاقش هست و یه قفسه جالب که 40 سال پیش پدر شوهرم از ژاپن آورده...
سخت نگیر به فکر راحتی بچه و خودت باش..
من واقعا تعجب می کنم که چرا اتاق رو پر می کنن ...بعد میگن چرا بچه میاد وسیله ها رو میریزه تو هال!!
خودشون می تونن 2 ساعت تو اتاق بشینن؟؟
می دونی دختر گل ...من بودم گهواره می گرفتم ...یا تخت کنار مادر ...بعد هم هز این حصار های رنگی خوشکل هست که بچه رو محصور می کنه تو یه فضایی 3-4 متر مربع، رنگی و خوشکله...کفش هم یه کف پوش نرم با فوم می کردم...بچه رو میذاشتم توش کیف کنهههههههههههههه! بی خطر ..خوشکلللللل
اگه کمد کم داری دراور بخر...جان من بی خیال ویترین بشوووووووووو ...به خدا اعصاب خوردیه فقط! هی تمیزش می کنی..هی ازش بالا میره...سرش می خوره ...ول کن بذار بچه و خودت راحت باشی...وسایل هم تا جایی که می تونی از فضای دیوار ها استفاده کن ...باکس های جالب و تاقچه های فانتزی ..جون میده واسه اسباب بازی.
2706