2737
2739
پنیر برای نون تست....من همیشه میخرم...سرد هم میشه مصرف کرد..خیلی خوشمزه بیده
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
با ساندویچ های سرد هم میتونی مصرف کنی
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسمشو نمیدونم..دفعه اول که رفتم بخرم گفتم پنیر میخوام برای نون تست...فکر کنم بیشتر سوپر مارکت ها دارن
از پنیر پیتزا یههوا شورتره من عاشق خالی خوردنشم
2738
حنا جون من رو بسته اش رو نگاه کردم نوشته پنیر ورقه ای تست

مال کاله اس واسه من ولی فکر کنم یه اسم دیگه داشت یادم رفته
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
2706