2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدی جون از روی نمونه موهای رنگ شده که فقط نمایندگیها دارن میتونی هر رنگی دوست داشتی برداری.منظورم اون کتاب رنگش نیستا.من شماره هاشو دقیق یادم نیست.ولی خودت هر کدوم دوست داشتی بعد از رنگ کردن دقیقا موهاتم همون رنگی میشه.
2728
مامان سحر جان

من خودم الان دوساله که کرم پودر فقط از مارک اوریفلیم استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.. البته قبل از اون از تمام مارکهای معروف یک مدتی استفاده میکردم

ولی این کرم پودر روی پوست من که مختلط هست خیلی خوب جواب داده و از نشستنش روی پوستم هم خیلی راضیم.. کمتر پیش میاد که کسی بفهمه من کرم پودر زدم
ضمن اینکه ضد آفتاب داره و حالت لیفتینگ (یعنی مانع افتادگی پوست میشه) موادش کاملا بی ضرر و در مجموع نمره خوبی میگیره

البته این کاملا تجربیه و میتونید از پیشنهادهای دیگه هم استفاده کنید

اینم عکسش که از نت پیدا کردم

http://www.salonshop.ru/pictures/116257051655623.jpg

----
درمورد کانسیلر هم من خودم استفاده نکردم اما دوستانی که ایوروشه میزدن راضی بودن
2738
هدی جون مژه مکس فکتور خیلی خوبه. اکثر آرایشگاه ها هم از همین مارک استفاده می کنن. مزه تک یا همون دونه ای اگه برای خودت می خوای استفاده کنی و کسی رو نداری که برات بچسبونه بهتره استفاده نکنی. چون چسبوندنش یه کم تجربه و مهارت می خواد. اما اگه یه تکه باشه بهتره. و استفاده اش راحت تره. اگه دوست داشتی لینک فیلم آموزش چسبوندن مژه مصنوعی رو برات میذارم. هم یه تکه رو و هم تکی رو.
یک تجربه :

من خیلی لاک دوست دارم و همه مارکای لاکهای خوب رو هم امتحان کردم...هرجایی هم که سفر میرم حتما ازش چند تا لاک میخرم !

و اما تجربه من درمورده بهترین مارکه لاک :

لاک با مارک رولون که آمریکایی هست ،،،،،،

.... محشره .... بی نظیره ..... رنگهای متنوع و خوشرنگ .... زود خشک میشه .......لب پر نمیشه ....هم مدل

مات داره هم متالیک .....( چه تبلیغاتی واسه کارخونه رولون کردما ..!)

مثلا رو عکسا مخصوصا عکس دو کلیک کنین تا عکس بزرگ و واضح بشه ... کیفیت رو کاملا میشه دید .

2706