2703
2553
مرسی نگین جان
درسته فکر کنم گرون باشه.این عکس از مایو که گذاشتم در موردش این طو ر خوندم که اسمش ال.زد.آر LZR Racer هست در ساختنش از تکنولوژی ناسا استفاده شده ضد اب و تکه هایی از جنس پلی اورتان در اون به کار رفته.قیمتشم حدود 700 دلار هست. رکورد های خوبی هم با این مایو جا به جا شده.البته فکر نکنم این مایو در ایران باشه.من فقط مایویی میخوام تا این حد پوشیده و تا یه حدی کم مقاومت.
8ezsvt7iz8o9fjqmhlo.jpg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معجزه جون من از داروخانه پرسیدم.. گفت جدان و دلیلی نداره بخوان مخفی کاری کنن و اگه با هم بشن خیلی بیشتر بنفعشونه ...

این نظر اون بود... حالا درستی و غلطیشوووووووووووو دیگه نیدونم !!
2720
سلام دوستان .خوشحال میشم من رو هم در جمعتون بپذیرید!الان تمام صفحات تاپیک رو خوندم!

من از مداد چشم میکاپ استفاده میکنم به نظرم خیلی خوبه.رژ گونشم خیلی خوبه.یک ریمل ایفسن لورن خریدم فوق العاده بود.البته فروشنده گفت بعد از ی مدت توش چند قطره اب جوشیده یا مقطر بریز چون ی کم خشک
میشه ...
ی چیز دیگه هم که میخواستم معرفی کنم اتو برنز مارک اوریاژ .فوق العادس! خیلی خوشرنگ میکنه !من برای عروسی و.. حتما استفاده میکنم!

در زمینه دکوراسیون هم : یکی از دیوارهای خونمون رو خودم برای عید 88 پتینه کردم! اینه شمعدانمو خودم رنگشو عوض کردم! توی کمدهامو طرح گل استنسیل کردم! خلاصه رنگ همه چیو عوض میکنم! حالا عکسهاشم براتون میگذارم
ماری جون همون تله که روش پر از نگینه ...سمته راست ...

تل رو جلوی سرت میزنی ... همون جایی که موها در میاد..

بعدش شال رو عقبتر از تل رو سرت میندازی .

ببین تقریبا شبیه این عکسا که زیر شالشون یه چیزی دارن...

شقایق جون خوش اومدی...

این اتو برنز که میگی ثابته یا با حموم میره ؟ قیمت و حجمش چقدره ؟ چند رنگ داره ؟ بیشتر به سربی میزنه یا کاکائویی یا هویجی ؟

منتظر عکسای خوشگلت از خونتون هستم ......
2714
نگین جان من هر وقت میخوام مهمونی برم از دو روز قبل شروع میکنم به زدن.البته فقط اونجاهایی که مشخصه میزنم مثلا دست. پا یا پشت. اگه اینجوری بخوای بزنی برات به صرفه ست .رنگش هم بستگی به خودت داره. که چه رنگی هستی؟ یا هرچی بیشتر بزنی تیره تر میکنه. هیچکس هم نمی فهمه اتو برنزه چون هم یکدسته هم خوشرنگ.اگر اهلش هستید حتما امتحان کنید!
عکس دیوار که خودم پتینه کردم و 2تا از کارای عکاسیمو که قاب کردم زدم! اینه شمعدونم که از رنگش خسته شدم و رنگشو عوض کردم ! ی گلدون ساده داشتم اونو ویترای کردم! و دو تا پایه پتینه کردم و قاب عکس عروسیمو روش گذاشتم با ابهت شد. خلاصه ترجیح میدم تمام وسایل تزیینی خونم کار خودم باشه تا اینکه از بیرون بگیرم...

من هم همیشه شالهامو مدل دار سر میکنم ولی نمیتونم اینجوری توضیح بدم:(
مرسی شقایق جون خیلی قشنگ بودن...

من فعلا یکم سرم تاپیک شلوغ شده ..ببخشین که جواباتونو دیر به دیر میدم ....

راستی شما هم بیایین ، ببینید من چه کردم !!!

صفحه 7و 8 و 14 و 19
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=36639&PostID=1982942#1982942
هدی جون شما که اولین باره که موهاتو میخواهی رنگ کنی از رنگ اورآل کستینگ استفاده کن که رنگهای سری قهوه ای هاش خیلی نازه با تن های مختلف و تیرگی و روشنی که خودت بخواهی.روی کاتالوگ انتخاب کن.دقیقا همونی میشه که توی کاتالوگه.خیلی رنگ باحالیه.جعبش حدود 13 تومن.ولی خوب فرانسوی هست و بدون آمونیاکه و خودت با اپیلکاتورش راحت میتونی بزنی.
2706