2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید که دیر جوابتونو میدم.....

مامان عارفه عزیز....

چند ماهیه که یه سری پرده اومده که بصورت نوارها یا نخهای نازک و ریشه ایی هستن...

بصورت طرح دار و بی طرح هستن ...

البته اندازشون حالت متری نداره و فکر کنم هر قطعش یک متر باشه و بصورت آماده ...

میتونید بخری و به اندازه پنجره سالنت کوچیکش کنی .

یسری هم از این نوارایی هستن که بهش کریستالهای ریز اویزون کردن ، اونا هم جلوه خوشگلی به سالنت میده و جلوی نور رو نمیگیره .
2728
مرسی نگین جون از راهنماییت
اره راست میگی اون پرده های ریشه ای رنگای خوشگلی داره.تا حالا بهش فکر نکرده بودم ازش استفاده کنم.
اون نوارایی که گفتی کریستال داره از کجا میتونم بگیرم؟
راستی به نظرت شید برای این مدل پنجره مناسب نیست؟
2738
یکی از دوستام مدل شماره سه رو جلوی سرش میزنه و یه شال هم روش سرش میکنه...

موهاشم اصلا معلوم نیست ، ولی خیلی شیک میشه...

البته سعی کنید واسه سبزی خریدن ازاین ابتکارات نکنینا !!!!!!!
مرسی نگین جان از مدلای خوشگلی که گذاشتی.هم سادن هم قشنگ.منم بعضی وقتا از نوارای باریک 7-8 سانتی پارچه ای که با لباسم ست باشه استفاده میکنم.یا میشه از پشت زیر موها گره زد و اضافشو قاطی موها رها کرد.یا کنار سر پاپیون زد.هم راحته هم شیک.

نگین جان فکر کنم زیاد ازت سوال کردمو خسته شدی(چشمک).در مورد اون نوارای کریستالی.اگه بگی از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم.

راستی کارای تزیین غذات توی تاپیک نوشیدنی و دسر جدید عاااااالی بودن.مرسی از ایده های خوبت.
اینجا گفتم که اگه کسی از اون تاپیک خوشمزه خبرنداره خبر دار بشه و یه سری بزنه. (:

مهر عزیز یکم شبیه لباس غواصیه ..البته باید گرون هم باشه ...

فکر کنم منیره داشته باشه ..

--------------------------

* مامان عارفه ممنونم از اظهار لطفت... راستش من نمیدونم کجا اینا رو میفروشن ..

یکی از دوستام خودش درست کرده بود ... کریستالها هم از بازار قسمت لوستریها تهیه کرده بود..

یکی دیگه رو میشناسم که یه آیینه رو با ابزار الماس به قطعات مربع 5*5 برش داده بود و هر دو تا تیکه آیینه رو از پشت

بهم چسب زده بود ، از وسط دو آیینه هم نخه کلفته مخصوص رو رد کرده بود و چسب زده بود ...

اونم خوشگل شده بود .
2706