2737
2734
بچه ها ، کسی تا حالا سی دی "روشهای بستن شال و روسری" رو خریده یا دیده؟ خیلی دلم می خواد بدونم چیز به درد بخوری توش هست یا نه. اگه کسی دیده بیاد تعریف کنه که چند مدل توش هست و چند تاش قشنگن
منو باش براتوووووون دو ساعت اسکنش کردم :( اون وقت میگین کجه . کله مبارکتونو یکم بچرخونین صاف میبینین !

ماندانا جون من استفاده نکردم... داروخانه ها دارن .

سحر من سی دیشو ندارم. ولی اگه بازم عکس پیداکردم میزارم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمهای خوش سلیقه یکی از برنامه های امسالمون اینه که تلوزیونمونو تااخر سال عوض کنیم ،،

بنظرتون کدوم یکی از این مدلهای میز تلوزیون ( بدونه توجه به رنگشون از همه قشنگترن ) ،

از نظر فضا مشکلی ندارم...

462t2ximc3ok2d1hotc.jpg zzj85zm3pr07ezyqmhhz.jpg

1rp0s14ax0cggehq2ka.gif inbriddtgpvm0uf4ug2s.jpg

klm8q0blpwrv63ln5sum.jpg wxe71us81cs0tz6iz96.jpg
چون خطابتون با خانومای خوش سلیقست میگم که من خیلی خوش سلیقه نیستم ولی نظرم و میگم
بستگی به کاربدی که میخواین داشته باشین فرق میکنه (منظورم غیر از تلویزیونه مثل یه نمونه که گذاشتین که کتابخونه هم هست)
ولی من اون سفیده و دو تا عکس وسطی و پسندیدم

اون دو تا اخریا خیلی جالب نیستن
رفتار امروز ما نشان دهنده تربیت دیروز ماست.
2728
ببخشید نگین جون من سرعتم اینقدر بالاست که اصلا هیچکدوم از این عکسها رو باز نکرد ببینم که بتونم کمکت کنم!!!! دوستان ضد آفتاب svr حرف نداره از نظر پزشکان بهترین ضد آفتابه. همه ی پزشکان پوست و مو (زیبایی پوست) فقط همین مارکو توصیه میکنند.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
همتون خوش سلیقه این... من دوست دارم یکمم دکوری داشته باشه...

البته همسری ساده ساده دوست داره.!!

اگه به اون باشه میگه یه جوری تلوزیونو تو دیوار خونه بکوبیمش و تماام !!!
سلام خانومای خوش سلیقه...
من عروسیم مرداده،هنوز هیچ کاری نکردم...دنبال کلی راه حل توپ و خلاقانه واسه با حال تر شدن عروسیم هستم(البته حدالامکان ارزوووووووووووووووووووووون...)از آتلیه گرفته تا لباس عروس تا تالار تا...
آها یه نکته دیگه این که من یه هفته بعد عروسیم به امید خدا واسه ادامه تحصیل با همسرم عازم کانادا هستیم...
پس دوست دارم عروسیم حد وسط بین عروسی و جشن خداحافظیم باشه...کمک کنید لطفااااااااااااااااااااااااااا...
اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبها بیشتر شده و برآمدگی آنها نیز بیشتر دیده شود بهتر است برای لبهای

باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگتر از رژ است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته

مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید و بعد رژلبتان را بزنید این کمی لب شما را از حد

معمول پهن تر نشان می دهد اما کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید اینست که با یک مداد

سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان می کشید .

در مورد لبهای پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده

و رژ بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید .

لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید

کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو

طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.
yx0dk9iq8o63t4qc73dt.jpg
2738
خب من براتون کلاس رایگان آموزش گریم میزارم :

-----------------------------------------------------

پایه و اساس گریم

تعریف گریم : ما به وسیله ی گریم کردن با سایه های روشن و تیره خطای دید در شخص بیننده بوجود می آوریم در نتیجه

از ایرادهای صورت کاسته و به زیبایی چهره افزوده می شود.

Aks 98

فون :

فون پوششی است که به چهره می زنیم تا چهره را برای گریم آماده کنیم

انواع فون:

1- Pan stick که همان فون چرب است .

Aks 98

2- Pan cake که همان فون خشک است.

Aks 98

3- liquid که فون مایع با قابلیت پوشش دهی ضعیف است .

Aks 98

انتخاب رنگ فون:

برای افرادی که چهره ی سفید دارند فون را یک درجه تیره تر از رنگ پوست انتخاب مب کنیم . برای افرادی که چهره ی تیره دارند ، فون همرنگ پوست و برای افرادی که صورتشان زرد است فونی که رنگ صورتی ملایمی دارد را استفاده می کنیم.

برای انتخاب سایه های روشن و تیره ، پس از این که رنگ زمینه یا فون را انتخاب کردیم ، برای انتخاب رنگ سایه ی روشن رنگ زمینه را منهای 2 می کنیم نتیجه سایه ی روشن می شود . اگر رنگ زمینه را بعلاوه ی دو کنیم ، حاصل سایه ی تیره است .

Aks 98

بطور کلی برای نژاد ایرانی از فون شماره ی 3 برای پوست های روشن و فون شماره ی 4 برای پوست های تیره انتخاب می شود.

سایه های پالت مخصوص گریم در دوازده رنگ موجود هستند . اگر فون زمینه را شماره ی چهار انتخاب کردید. شماره ی چهار را در جعبه پالت های گریم نشان می کنیم. 4 منهای دو سایه ی روشن است یعنی از شماره ی چهار دوتا عقب تر می رویم . سایه ی روشن به دست می آید. و 4 بعلاوه ی دو یعنی شماره ی 6 سایه ی تیره است یعنی از شماره ی چهار دو شماره جلوتر می رویم. این سایه ، سایه ی تیره را تشکیل می دهد.

اصل گریم از یونان باستان منشاء می گیرد ولی آرایش از مصر باستان سرچشمه گرفته است.

از نظر زیباشناسی یونان چهره ای مناسب است که :

1- چهره به سه قسمت مساوی تقسیم شود

الف ) از محل رویش مو تا زیر تاج ابرو

ب ) از محل تاج ابرو تا زیر بینی

ج ) از زیر بینی تا زیر چانه

2- چشم 5 بار در عرض صورت تکرار شود .

3- بین چشم باز و ابرو یک مردمک چشم فاصله باشد .

4- گوشه ی لبها با مردمک چشم در یک خط باشد.

5- پره ی بینی با قسمت خارجی چشم و ابرو در یک امتداد باشد.

6- پره ی بینی با تاج ابرو در یک امتداد باشد.

7- طول گوش با بینی برابر باشد.

توجه :

به سایه ها تن نیز گفته می شود .

رنگ بژ همان برونزه است

برای رفع زردی پوست از تن صورتی استفاده می کنیم
گریم ابرو و پیشانی :

----------------------------------------

ابرو:

برای چهره های درشت ، سر ابرو چهار گوش باشد. آرک دار و بلند باشد .
Aks 98

برای چهره های ظریف در صورت تمایل سر ابرو گرد باشد ابرو کمانی باشد

بهترین رنگ برای ابرو در هنگام گریم کردن ترکیب رنگ نارنجی و مشکی پالت های رنگی است که روی پایه ی چهار می زنیم. یعنی اگر ابرو مشکی بود ، باید ابتدا توسط رنگ به پایه 4 برسد.

با قلموهی شماره ی صفر مخصوص گریم یک مقدار از رنگ نارنجی را برداشته و بر روی در پالت می مالیم مثل لوح آزمون ، بعد از چند بار بهم زدن روی در مقدار کمی مشکی به آن اضافه می کنیم و مجددا" با قلمو هم می زنیم و توی ابرو می کشیم . اگر جاهایی از ابرو خالی بود اول تویش را می کشیم درست مثل اینکه می خواهیم یک مژه بکشیم و بعد آن رنگ را بر روی ابرو می کشیم.

برای از بین بردن تتو قهوه ای :

ابتدا از فون روشن استفاده می کنیم . حالت کبودی ایجادمی شود . روی فون پودر فیکس می زنیم و بعد دوباره فون رویش می زنیمو با درست محو می کنیم . اگر تتو مشکی بود از پالت نارنجی استفاده می کنیم.

گریم پیشانی:

1- افرادی که پیشانی باز با شقیقه های بسته دارند ؟

دقیقا روی حجم پیشانی و شقیقه ها را سایه روشن کار می کنم ( سایه ی روشن یعنی رنگ فون زمینه - 2 ). روی پیشانی سایه ی تیره ( سایه ی تیره یعنی رنگ فون زمینه + 2 )و برای موها حتما" چتری می گذاریم.

Aks 98

2- افرادی که پیشانی کوتاه با شقیقه های بسته دارند؟

Aks 98

دقیقا روی حجم پیشانی و شقیقه ها را سایه روشن کار می کنیم. مو اصلا نباید توی صورت باشد .

3- افرادی که پیشانی باز با شقیقه های باز دارند ؟

<Aks 98

شقیقه و پیشانی هر دو را سایه تیره کار می کنیم . یعنی از محل رویش مو یک خط صاف تیره می کشیم و به سمت پایین محو می کنیمو حتما چتری می گذاریم.

4- افرادی که پیشانی عقب رفته دارند؟
Aks 98

ار محل روبیش مو یک خط صاف روشن می کشیم و به سمت پایین محو می کنیم. چتری مو را حتما گرد می ریزیم.

5- افرادی که پیشانی برجسته دارند( پیشانی تنبکی)؟

Aks 98

دقیقا از محل رویش مو یک خط صاف تیره می کشیم و به سمت پایین محو می کنیم. چتری را بسیار صاف در صورت می ریزیم.

6- افرادی که عضله بالابرنده ابرویشان برجسته است؟

دقیقا بالای برجستگی که داخل گودی می باشد ما سایه روشن کار می کنیمو در صورت محو نشدن برجستگی را سایه تیره کار می کنیم. ( معمولا در آقایان دیده می شود )
ممنون نگین جون منم دوره خود آرایی رفتم. ولی هیچی یادم نیست. من میخوام برای مامانم کرم ضد افتادگی پوست بگیرم برای سن بالای 50 سال. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ کاتالوگ L'oreal رو دیدیم برای سن های مختلف داره. کسی استفاده کرده؟ شنیدم مارک Rock و NeoStrata هم خوبن برای افتادگی پوست بالای 50.
سیمیا جونم ممنون

کرم روز و شب تخصصی ، استفاده نکردم..... خیلی تنبلم نه ؟؟؟

ولی روی مارک SAINT-GERVAIS یکم تحقیق کردم و کاتالوگشو از داروخانه گرفتم... به نظرم مارک خیلی خوبی اومد...

فرانسویه و مجوز وزارت بهداشت هم داره ...
معجزه جون NeoStrata مارکه خیلی خوبیه . مخصوصا اگه مامانتون از سرم بیو نیک 10% PHA یا کرم بیو نیک 12% PHA

استفاده کنه ....

ولی اینها ضد چروک و آبرساننده قوی هستن و حالت لیفت ندارن ....

مارک لیراک اگه براتون خاصیت آلرژیکی به همراه نداشته باشه یه کرم به اسمه لیپوفیلینگ داره که حالت سفت کننده و باز گرداننده فرم چهره رو داره ...

محصولات INSTITUT برای ESTHEDERM پاریس هم کرمهای تخصصی روز و شب خوبی برای لیفت و چروک پوست

داره ...مثله کرمه روز اسموتینگ پروتکتینگ و کرم شبه فرمینگ
سلام خانومای خوش سلیقه
بچه ها من صورتم بیضی هست خودمم لاغرم صورتمم هم نه لاغره نه چاق رنگ پوستم روشنه رنگ چشمم قهوه ای مایل به روشن به نظرتون بین رنگ موهایی که میگم کدوم بهم میاد آخه میخوام رنگ کنم موهامو.
مشکی یا قهوه ای روشن یا بلوند تیره مایل به زیتونی
2706