2726
معجزه خانوم خواهرشوهرم داره .هر15روز یه بارآبش روعوض میکنه وزیر فشار اب ضعیف ریشه هاشو میشوره پودر آهن استفاده نمیکنه ولی دوتاقطره داره که ازش چند قطره میریزه .رشدشو ن از وقتی که من دیده بودم سه برابر شده بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تاپیک جالبی دارین من کلی ایده گرفتم از نگین جون ممنون
من هم یه چیزی بگم که احتمالا خیلی از شما خوش سلیقه ها میدونین
استفاده از سرم کریستال برای براق کردن و حالت دادن مو
عالیه من وقتی موهام و میشورم و ابش و میگیرم یه بار شونه میکنم بعد چند قطره از سرم و کف دستم میریزم و دو تا دستام و به هم میمالم و موهام و باهاش ماساژ میدم
رفتار امروز ما نشان دهنده تربیت دیروز ماست.
2728
خواهش میکنم مانا جان . نگین جون زحمت کشیدن مفصل تر توضیح دادن من اطلاعاتم در هین سطح بود فکر کنم شما میخواین از خارج بیاین ایران .یکی از خواهرای خودم اسپانیا زندگی میکنه میخواد بیاد ایران همیشه مشکل داره که چی بپوشه باهاش بیاد چون زمستون بلاخره یه پالتو پیدا میشه اون هم یه مغازه هندی پیدا کرده که لباسایی مثل مانتوی خودمون داره که خیلی خوشگله از اونا میخره میاد ایران باهاش بعد رسید ایران میره طبق مد روز مانتو میخره
مهگل و ملی جان

لوازم آرایشی رو حتما باید با تست خرید، مثل سایه و رژ و لاک ..به رنگهای کاتالوگها نمیشه اعتماد کامل کرد، اینو از روی تجربه میگم....

کرم ایون اوت فکر میکنم 15-16 باشه الان... من تازگی دوتا از خانم پیشی خریدم که ایشون با تخفیف بهم دادن فکر کنم 14-15
یه ضد لک - نرم کننده ، طبیعی و قوی و قدیمی

2 قاشق ماست شیرین + یک قاشق چایخوری جوش شیرین

روی پوست میمالین و 20 دقیقه می زاریم بمونه بعدش با آب خنک کاملا میشوریم و کرم مرطوب کننده میزنیم.

نکته : حداکثر استفاده 3 روز در هفته

نکته : بر روی پوستهای خراش دار و نازک( پیر) استفاده نشه .
دوستان کسی ضد آفتاب SVR که پوشانندگی کرم پودر و پنکک رو داره استفاده کرده؟ من الان Avene با spf40 استفاده میکنم که دکتر بهم توصیه کرده و بی رنگ و oil free هستش ولی یکم صورتم رو برق میندازه که دوست ندارم.
2706