2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگین جون، مهگل ازت برای رنگ پرسیده بود...

نگین جون یادمه چند وقت پیش از مارک میک‌آپ خرید کرده بودی و راضی بودی... اگه می‌شه لطفا بگو از کجا خریدی؟ آخه من هنوز این مارک رو جایی ندیدم...
نیلوفر جون قبلا نوشته بودم از مارک میکاپ چیا خریدم...

الان کپیشو میزارم :

دو تا رژ لب مایع براقه بادوام ( Long Lasting Lip gloss ) به شمار های 22 و 42 و یک خط لب

بادوام (Definer Lip ) به شماره 26 و یک کانسیلر چشم معدنی ( Mineral Cover Stick ) به شماره 4

و یک ژل پایه آرایش که تک رنگ بود خریدم ....

شبشم که رفتم مهمونی همشو استفاده کردم..... خیلی باحال بود .

2728
مهرگان جون من کاتالوگشو دارم...

شماره تلفن چند تا از نمایندگیهاشو براتون میزارم : خودم از شمس آباد و تیراژه خریدم .

فروشگاه لاجوردی فلکه اول تهران پارس 77297689

داروخانه پارسین بالاتر از خیابان ظفر 88208765

فروشگاه پاشا مرکز خرید الهیه 26213142

فروشگاه تاجلند سعادتاباد 22377737

فروشگاه تیبا هاپیر استار 44167066

گالری میکاپ پاساژ نصر 88274373

فروشگاه پلین پاساژ تیراژه 44491700

اگه جایی خاصی هم خواستی مثلهشهرستانها یا کرج و تهران به من بگو شمارشو از تو دفترچش براتون میزارم.
"لطفاً یه پنکیک برای پوستهای چرب که پوشانندگی خوبی داشته باشه و با دوام باشه بهم معرفی کنید" پوست من خیلی زود بعد از آرایش چرب و براق میشه و این مساله برام شده یه معضل. من چند ساله از کرم پودر کاسه ای ایوروشه استفاده میکنم. پوشانندگی خوبی داره ولی صورتم رو بعد از نیم ساعت برق میندازه و من با ابر پنکیک آروم صورتم رو میپوشونم که حالت براقیش از بین بره. فکر میکنم کلاً بخاطر نوع پوستم نیاید از کرم پودر استفاده کنم. :-(
معجزه جون تا اونجایی که من اطلاع دارم کرم پودر کاسه‌ای ایوروشه برای پوست‌های خشک مناسبه و یه مدله دیگه برای پوست‌های چرب داره که اون کاسه‌ای نیست... احتمالا به خاطر همین صورتتون برق می‌افته...
بچه ها خواهش میکنم ... شرمندم نکنین...

اصلا احساس نمیکنم دارم یه لطفی بهتون میکنم ، که ازم تشکر میکنین..

+ نیناز جون من دقیقا نمیدونم چجوری میشه تتو رو پاک کرد ...

ولی میدونم که بعضی ها با لیزر اینکار رو تو چندین جلسه متوالی میکنن ..تازه میگن اگه تتو رو از پایه مواد رنگی استفاده کرده باشن ، در هر صورت یه ردی ازش میمونه ..

+نیلوفر جون من فکر میکنم کلینیک بهتر باشه ... من از کرم پودره میکاپ استفاده نکردم... ولی از کلینیک کردم...

فقط کرم پودرش در ابتدای مصرف یکم زیادی روغنیه ... ولی خیلی خوب رو صورت میمونه .

من فقط تو عروسیها و مراسمها کرم پودر میزنم ، برای همین از اثرای بدش خبر ندارم .

+مهگل جون امیدوارم خوشت بیاد ... اگه رنگ کردی یه عکس از موهات برامون بزار .....
معجزه جون تا اونجایی که میدونم پوستای چرب ( مثله خودم ) شدیدا مستعد جوش زدن هستن...

بنابراین سعی کن تا اونجایی که میتونی از کرم پودر چرب استفاده نکنی حتما حتما به oil free بودنش دقت کن ...

چند تا پیشنهاد خوب برات دارم...." این پیشنهادهای دکتر پوستم هست "

1- اگه صورتت مستعد جوش زدنه از کرم ضد جوشه " اکتی پور " Actipur استفاده کن ...

این کرم در دو نوعه رنگی و ساده وجود داره ... دارای ویتامینه و چربی پوست رو کنترل میکنه .

کرم رنگیش در دو رنگه روشن و برنز هست که بجای استفاده از مواد مضر و شیمیایی از رنگدونه های بی ضرر

استفاده شده و چربی صورت و جوشتو کنترل میکنه و همین دو رنگشم خیلی خوشرنگ و خوب هستن . حدود قیمت 13 تومن .
--------------------

2- اگه صورتت مستعد جوش نیست فقط خیلی چرب میشه ، از کرم پودر مارک " اگزوویانس " Exuviance استفاده کن...
این کرم پودر کاملا گیاهی هست و چند نوع ویتامین لازم برای پوست تو این کرم پودرها موجوده ..10 رنگ متنوع داره

. oil free هست و داری ضد آفتاب 15 هم هست ..

کلا با محصولات اگزوویانس " Exuviance میتونی چربی صورتتو کنترل کنی ...

<<<<<< این کرمها رو فقط میتونی از داروخانه های معتبر تهیه کنی >>>>>>>>>>
2706