2733
2739
سلام به همگی .شهلای عزیز راست گفتی به خدا من شدم آقا پلیسه .وقتی همه خوابن من بیدارم .آخه چیکار کنم .ایلیا از صبح که از خواب پا میشه تا شب که بخوابه چسبیده به من .قربونش برم تو طول روز هم که اصلأ خواب نداره .فوقش دو سه تا چرت نیم ساعته .منم شبا که اون میخوابه یه کم از بچه داری و خونه داری خلاص میشم و به کارای شخصیم میرسم .کتاب خوندن و نت گردی و ........ شما ها پست بزارین من شبا میام میخونم و جواب میدم
سرسری رد شو و زندگی کن.دقت ،دق ات میدهد...
امروز فروشگاه رنگین کمون بودم .گفتم بهتون بگم کلی لباسای ناز و شیک آورده.هم دخترونه هم پسرونه.دوسال به بالا هم که تو زیرزمینشه خیلی خیلی خوشکله .مخصوصأدخترونه هاش.اگه خواستین یه سر بزنین .راستی بچه های اندیشه بوتیک دخترونه هفت هشت سال کجا سراغ دارین که خیلی هم شیک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوست جونیای تنبل خودم

شری بانو جان ما هم خوبیم نی نی هامونم همچنان در حال شیطنت. خدا نی نی خوشگلت رو حفظش کنه . تو هر سنی بچه ها درد سر و البته شیرینی خاص خودشونو دارند.

مامان ایلی جان من که همش سرکارم وقت ندارم جایی برم روزهای تعطیلم به کارای عقب موندم میرسم.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
شهلا جون دم خودم وخودت گرم که حداقل روزی یه سر میایم اینجا بقیه ی دوستان که اصلأ چند روز یه بار هم محض رضای خدا نمیان .آخه من خیلی دوست داشتم با بقیه بیشتر آشنا شم .شهلا جون نی نیت الان چند وقتشه ؟سر کار که میری کجا میزاریش .آخه ایلیای من هشت ماه ونیمشه .خیلی بهونه گیری میکنه .خودم نمیتوتنم از پسش بر بیام چه برسه به دیگران
2738
سلام مامان ایلی جان خوبی؟

واقعا دم خودمون گرم

دختر منم 22 ماهشه تیر ماه 2 سالش تموم میشه. مامانم نگهش میداره اگه مامانم نبود که نمیتونستم برم سرکار. الان خیالم راحته.
آخی ایلیا که هنوز کوچیکه بهونه چی میگیره؟ کسی نزدیکت نیست بهت کمک کنه؟ واقعا تنهایی بچه بزرگ کردن خیلی سخته. خدا حفظش کنه از روی ماهش ببوس.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
OFFRE OFFER OFFER

آفر ویژه آنتالیا 2 و 3 و 6 و 7 خرداد با پرواز ماهان ساعت 3 بعد از ظهر رفت و 6 عصر برگشت

6 شب و 7 روز فول خدمات
هتل اقاقیا 3* 1099000 ALL
هتل دینک 4* 1299000 ALL
هتل مجیک 4* 1379000 ALL
هتل کاتامارون 5* 1599000 UALL
هتل رینگ بیچ 5* 1630000 ALL
هتل دایما ریزورت 5* 1799000 UALL
هتل سی لایف 5* 1999000 ALL
هتل ونیزیا پالاس 5* 3199000 ALL این هتل معروف است به ونیز آنتالیا و محیطی لوکس با امکانات درجه 1

88511500 , 09124545905 تماس از 9 صبح تا 9 شب
به گروه های بالای 5 نفر یک گشت ویژه تعلق خواهد گرفت

خدمات تور شامل ترانسفر های رفت و برگشت در ترکیه - سرویس فرودگاه امام رایگان - بیمه مسافرتی - کودکان زیر 2 سال 150000 تومان
اطلاعات درباره تورهای مسافرتی به سایت مراجعه کنید
safarhaye doostaneh www. 09124545905.ir
سلام خانمهای عزیز
منو چندتا از دوستام یه پروژه راه انداختیم که کارآفرینی برای خانمها محسوب میشه
اگر کسی از شما تمایل و مهارت در آشپزی داره میتونه به ما بپیونده
روند کار به این صورته که شما تو خونه خودتون غذایی که دوست دارید رو میپزید(حداکثر 10 غذا در روز) و ما اون غذارو براتون به فروش میرسونیم
اگر خواستید اطلاعات بیشتری بگیرید یا اینکه اعلام آمادگی کنید به من میل بزنید
سلام دوستای گل تنبلم و بی معرفت خودم

تاپیک عزیزمون تاپیک نازنیمونو تاپیک مظلوممونو از صفحه 7 پیداش کردم. آخه این تاپیک چه گناهی کرده که باید این بلاها سرش بیاد

حالا همگی خوبید؟ خوشید؟ نی نی ها خوبند؟
2706