2737
2734
سلام خانومای گل.
ای جان خدا حفظش کنه شری بانو جان. چقدر نازه دخمل ناز نازی. از طرف من روی ماهشو ببوس.
چه اسم قشنگی داره دخمل انشاا.... نامدار باشه و زیر سایه پدر و مادر بزرگ شه .
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
سلام به همگی خوبید خوشید ؟

سال نو همگی تون مبارک باشه ایشالا که همگی سال خوبی داشته باشید

من چند وقت اصلا نتونستم بیام نت هم ترافیک نداشتیم هم اینکه مشغول پروژه از پوشک گرفتن پسری هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احسانه جون خوبی ؟دخملت خوبه ؟ چه خبر ها ؟ چه کار کردی تولد گرفتی برای دخملت ..... من وقتی گفتی مادر شوهرت فوت کرده خیلی ناراحت شدم

شهلا جون خوبی سحر جون خوبه ؟
شهلا جون اینجا هم قیمت پوشک امده پایین منم تو عید از بنی هاشم جان به به و هاگیز خریدم بسته 40 تومن

2728
سلام نازگلی جان خوبی؟ سحرم خوبه . آقا مهدی گل چطوره؟ سخت نیست از پوشک گرفتن بچه ؟ منم تابستون سعی میکنم از پوشک بگیرمش.
راست میگی پوشک ارزون شده ؟ خدا کنه . اخه خارجیهاش اینجا خیلی کمه . من یه مدت بود که خارجی نبود ایرانی بارلی می بستم رفته بودیم بگیریم گفتند کیفیتش نسبت به قبل اومده پائین . دیگه رفتیم ارومیه تا دیدیم مناسبه خریدیم.

زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
مرسی نازگلی و شهلا جان
خدا نی نی های شما رو هم حفظ کنه
من از وقتی زایمان کردم وقت ندارم بیام نت
نی نی ام بعد 4 روز زردی گرفت گذاشتمش زیر دستگاه
بچم و اون زیر میدیدم جیگرم کباب میشد براش
بیلی روبینش 15.7 بود که الان شکر خدا شده 10
خودم هم روحیه ام زیاد خوب نیست حوصله ندارم نی نی ام میخواد شیر بخوره همش می پره گلوش منو استرس میگیره . بی خوابی هم که دیگه نگو
اما هر چی هست خدا رو شاکرم که مادر شدم که دارم بی خوابی میکشم براش . که این کوچولوی نازو بغل میکنم
دلم برای تک تک تون تنگ شده مواظب خودتون و نی نی هاتون باشین
سلام دوستای گلم خوب و خوشید؟

شری بانوجان خدا حفظش کنه دخمل گلتو.
لذت مادر شدن به همین شب بیداریها و نگرانیهاشه . دخمل من زردی داشت 2 روز بستری شد که بدترین روزهای عمرم بود. ولی به هر حال این دورانم میگذره.
وقتی شیر میپره گلوش آروم فوت کن تو صورتش خوب میشه نترس همه بچه ها اینطوری میشن .
مراقب نی نی ناز نازی باش.
2738
شری جان خسته نباشی اینروزای اول برات خاطره میشه باور کن همه سختیاشم خاطره شیرین میشه اینکه حوصله نداری هم طبیعیه اگر شیر میپره تو گلوش شیرت خیلی شیرینه نگران نباش هروقت احساس کردی پرید تو گلوش دستتو آروم بکش رو پیشونیش به سمت بالا
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
حراج 40 درصدی کلیه استیکرها (جدید و قدیم )

http://sticker.persianblog.ir/

در صورت خرید از سایت لباس های ترک polat استیکرها 50 درصدتخفیف دارند .

این هم سایت لباسهای راحتی ترک

http://nikishop.persianblog.ir/

فرصت رو از دست ندین .مدت حراج 10 روز از27 فروردین تا 6 اردیبهشت
وبلاگ استیکرها
http://sticker.persianblog.ir//

سلام دوستای عزیزم
همگی خوب و خوش باشید.
دیگه خبری ازتون نیست . بابا یه سری هم به اینجا بزنید.
منم چند روزی درگیر سحر بودم بچم سرما خورده بود شدید. الان خداروشکر بهتر شده.
شری بانو جان با نی نی نازنازی چیکار میکنی؟ حتما شبها بیدار و روزها در حال چرت زدنی. خسته نباشی از نی نی داری . واقعا ماههای اول بعد از زایمان سخت و در عین حال شیرینه.
نازگلی ترمه ترنم احسانه نوشین و بقیه دوستا بابا یه نیم نگاهی به تاپیکمون بندازید دیگه
سلام دوستای گلم خوبید من 10 روز قم بودم مادر شوهرم کمرشو عمل کرده بود خدارو شکرخوب شده شهلا جان خوبی ؟سحر جان خوبه؟ شری بانوجان شما خوبی با نی نی درگیری؟نوشین جان نازگلی و... دوستای گلم خوبید؟
زندگی را دوست دارم در کنار همسر و دخترم]
سلام دوستای گلم خوبید من 10 روز قم بودم مادر شوهرم کمرشو عمل کرده بود خدارو شکرخوب شده شهلا جان خوبی ؟سحر جان خوبه؟ شری بانوجان شما خوبی با نی نی درگیری؟نوشین جان نازگلی و... دوستای گلم خوبید؟
2706