2726
سلام دوستای خوبم

نازگلی جان خدا بیامرزه پدر بزرگت رو .

مامان ایلی جان من روزها هستم شما شبها . راستی ما فاز 1 شهرک مخابراتیم شما فاز 2 تقریبا به هم نزدیکیم
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناز گلی جان خدا بیامرزه غمت آخرت باشه. شهلا جان چه جالب چقدر به هم نزدیکیم. چرا اینجا اینجوریه؟!اولین تاپیکیه که میبینم انقدر خلوته!!! هیچوقت هیچکس نیست. اگه الان کسی هست میشه منو راهنمایی کنه .لباس دخترونه میخوام .هفت سال .از این پیراهن های نخی و گلدار که تو رنگای شاده واسه این فصل.شهریار پیدا نکردم .البته شهریار فبط همشهری و سودا چیزای شیک دارن که مال همشهری مجلسی بود که من اسپرت میخوام سودا هم سایزاش کوچیکه .میخواستم ببینم اونایی که اندیشه زندگی میکنین بیام اندیشه پیدا میکنم .کجا داره .ممنون
سرسری رد شو و زندگی کن.دقت ،دق ات میدهد...
سلام دوستای گلم
مامان ایلی جان خوبی؟ ایلیا کوچولو خوبه ؟ راستش منم از سودا و رنگین کمون خرید می کردم ولی دیگه سایز لباساشون کوچیکه به درد من نمی خوره. منم موندم از این به بعد واسه سحر از کجا لباس بگیرم مجبورم برم تهران. همشهری کجاست ؟ تو شهریاره؟

دوستامون بی معرفتند چیکارشون کنم نمیاند دیگه.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2728
سلام مامانی گل
خوبین ؟
خدا رحمت کنه نازگلی جان .
مامان ایلی زندگی خوش اومدی همین که اینجا باشی کافیه برج سعدی طبقه ی همکف ته پاساژ سمت راست یه مغازه باز شده چیزای قشنگی داره
سلام به همه مامانای خوب انشالا خوب باشید
نازی جون خیلی ناراحت شدم انشالا خدا رحمتش کنه.
شری جون نینیت خوبه انشالا.
شهلا جان انشالا تولد 120 سالگی گل دخترت.
احسانه جون شما و دختر گلت خوبید.
مامان ایلیا خوبی خوش اومدی .
نوشین هم که غایبه.
سلام خانما
من تا چند روز آینده قراره به رباط کریم اسباب کشی کنم. راستش از این شرکتی که الان دارم سرویس اینترنت میگیرم، پرسیدم که اونجا رو پوشش میدن، گفت نه
میخواستم بدونم شما از کدوم شرکتها اینترنت میگیرید؟
آخه من معتاد نی نی سایتم . تا بیام مستقر بشم و دنبال یه شرکت ارائه دهنده سرویس بگردم، میمیرم از خماری

کمکم میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست جونا خوبید ؟بابا این دخمل برای من وقت اینجا اومدن میزاره تا میام بشینم شیر میخواد و اذیت میکنه .نازگلی جان تسلیت عزیزم.شهلا جان خوبی؟ترمه و.... دوستای عزیزم انشاا... سالم و سلامت باشید
زندگی را دوست دارم در کنار همسر و دخترم]
سلام دوستای عزیزم همگی خوبید؟ خوشید؟
شری بانو جان با نی نی خوش میگذره عزیزم. الان نی نی حسابی خوردنی شده. آخ که من عاشق نوزادم. خدا حفظش کنه
به به ترمه خانم گل خوبی؟ باران کوچولو خوبه ؟ چه عجب از این طرفا؟

بازم به به ترنم خانم گل گلاب ؟ بابا اول شیر بچه رو بده بعد بیا دیگه . بهونه نیار عذرت موجه نیست. البته یه کم موجهه چون منم تو خونه کافیه برم پای کامپیوتر سحر فوری میپره بغلم موس و میگیره.

نازگلی جان احسانه جان مامان ایلی و بقیه دوستا که کم پیدائید همگی خوبید؟ البته شبها که ما میخوابیم مامان ایلی بیداره.
سلام مامانا
شما خوبین ؟ شهلا جان ترمه و ترنم و بقیه ؟
نی نی هاتون چطورن ؟ نی نی منم خوبه داره کم کم بزرگ میشه .نمیتونم جم بخورم از کنارش .
سرویس های مخابراتی برای نت خیلی خوبن
2706