2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره بچه ها تا بیان بفهمن دنیا چه خبره بچه هاشون قد خودشون شدند.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
ادا اطوار زیاد داره دیگه. از صبح پدر منو درآورده. بقیشو خدا بخیر کنه. همینجوری اعصاب معصاب نداره.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2731
خیلی دوست داشت قبول بشه ولی میدونم سخته همش باید مقاله و تحقیق بده.
سلام به دوستان . خوبید؟
شهلا جون به سلامتی ایشالا.میخواد بره همسری؟؟ خیلی هزینه رفت و آمدش زیاد میشه ها
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
2738
سلام احسانه جان.

حسابداری قبول شده . آره بابا میخواد بره . آزادم قبول شده شهریه اش به کنار. هزینه رفت و آمدش هر سری 600 700 میشه. یکی از همکارام اونجا میخونه میگه با پول هتل و خورد و خوراک هر 2 هفته یه بار 700 800 هزینه می کنم بعدشم دانشگاه بین المللی شهریه اش از دانشگاههای دیگه بیشتره.
این مردها اصلا همشون همینجورین،فکر میکنن نوبرشو اوردن،شوهر منم این روزا سرش خیای شلوغه،بنابوده بره بانک یه حواله انجام بده بهش زنگیدم میگم رفتی یه جوری میگه وقت نکردم ادم حرصش میگیره
همشون یه جوری مشکل دارند و اعصاب معصاب ندارند. مال من که دیگه همینجوری همیشه بداخلاقه چه برسه وقتی که استرس یا عجله داشته باشه.
عوضش شهلا جون میری قشم و حسابی خرید میکنی. اصلا مسافرت رو عشقه!!

جای همگی خالی شمال عالی بود. هوا خیلی خوب بود . انقدری که همسری و زهرا رفتن دریا!! دریا هم تمیز بود و اصلا مثل تابستون آب سیاه نبود.
سمیه جون ما هر دفعه میریم یا میریم عباس آباد یا سلمان شهر(مازندران). این سری سلمان شهر بودیم.
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
اتفاقا خودشم می گفت واست لوازم آرایش و لباس میخرم. دیروزم گفت بیا با هم بریم گفتم نه حالا دفعه های بعد میام.

اون پاساژهای لباس سلمانشهر رو رفتی. میدونستم سلمانشهری می گفتم گوشی منو برات بفرستند با خودت بیاری گوشیم مونده تنکابن.
2706