2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هه هه ..!
سوفی ماهم با اینکه خودمون خریده بودیم ولی دست نخورده دادیمش به عموم اینا ..
اونا عاشق روغن حیوانین ..
مَــــــــــــــــن بازنده ام به یک وُجــــــــــــــــــدانِ پیــــــــــــــــروز
2738
روغن حیوانی چه مزایایی نسبت به روغن نباتی دارد ؟

اخرین تحقیقات علمی دنیا نشان می دهد که اسید آراشیدونیک روغنهای حیوانی سبب افزایش HDL و کاهش LDL می شود. از نظر طب اسلامی وطب سنتی خواص روغن حیوانی بیشمار است. از آن جمله می توان به استخوانسازی. کاهش غلظت خون. کاهش چربیهای زاید شکم. شادابی و سفیدی پوست و سمزدایی از بدن اشاره کرد. تغذیه ی سلولهای خود عضله ی قلب از اسیدهای چرب است که تنها در روغن حیوانی به وفور یافت میشود. یکی از ارکان طول عمر وجوانی پایدار از نظر طب سنتی مصرف مداوم روغن حیوانی است.
به فرموده پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم سن انسان که به پنجاه سال رسید سزاوار نیست که شب را روز کند و شکمش از روغن گاو خالی باشد. (البته مصرف روغن گاو برای جوانان هم بسیار مفید میباشد و مقصود از این سخن ضرورت مصرف این روغن برای کهنسالان میباشد)
امام صادق (ع) فرمود: به همان اندازه که روغن حیوانی مصرف میشود. به همان اندازه چربی از بدن شما دفع می شود (یا می سوزد) یکی از بهترین درمانهای چاقی مصرف مداوم روغن حیوانی با غذاهاست.

جایگزین روغن حیوانی . روغن زیتون، کره حیوانی اصلی، روغن دنبه، روغن کنجد و روغن هسته انگور است.
ذکر این مطلب به جاست که روغنهای گوسفندی به علت دیر هضم بودن و سنگینی باید کمتر مصرف شوند اما روغنهای گاوی مشکلی ندارند.

http://fa.parsiteb.com/news.php?nid=9093
حدیث باور نمیکنم زمین و زمان میگن حتی اگه گوشت هم میخورید چربیشو جدا کنید چربی حیوانی جدار رگها رو تنگ میکنه و از عوارضش انسداد عروق و سکته هست روغن مایع نباتی خیلی بهتره از اون بهتر هم روغن کنجده
عزیزم بهتر بری با یه متخصص تغذیه صحبت کنی ببینی حقیقته

دکتر رحیمی یکی از بهترین متخصصان رژیم درمانی تو کشوره
من اسم الرژیک داشتم با رژیم ایشون خوب شد
مامانم میگرن شدید داشت با رژیم ایشون بهتر شد

مصرف مداوم روغن حیوانی سبب افزایش طول عمر می شود
عضو بنیاد نهضت علوم و طب اسلامی گفت: مصرف مداوم روغن حیوانی از دیدگاه طب سنتی، سبب افزایش طول عمر و جوانی پایدار می شود.

دکتر "محمد عزیزخانی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مرکز استان تهران افزود: تحقیقات نشان مى دهد که " اسید آراشیدونیک " روغن هاى حیوانى سبب افزایش " "HDL( لیپوپروتئین هاى با وزن بالا) و کاهش " "LDL( لیپو پروتئین هاى با وزن سبک که خطرناک هستند)، مى شود. وى اظهار داشت: از نظر طب سنتی، روغن حیوانى داراى خواص بى شمارى از جمله استخوان سازی، کاهش غلظت خون، کاهش چربى هاى زاید شکم، شادابى و سفیدى پوست و سم زدایى از بدن است. وى افزود: تغذیه سلول هاى عضله قلب از اسیدهاى چربى است که تنها در روغن حیوانى به وفور یافت مى شود. مدیر کلینیک طب ایرانى گفت: همچنین، یکى از بهترین درمان هاى چاقی، مصرف مداوم روغن حیوانى با غذا است. عزیزخانى تاکید کرد: روغن حیوانى بهتر است به جاى روغن نباتى و روغن مایع مصرف شود زیرا روغن نباتى یا روغن هاى هیدروژنه جامد سبب افزایش کلسترول و ترى گلیسیرید شده و در عروق بدن و قلب رسوب مى کند. وى افزود: مواد "رنگ بر" و مواد نگهدارنده افزوده شده به روغن نباتی، داراى ترکیبات شیمیایى مضر و خطرناکى هستند. عزیزخانى گفت: روغن هاى مایع نیز تفاوت چندانى با روغن نباتى ندارند و على رغم تبلیغات کارخانه هاى سازنده آن و برخى پزشکان، درعمل شاهد هستیم که مصرف روغن مایع، سبب افزایش کلسترول و ترى گلیسیرید مى شود. وى افزود: مصرف کره گیاهى و مارگارین نیز در رسوب کلسترول در عروق و بیمارى هاى "ایسکمیک" قلب ( بیمارى هایى که قلب در آن حالت کم خون است اما هنوز کاملا از کار نیافتده)، نقش موثرى دارد و از عوامل بروز سکته قلبى است.

http://www.aftabir.com/news/view/2005/jul/12/c3c1121182043.php/%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%AD%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%A8%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B7%D9%88%D9%84-%D8%B9%D9%85%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF
2706