موضوع: شب ادراری بزرگسالان + اظهار نظر

1   2   3   4   5   6   7   8  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
زيبا پست ها : 133عضویت:1389/5/24
1391/5/28 - 3:34 عصر
سمیرا جان آیا تا به حال کودکی رو تو خانواده خودت یا فامیل پوشکش کردی وبلدی؟
ممنون خدا مشکلات شما رو هم حل کنه
samirajoon پست ها : 46عضویت:1391/5/8
1391/5/28 - 6:13 عصر
نه عزیرم ، اصلا همچین تجربه ای نداشتم و هیجی در این مورد نمی دونم
خدا کنه مشکلات همه حل بشه - مرسی عزیزم
1391/5/28 - 8:11 عصر
انشالله حال شوهرت خوب میشه وپوشک کردنو در کودکت یاد میگیری واگه مصلحت نبود در پوشک کردن شوهرت یاد میگیری
1391/5/28 - 11:14 عصر
زیبا جون کاش دوستان دیگه هم می آن و این تاپیکو می بینن می اومدن نظر و تجربیاتشونو می نوشتن، تا اونجایی که من متوجه شدم تعداد افرادی که این مشکل رو دارن زیاده ولی شرم وحیا باعث شده که آمار واقعی نداشته باشیم،
از همه کسایی که از این تاپیک دیدن می کنن خواهش می کنم که اگه موردی رو تو خونواده یا فامیل سراغ دارن بگن ، چون حداقلش اینه که اونایی که این مشکلو دارن فکر نمی کنن که فقط اونا این مشکلو دارن
با تشکر از همه.
1391/5/29 - 11:27 عصر
منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستیم
مامان مينا پست ها : 34عضویت:1391/2/13
1391/5/31 - 8:51 صبح
سميراخانم اميدوارم مشكل شب ادراري نامزدت برطرف شه .من راهكارهاي زير رو بهتون ارائه ميدم
قبل از خواب تا صبح 3 باز ساعت كوك كنين
از تشك هاي زنگ دار استفاده كنين
به شوهرتون چاي كافئين ومايعات در شب نذارين استفاده كنه
به روان پزشك خوب واورولوژيست مراجعه كنين

اگه راهكارهاي زير موثر واقع نشد از پوشك بزرگسال واسه شوهرتون استفاده كنين.چون اين مشكل واسه يكي از اقوام ما پيش اومده بود.البته اون فلج نخاعي بود و بيچاره روزها هم بي اختياري داشت زنش ازش پرستاري مي كرد وخودش پوشكش ميكرد.اونم اول جووني در نظر بگيرين يه زن اول جوني بيفته پاي يه مرد معلول وهميشه شوهرشو پوشكش كنه ولي شكر خدا شوهرشو يه متخصص عمل جراحي كرد الان خوب شده فقط شب ها ادارشو نمي دونه ولي باز خانمش عوضش مي كنه.شمام نگران نباشين پوشك آخرين گزينه است شوهرتونو دلداري بدين وپيشنهاد پوشك رو بهش بدين
ما دعاتون مي كنيم
1391/5/31 - 11:04 صبح
مامان مینا ممنون بخاطر راهنماییهاتون
امیدوارم حال فامیلتون هم خوب بشه، منم حتما سعی می کنم نامزدمو راضیش کنم بره پیش دکتر ، و امیدوارم خوب بشه و اگه نشد ...
تا ببینیم خدا چی می خواد
بازم ممنون عزیزم
مريم پست ها : 23عضویت:1391/2/16
1391/5/31 - 11:51 صبح
میناخانم نوشتین واگه نشد........
خوب اگه نشدچی؟
عزیزم بذارین یه نصیحت خواهرانه بهتون بکنم.در این گرونی پول دارو ودرمان واسه درمان شب ادراری دادن بی فایدست .چون من دختری 9ساله دارم که شب ادراری داره. داروندارمو واسه خوب شدنش انجام دادم .اخرش به بن بست رسیدم الان شب ها لاستیکیش می کنم.

سمیراخانم شوهرتو لاستیکش کن خلاص.من با پیشنهادات میناخانم مخالفم وبا پیشنهاد زیباخانم موافقم.کلی پول دارو ودرمان میدی آخرش به بن بست میرسی.دنیا دوروزه شبها از لذت نوشیدن منعش می کنین که چی؟اقا جاشو خیس نکنه بذارین لذت زندگی رو ببره خوب چه اشکالی داره شبها لاستیکی بشه من جای شما بودم لاستیکیش می کردم
با آرزوی موفقیت برای شماخانم محترم
مامان آنيتا پست ها : 6483عضویت:1388/4/18
1391/5/31 - 1:11 عصر
گلم شوهر منم همین مشکلو داره.البته تو 6 سال زندگیمون 4-5 بار اینجوری شده.شبایی که فوق العاده خسته و عصبی بوده.من به دکتر متخصص مغز و اعصابم گفتم.گفت این اشخاص زمینه شب ادراری از بچگی داشتن و از لحاظ روانی هم شدیدا حساس هستن.گفت مثانه ش هم باید چک بشه و اگه عصبی هست باید بره روانپزشک یا متخصص مغز و اعصاب تا تحت کنترل باشه.
شوهر من رفت سونو ،مثانه ش خیلی جزئی عفونت داشت و متاسفانه اعصابش هم خیلی خرابه
حتما پیگیری کن .خیلی بده
ميناز پست ها : 2768عضویت:1388/5/1
1391/5/31 - 1:33 عصر
مریم خانم پوشک هم همچین ارزون نیست ها فکر کنم از دارو گرون تر هم باشه ...
مريم پست ها : 23عضویت:1391/2/16
1391/5/31 - 1:50 عصر
مینارجون درسته.ولی جایی که شب ادراری رو نمیشه با دارو درمان کرد باز پوشک کردن خوبه دیگه.
1391/5/31 - 4:57 عصر
ببينين دوستان دارو درماني يه چيز ديگست وجلوگيري ازخيس كردن لباس يه چيز ديگه

با دارو وروانپزشك شب ادراري به طور كامل درمان ميشه
ولي پوشك واسه جلوگيري از نجس شدن لباسهاست در دوره درمان

پس نتيجه مي گيريم كه در دوره درمان هيچ وقت نبايستي نا اميدبشيم ودرمان رو دادمه بديم ودردوره درمان واسه اينكه مريض درشب ادراري يا بي اختياري فوريتي واسترسي روزانه لباسهاش نجس نشه بايد از پوشك استفاده كنه.

بعضي از دوستان اشاره مي كنن كه پوشك اصلا خوب نيست وفرد بايد درمان بشه .حرف اين دوستان درست ولي آيا به نظر افراد فرد تا درمان كامل بايد بدون پوشك باشه ولباس وخونه رو نجس كنه و؟ايا پوشك شدن فردباعث تحقير شخصيت فرد هست يا خيس شدن شلوارش در انذار عمومي؟

به همين خاطر من تا درمان كامل شوهرم شبها پوشكش مي كنم واز سميراجون هم مي خوام اصلا از درمان شوهرش ناميد نشه وبا توكل به خدا درمان شوهرشو ادامه بده ودر طول دوره درمان شوهرشو مجبور كنه از پوشك بزرگسالان استفاده كنه اگه شوهرش قبول نكرد با مهربوني وجديت خودش اين كارو بكنه

دوستون دارم
1391/5/31 - 11:37 عصر
سلام به همه دوستان
منم فکر می کنم که حتما باید دنبال درمان گشت ، شاید مشکل زیاد جدی نباشه و به راحتی درمان بشه ولی در طول درمان و اگه خدای نکرده درمان نشد نباید از پوشک غافل شد،
ممنون از همه دوستانی که نظر دادن
1391/6/1 - 11:18 عصر
از دوستن عزیزی که این تاپیک رو می خونن خواهش می کنم اگه کسی رو می شناسن که مشکل شب ادراری داره یا قبلا داشته، دربارش حرف بزنن ، چون حداقلش اینه که حرفهای اونا باعث می شه اونایی که این مشکل رو دارن فکر نکنن که فقز اونا این مشکل را دارن
در ضمن از دوستانی که بهم در این رابطه میل زدن نیز ممنونم
سما پست ها : 280عضویت:1391/1/25
1391/6/2 - 1:40 صبح

سلام به همه

فکر کنم بتونم کمکتون کنم

البته من نه

یه خانم دکتری که این کاره اس

دکتر فروزانفر

با یک جلسه صحبت

زود نتیجه می گیرید

www.drmarzia.com
1391/6/3 - 12:27 صبح
ممنون بخاطر راهنماییتون
1391/6/11 - 12:27 صبح
سلام، از همه دوستانی که از این تاپیک دیدن می کنن ممنونم
در ضمن خواهش می کنم اگه تجربه ای در این زمینه دارین حتما راجع بهش برامون بنویسین
با تشکر
1391/6/27 - 6:32 عصر
واییییییییییییییییییییییییییییییی
چرا هیشکی هیچی نمی گه؟ چرا هیشکی این تاپیکو نمی بینه؟ یعنی هیشکی نیست که تو فامیلشون یا خونوادشون این مشکلو داشته باشه؟
arashbaby پست ها : 5عضویت:1391/7/20
1391/7/20 - 12:26 عصر
سلام
من پسرم و 32 سالمه و هنوز شب ادراری دارم
نمی دونم چیکار بکنم - چون دوست دارم ازدواج کنم ولی نمی تونم به کسی بگم
من از نظر ظاهری و فکری خوبم و کاملا سالمم و تحصیلات دانشگاهی دارم و از کسانی که تو این تاپیک هستن می خوام که به من دختری رو معرفی کنن که اونم مثل من مشکل شب ادراری داره و بایستی شبها از پوشک استفاده کنه .
با تشکر
اینم آدر ایمیلمه
nini.borna@yahoo.com
arashbaby پست ها : 5عضویت:1391/7/20
1391/7/20 - 12:26 عصر
سلام
من پسرم و 32 سالمه و هنوز شب ادراری دارم
نمی دونم چیکار بکنم - چون دوست دارم ازدواج کنم ولی نمی تونم به کسی بگم
من از نظر ظاهری و فکری خوبم و کاملا سالمم و تحصیلات دانشگاهی دارم و از کسانی که تو این تاپیک هستن می خوام که به من دختری رو معرفی کنن که اونم مثل من مشکل شب ادراری داره و بایستی شبها از پوشک استفاده کنه .
با تشکر
اینم آدر ایمیلمه
nini.borna@yahoo.com
1   2   3   4   5   6   7   8  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: