2737
2734
عنوان

نقاط ضعف و قوت مهد کودک های منطقه 5

7416 بازدید | 20 پست
مامانای عزیز لطفا برای اینکه اطلاعات جامع و کاملی در مورد مهد های منطقه 5 درست بشه فقط نقاط قوت و ضعف رو لیست کنید. البته این نظرات دلیل بر خوب یا بد بودن یک مهد نیست ولی میتونیم تا حدی با روش کار مهد های این منطقه آشنا بشیم
مهد شهرزاد ->>>> آدرس : اشرفی اصفهانی 22 بهمن روبروی برج آرمان

نقاط قوت :
-تمیزن خیلی یک خانم فقط توی دستشوییه بیرونم نمیاد بچه ها یکی یکی میرن دستشویی
-نظم و انظباط و دیسیپلین زیاد صبجانه میان وعده و ناهار سر موقع اجرا میشه
-فضای بازی بزرگ و اتاق های دلباز و فضای زیبای بیرونش

نقاط ضعف :

-این دیسیپلین رو برای بچه ها هم اجرا میکنن به عنوان مثال پسر من یک ماه اونجا رفت و همش ناراحت بود از این که باید همش روی صندلی بشینه و می گفت دعوام میکنن و این مسئله که دعوا می کنن بچه ها رو من از یکی دیگه از مادران اونجا هم شنیده بودم به نظر من یک بچه سه ساله و نیمه رو باید کم کم بهش نظم داشتن را آموزش داد نه به این شدت و در زمان کم
- برخورد خشک کادرش با مادر ها - من توی یک ماه حتی نتونستم یک بار مربی مهد پسرمو ببینم درحالی که توی مهد فعلیش تقریبا هررروز با مربیش ارتباط دارم
-تعداد زیاد بچه ها (19 نفر ) توی یک کلاس طوری که فکر میکنم مربی اصلا از وضعیت بچه خبر نداره!
- اون فضای بازی بیرونشم به نظر من خیلی خطر ناک بود بعضی بچه های شیطون دو ساله از این سرسره های آهنی قدیمیاش میرفتن بالا و من هر لحظه نگرانشون بودم تعداد بچه ها زیاد بود و در آن واحد مربی نمیتونست اونا رو کنترل کنه خصوصا که در مهد هم همیشه باز بود و با توجه به تعداد زیاد بچه ها اگه یکیشون یواشکی خدای نکرده از این فضای باز میرفت بیرون شاید نمیفهمیدن !
- گزارش روزانه هم ندارن
مهد نهال ->>>>>> آدرس : انتهای اشزفی اصفهانی-سیمون بولیوار- نرسیده به میدون دانشگاه- خ مخابرات- ک لاله 4

فضای جدید: یک خونه قدیمی ولی آفتاب گیر و یک طبقه با زیرزمین که کلاسها طبقه همگف و زمین بازی و حیاط و نهارخوری(آشپزخونه) و اتاق خواب 1 تا 2 ساله ها در زیزمین و اتاق خواب 2 سال به بالا در طبقه همکف و همینطور بازیشون
فقط بچهای های زیر 2 سال کلاس جدا دارن و همه بچه ها عین پیاز و سیب زمینی قرو قاطی هستن
تهار: عالی -آشپزشونم که خیلی ماهه و دستپخت معرکه ای داره
برنامه غذایی : بسیار متنوع و هر ماه تغییر می کنه و تقریبا همه چیز رو داره- میان وعده هاشونم خوبه و پسر بذ غذای من کاملا می خوره - 2تا بشقاب- همه چیز هم استیله
وضعیت بهداشت: عالی- یعنی دارن دائم میشورن و میسابن
محیط روزهای شنبه بسار شاد شاد- عمو موسیقی خیلی خوبی دارن
آموزش: الان که از صبح تا 3 میزارمش یه نقاشی می کشه یا کلاژی یا چیزی -خیلی آموزش خوبی ندارن
مربیا: خوبن ولی دروغ هم می گن- مثلا من دیدم که با اینکه روزه هست ولی غذای پسرم رو کامل می ده ولی صورت بچه قرمز شده می گم چی شده می گه خوابیده جای بالشه!!!! در حالیکه پسرم می گگه مامان کیارش زده
اسباب بازی : عالی عالی و تمام pvc
گزارش دهی روزانه که روی برگه می تویسن و تو کیف کودک می زارن
روانشناس ماهانه داشتن ولی این ماه خبری نبود و البته ماه پیش
پزشک یا دندانپزشک هم که کلا ندارن
خرداد ماه هم که با باغ وحش قرارداد بسته بودن از اونجا جک و جونور میاوردن نشون بجه ها می دادن که همون ماه بود و دیگه نیاووردن- مثلا جوجه تیغی آورده بودن......آی پسر من ذوق کرده بود که نمی دونی!........
از اول تابستون 2 بار بردنشون اردو- سرزمین عجایب و قلغه سحرآمیز البته هر دفعه 15 تومنی پیاده شدیم
کلا پولکی و برای هر تکون پول می خوان
شهریه از 7 تا 5 280 هست که من که 3 میرم دنبالش 230 می دم البته با تخفیف
وضعیت بخور و تصفیه هوا و .... همه چی دارن ولی کمتر من دیدم استفاده بشه
با دوربین میشه از خونه یا محل کار بچه رو دید ولی اگه روشنش کنن
یه جورایی آدمو می پیچونن نمیشه بهشون حیلی اعتماد کنی
محیطش کاملا مثل خونه می مونه از جهت اینکه به بچه ها حیلی گیر نمیدن و آمورش سفت و سختی هم ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهد کودک کوشک نونهالان.فضاشون بد نیست خوبه.مربی 4 تا 5 ساله عالی.اموزش خوب رو به عالی.ولی زبان زیاد خوب نیست.غذاشون هم خوبه.رفتار مربی و مدیر مهد عالیه با بچه ها و ارتباط با والدین عالی.من که خیلی راضیم.از 8 تا 3 ظهر 200 هزار تومن.ایران زمین جنوبیه.هر ماه واحد کار بچه هارو تحویل میدن.منکه کلا خیلی راضیم.
مهد کودک رعنا... دخترم نزدیک 3 یا 4 ماه اونجا بود مربی مخصوص واسی بچه ها نبود.مدیرشون یه خانم بد اخلاق.مدیر داخلیشون یه خانم بی حوصله .اصلا حوصله ی جواب دادن نداشت.اموزش صفر.زبان خوب.غذا نمیدونم دخترم ناهاری نبود.امکانات معمولی.کلا راضی نبودم بچه ی من هر وقت میخواست بره تو با گریه میرفت .هر وقت ازشون کار هایی رو که انجام دادن میخواستم میگفت اماده میکنیم میدیم.پولکی شدید.در اخر دخترمو که اوردم بیرون یه 10 ورق بهم دادن کارهاس 3ماه ی دخترم بود.کلاس زبانش جدا پول میگرفت.اصلا راضی نبودم.از 8 تا 12 ظهر 160000 تومن بجز کلاس زبانش که هر 8جلسه 25000تومن میگرفت.یه سرزمین عجایب بچه ها رو بردن 25000تومن گرفت وقتی هزینه ی بقیه ی مهد کودکهرو پرسیدم دیدم 14000تومن میبرن بچه ها رو اونجا.ادرسشم هم خیابان فکوری.انتهای اشرفی اصفهانی.
مهد شهرزاد:
دختر من 2 سال مهد شهرزاد تو اشرفی اصفهانی خیابان 22 بهمن می رفت هیچ وقت نه با علاقه می رفت و نه با مقاومت فقط یکی از کمک مربی ها رو خیلی دوست داشت . همیشه تو خونه بازی می کرد و اسم بچه های کلاسش را روی عروسک هاش می گذاشت یک بار من ازش اسم همکلاسی هایش رو پرسیدم و بیش از 20 اسم رو پشت سر هم گفت در حالی که به ما گفته بودن تو هر کلاس حداکثر 12 نفرن! این به کنار . هر روز روی تابلوی مهد برنامه غذایی اون روز رو می نوشتن ولی خیلی از روزها که از دخترم می پرسیدم نهار چی خوردی اسم غذای روز پیش رو می گفت و من فکر می کردم اشتباه می کنه تا اینکه یکی از خدمه باوجدان یک بار البته با ترس و لرز فراوان برام توضیح داد که وقتی غذا زیاد می یاد فردای اون روز به بچه های کوچکتر داده می شه و برای بزرگترها غذای کمتری درست می کنن. البته این فقط دو نمونه از دروغ ها و دغل بازی های این مهد بود پول گرفتن های وقت و بی وقتشون یک طرف و شیوع شپش تو بچه های تا سه سال که خواب بعداز ظهر داشتن طرف دیگه.
مادرای عزیز گول ظاهر و اسم این مهد رو نخورید و جگر گوشه های خودتون رو دست این از خدا بی خبرها ندید
2738
سلام.الان 2ماهی میشه دخترمو مهد کوشک نونهالان میبرم.کلا راضیم.غذاشون خوبه.اموزشش هم عالیه.رفتار مربی و مدیر هم عالی.من که خیلی راضیم.با هم در ارتباطیم.اصلا مشکلی هم ندارم واسی تو رفتن هر موقع بخوام میرم بازدید بدون اطلاع قبلی .اموزششون هم از اول مهر واسی پیش دبستان 1 برنامه ریزی شده ویه پکیج کامل داره.دخترم هم مشکلی از رفتن به مهد نداره.و هرروز دوست داره بره.زیاد هم پولکی نیستن.
من امروز رفتم دخترم را بردم مهد نهال

چون تا بحال مهد نرفته ازم سخت جدا میشه منم امتحانی بردمش و فعلا روزانه حساب میکنم تا ببینم چی میشه

ولی خدایی مدیر و بقیه کادر اصلا نمیزارن مامانا یواشکی برن یعنی میگن حتما از بچهها خداحافظی کنید و برید
سلام.الان نزدیک 7 ماهی میشه که دخترمو گذاشتم مهد کوشک نونهالان.واقعا راضی هستم.هم اموزششون خوبه هم رفتارهاشون.دخترم هم از رفتن به مهد خیلی خوشحاله ودوست داره مهد ومربیهاشو.از لحاظ اموزشی هم برای دخترم خوبه نمیزارم فشار بیاد به بهش البته با نظر مربیش.
من پسرم رو از9 ماهگی میبرم مهد ایمان اشرفی اصفهانی خ 22 بهمن....الان 13 ماهشه
حرف نمیزنه که بدونم برخورد مربی هاش چطوریه ولی راضی میره توی بغلشون...گزارش روزانه میدن و با حرکات بازی که تو خونه بعد از مهد در میاره می فهمم که باهاشون کار میکنن
برخورد کادرشون هم که خیلی خوبه
اگه کسی بجه اش بزرگتره و اینجا میره لطفا تجربیاتش رو بگه ممنون میشم
2706