2410
2553
سلااااااام دوستای عزیز.........
من این ماه اولین ماهیه که کلومیفن خوردم و از این آمپول روز 13 پری استفاده کردم ..... از روز 16 پری تا به امروز که روز 19 هستم دچار گرگرفتگی شدید میشم این حالت رو هیچ وقت نداشتم توی این 7 ماهی که اقدام داشتم ..... یعنی طوری بدنم داغ میشه که شبا یکی دو باز از حرارت زیاد از خواب میپرم در طول روز هم چند بار اینطوری میشم میخوستم بدونم شماهم با مصرف اینا دچار چنین حالاتی شدین؟؟ ممنون میشم اگه تجربه ای در این زمینه دارین به منم بگین ..............
مرسیییییییییییییییییییییییی
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
زهرا جون امیدوارم شما هم زود نتیجه بگیری و مامان بشییییییییییی من فکر میکنم شاید به خاطر آمپول بوده بازم نمیدونم ولی از روز 16 اینطوری شدم در صورتیکه من 13 آمپول زده بودم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی شادی جونم. امیدوارم شما هم نتیجه بگیری زود.
خوب اینا صد در صد عوارض داره. عیبی نداره ان شاله وقتی نتیجه گرفتی همه اینا حله.

شما مشکلت چی بود و چند ماه اقدام کردی؟
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
2456
مرسییییییییی زهرا جونم والا ما هر دومون رفتیم آزمایش دادیم و مشکلی نداشتیم ولی خب چون سنم داره میره بالا و 7 ماه بود که اقدام کرده بودیم رفتم دکتر و بهم این قرصو داد........
بله سارا جون البته شما هنوز مدت زیادی نیست که اقدام کردین دکتر به منم گفت تا یکسال طبیعیه چون ما 5 سال جلوگیری داشتیم ولی خب به خاطر سنم گفت اگه قرص بخوری زودتر نتیجه میگیری منم این ماه تصمیم گرفتم استفاده کنم............
امیدوارم هردوتون زودتر مامان بشین
زهرا جون شما چند وقته اقدام کردی؟؟؟؟ این ماه اولین ماهیه که داری میخوری؟؟؟؟؟؟
2714
دوستای گلم یعنی کس دیگه ای نبوده که این مشکل براش پیش اومده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
سلام شادی جون خوبییییییییییییی؟منو یادت میاد؟؟ من مامان شدما بعد از حدود ده ماه انتظار.........
عزیزم منم کلومیفن که میخوردم احساس گر گرفتگی و بعضی وقتا دو بینی داشتم ولی خدارو شکر نتیجه داد مطمئن باش به زودی مامان میشی
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
مبارکه پرتو جون. چند ماه کلومیفن خوردی؟

شادی جون من هنوز اقدام نکردم ولی چون پری نامنظم داشتم، دکتر بهم این قرص رو داد. ان شاله این ماه می خوام برم اقدام
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
وااااااااااااااااااااااای سلاام پرتو جوووووونم خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راست میگی عزیزدلم ....... مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خیلیییییییییییییییییییی بهت تبریک میگم دوست خوبم واااااااااای چقدر خوشحالم کردی کی مامان شدی عزیزم؟؟؟؟؟؟ چند دوره کلومیفن مصرف میکردی؟؟؟؟ آمپول هم زدی؟؟؟؟؟؟؟
مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
پس زهرا جون ایشالا پری مرتب میشه بعدم زودی مامانییییییییییییییی عزیزم.............
پرتو جون نمیدونییییییییییییییی چقدر خوشحالم کردی عزیزم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
راستی دوقولو داری یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706